Podsumowanie sezonu 2021 sekcji lekkiej atletyki Unii Hrubieszów (ZDJĘCIA)

W poniedziałek 27 grudnia 2021 r. odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu 2021 sekcji lekkiej atletyki Unii Hrubieszów. W restauracji byłego lekkoatlety Emila Gnieckiego (m.in. 189 cm w skoku wzwyż), przypomniano osiągnięcia w sezonie 2021, wręczono drobne prezenty gościom, bohaterom sezonu i tym, którzy już nie będą reprezentować hrubieszowskiego klubu.

Reklamy

Ze strony MKS Unia lekkoatletyka:

W poniedziałek 27 grudnia 2021 r. odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu 2021 sekcji Lekkiej Atletyki, które dzięki uprzejmości Pana Emila Gnieckiego zorganizowaliśmy w jego restauracji „U Chłopa” na Lipicach.

Reklamy

W naszym podsumowaniu mieliśmy okazję gościć Zastępcę Burmistrza Miasta Hrubieszowa Pana Pawła Wojciechowskiego, Prezes MKS „UNIA” Hrubieszów Panią Wiolettę Krawczuk, rodziców i wielu zawodników i sympatyków naszego klubu.

Podczas uroczystości przedstawiliśmy prezentację z naszymi sukcesami osiągniętymi w 2020 i 2021 roku oraz krótkie filmiki jak przebiegała ich droga do osiągnięcia sukcesów.

Następnie wręczyliśmy upominki naszym gościom oraz drobne prezenty dla zawodników za osiągnięte wyniki sportowe.

Po okolicznościowych przemówieniach wręczyliśmy nagrody specjalne dla utytułowanych zawodniczek, które w ostatnim czasie zakończyły uprawianie sportu, rozpoczynając kolejny etap w życiu, czyli studia (Karolina Gajewska, Julia Kamień, Wiktoria Kamień, Karina Krotkiewicz, Olga Śmietanka i Karolina Tarnowska).

Po zakończonej części oficjalnej nastąpiła część nieoficjalne, czyli drobny poczęstunek dla naszych gości, rodziców i zawodników.

Po podsumowania siedmioro zawodników naszego klubu udało się na obozy sportowe kadry wojewódzkiej do Nałęczowa i Krasnobrodu, aby lepiej przygotować się do zbliżającego sezonu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie oraz mamy nadzieję, że za rok będziemy mieli możliwość ponownie zorganizować podobną a może i lepszą uroczystość.

­

Wyszukał – Marek Ambroży Kitliński

Foto i tam jest więcej – MKS Unia Hrubieszów Lekkoatletyka


Zobacz też:

Matylda Bień z Pucharem Polski! (ZDJĘCIA)

Matylda Bień z Pucharem Polski! (ZDJĘCIA)


LubieHrubie na Instagramie