Podsumowanie Turniejów Szachowych o Puchar Wójta Gminy Mircze

Zakończył się cykl Turniejów Szachowych o Puchary Wójta Gminy Mircze – Marty Małyszek Grand Prix 2017. Ostatni X Turniej odbył się w piątek 22 maja 2017 roku w SP w Wiszniowie. Startowali szachiści z Mircza i Wiszniowa.

Reklamy

 

Zwyciężył Mateusz Krupa – gimnazjalista II klasy z Mircza – Mateuszem Łosiem drugoklasistą z Mircza i Oliwią Łoś gimnazjalistką kl. II z Mircza.

 

W swoich kategoriach wiekowych najlepsi byli:

 

Młodzicy – szkoły podstawowe – klasy 1 – 3.

1. Oliwia Jędra, 2. Nikola Paska, Małgosia Broda – wszystkie SP Wiszniów..

1. Mateusz Łoś, 2. Kacper Zieliński, 3. Kacper Kusiak, 4. Dawid Twardochleb, 5. Patryk Ślepko, 6. Jakub Rataj, 7. Erwin Nosal, 8. Paweł Bernaś.

 

Juniorzy młodsi: – SP klasy 4 – 6 :

1. Kinga Wójcik, 2. Roksana Jędra, 3. Natalia Słomiana.

1. Łukasz Grabik, 2. Sylwester Kozłowski, 3. Kacper Ślepko.

 

Juniorzy – gimnazjaliści :

1. Oliwia Łoś, 2. Weronika Kuta obydwie Gim. Mircze.

1. Mateusz Krupa, 2. Szymon Wlaź, 3. Patryk Pryciuk – wszyscy Gim. Mircze.

 

Szczegóły na www.chessarbiter.com.pl /turnieje szachowe z w/w datą.

 

***

 

Wyniki końcowe rywalizacji szachowej po X Turniejach o Puchary Wójta Mircza – Marty Małyszek – Grand Prix 2017. W bieżącej edycji startowało 82 szachistów, w tym 21 dziewcząt. Startowali szachiści z trzech środowisk – Mircza, Kryłowa i Wiszniowa:

 

Juniorzy – gimnazjaliści:

 

1. Oliwia Łoś – 777 pkt, 2. Weronika Kuta – 330 pkt – obydwie Gim. Mircze, 3. Marzena Grodecka – 223 pkt – Gim. Kryłów .

1. Mateusz Krupa – 753 pkt, 2. Patryk Pryciuk – 493 pkt, 3. Kamil Bulisz – 393 pkt, – wszyscy Gim. Mircze, 4. Dominik Mroczkowski – 375 pkt 5. Cyprian Wojczuk – 353 pkt, 6. Łukasz Ądamczuk – 337 pkt – wszyscy – Gim. Kryłów,

 

Juniorzy młodsi kl. 4 – 6 :

1. Roksana Jędra – 434 pkt, 2. Kinga Wójcik – 323 pkt, 3. Martyna Pawęska – 224 pkt – wszystkie SP Wiszniów.

1. Łukasz Grabik – 620 pkt, 2. Sylwester Kozłowski – 391 pkt obaj SP Wiszniów, 3. Piotr Kuropatwa – 383 pkt – SP Kryłów, 4. Kacper Ślepko – 374 pkt, – SP Wiszniów, 5. Jakub Grodecki – 300 pkt, – SP Kryłów, 6. Filip Wlaź – 241 pkt – SP Wiszniów.

 

Młodzicy – klasy 1 – 3.

1. Wiktoria Zielińska – 278 pkt, – SP Mircze, 2. Nikola Paska – 132 pkt – 3. Oliwia Jędra – 110 pkt – obydwie SP Wiszniów.

1. Mateusz Łoś – 642 pkt, 2. Aleksander Leśniak – 513 pkt – obaj SP Mircze, 3. Patryk Ślepko – 428 pkt – SP Wiszniów, 4. Kacper Zieliński – 359 pkt – SP Mircze.

 

Sędzia i Instruktor Szachowy

Mieczysław Pszeniczka