Podsumowanie Zamojskiej Klasy „O”

Wspaniała runda Unii Hrubieszów, Płomień Spartan Nieledew ma jeszcze szansę utrzymać się w tej lidze jeżeli Hetman II Zamość awansuje po barażach wyżej, Kryształ zgodnie z planem. Poniżej trochę statystyki.

Reklamy

***

Zamojska Klasa Okręgowa – 2 rundy

Kolejno: ilość zwycięstw, remisy, porażki

1. Olender Sól 23 3 4
2. Hetman II Zamość 18 7 5
3. Unia Hrubieszów 19 4 7
4. Huczwa Tyszowce 19 2 9
5. Roztocze Szczebrzeszyn 18 2 10
6. Kryształ Werbkowice 17 4 9
7. Victoria Łukowa/Chmielek 14 5 11
8. Sparta Wożuczyn 14 3 13
9. Olimpiakos Tarnogród 13 4 13
10. Korona Łaszczów 13 3 14
11. Nord 98 Wysokie 11 2 17
12. Omega Stary Zamość 11 1 18
13. Ostoja Skierbieszów 9 3 18
14. Płomień Spartan Nieledew 8 3 19
15. Granica Lubycza Królewska 4 4 22
16. Orzeł Tereszpol 3 2 25

***

U siebie: wygrane, remisy, porażki, bramki

1. Olender Sól 13 0 2 34-4
2. Hetman II Zamość 11 4 0 55-13
3. Unia Hrubieszów 11 1 3 41-20
4. Huczwa Tyszowce 12 0 3 50-22
5. Roztocze Szczebrzeszyn 10 0 5 48-21
6. Kryształ Werbkowice 10 2 3 36-14
7. Victoria Łukowa/Chmielek 10 1 4 39-14
8. Sparta Wożuczyn 9 2 4 35-19
9. Olimpiakos Tarnogród 5 3 7 24-29
10. Korona Łaszczów 9 2 4 33-22
11. Nord 98 Wysokie 7 2 6 30-19
12. Omega Stary Zamość 6 1 8 26-31
13. Ostoja Skierbieszów 6 2 7 19-28
14. Płomień Spartan Nieledew 5 2 8 27-34
15. Granica Lubycza Królewska 4 3 8 12-21
16. Orzeł Tereszpol 3 1 11 15-42

***

Na wyjazdach: wygrane, remisy, porażki, bramki

1. Olender Sól 10 3 2 26-9
2. Hetman II Zamość 7 3 5 29-22
3. Unia Hrubieszów 8 3 4 31-24
4. Huczwa Tyszowce 7 2 6 42-33
5. Roztocze Szczebrzeszyn 8 2 5 33-22
6. Kryształ Werbkowice 7 2 6 30-22
7. Victoria Łukowa/Chmielek 4 4 7 17-24
8. Sparta Wożuczyn 5 1 9 14-33
9. Olimpiakos Tarnogród 8 1 6 29-23
10. Korona Łaszczów 4 1 10 18-40
11. Nord 98 Wysokie 4 0 11 16-37
12. Omega Stary Zamość 5 0 10 23-35
13. Ostoja Skierbieszów 3 1 11 13-48
14. Płomień Spartan Nieledew 3 1 11 19-49
15. Granica Lubycza Królewska 0 1 14 10-44
16. Orzeł Tereszpol 0 1 14 3-59

***

Mecze: Jesień – Wiosna

W środku wynik z jesieni, na zewnątrz z wiosny

Numer kolejki: I – XVI

Unia Hrubieszów 4-1 Korona Łaszczów 1:1
Nord 98 Wysokie 1-2 Płomień Spartan Nieledew 1:3
Hetman II Zamość 4-1 Kryształ Werbkowice 0:0

II – XVII

Kryształ Werbkowice 0-3 Olender Sól 1:0
Płomień Spartan Nieledew 0-1 Ostoja Skierbieszów 0:2
Unia Hrubieszów 6-0 Nord 98 Wysokie 3:0

III – XVIII

Ostoja Skierbieszów 1-1 Unia Hrubieszów 1:2
Orzeł Tereszpol 2-0 Płomień Spartan Nieledew 0:3
Omega Stary Zamość 2-3 Kryształ Werbkowice 0:3

IV – XIX

Kryształ Werbkowice 2-0 Granica Lubycza Królewska 0:1
Płomień Spartan Nieledew 1-2 Sparta Wożuczyn 0:4
Unia Hrubieszów 3-1 Orzeł Tereszpol 2:0

V – XX

Sparta Wożuczyn 5-3 Unia Hrubieszów 1:4
Hetman II Zamość 5-0 Płomień Spartan Nieledew 2:2
Huczwa Tyszowce 5-3 Kryształ Werbkowice 3:2

VI – XXI

Korona Łaszczów 2-1 Kryształ Werbkowice 1:4
Płomień Spartan Nieledew 0-2 Olender Sól 1:2
Unia Hrubieszów 0-1 Hetman II Zamość 2:2

VII – XXII

Olender Sól 3-0 Unia Hrubieszów 0:2
Omega Stary Zamość 5-3 Płomień Spartan Nieledew 4:2
Kryształ Werbkowice 1-0 Roztocze Szczebrzeszyn 3:4

VIII – XXIII

Olimpiakos Tarnogród 0-2 Kryształ Werbkowice 1:1
Płomień Spartan Nieledew 2-1 Granica Lubycza Królewska 3:3
Unia Hrubieszów 4-0 Omega Stary Zamość 3:2

IX -XXIV

Granica Lubycza Królewska 2-4 Unia Hrubieszów 2:3
Huczwa Tyszowce 4-0 Płomień Spartan Nieledew 6:3
Kryształ Werbkowice 2-1 Victoria Łukowa/Chmielek 3:0

X – XXV

Płomień Spartan Nieledew 2-2 Kryształ Werbkowice 2:4
Unia Hrubieszów 5-6 Huczwa Tyszowce 2:1

XI – XXVI

Kryształ Werbkowice 3-1 Unia Hrubieszów 0:1
Roztocze Szczebrzeszyn 2-3 Płomień Spartan Nieledew 2:3

XII – XXVII

Płomień Spartan Nieledew 0-4 Olimpiakos Tarnogród 3:2
Unia Hrubieszów 0-4 Roztocze Szczebrzeszyn 3:2
Nord 98 Wysokie 0-3 Kryształ Werbkowice 0:2

XIII – XXVIII

Kryształ Werbkowice 0-1 Ostoja Skierbieszów 0:0
Olimpiakos Tarnogród 2-1 Unia Hrubieszów 0:2
Victoria Łukowa/Chmielek 7-1 Płomień Spartan Nieledew 4:3

XIV – XXIX

Korona Łaszczów 3-0 Płomień Spartan Nieledew 0:3
Unia Hrubieszów 2-2 Victoria Łukowa/Chmielek 2:0
Orzeł Tereszpol 0-5 Kryształ Werbkowice 0:8

XV – XXX

Kryształ Werbkowice 4-1 Sparta Wożuczyn 3:1
Płomień Spartan Nieledew 0-3 Unia Hrubieszów 1:3

***

W rundzie wiosennej:

Unia – 13 wygranych i 2 remisy
Kryształ – 8 zwycięstw, 3 remisy i 4 porażki
Płomień – 5 wygranych, 2 remisy i 8 porażek

***

Strzelcy bramek:

Końcowa klasyfikacja o tytuł króla strzelców:

1. Janusz Świderek Huczwa 13 -11 =24
2. Artur Lipski Roztocze 14- 9 =23
3. Mariusz Leniart Victoria 10 -10 =20
4 – 6. Jacek Paszkiewicz Spartakus 18- 0 =18
– Rafał Oleszczuk Unia 11- 7 =18
– Roman Blonka Omega 9 -9 =18
7 Rafał Szkamruk Zartmet 13 -5 =18
8. Artur Mac Kryształ 13 -3 =16

Kolejno: miejsce, imię, nazwisko, klub, ilość bramek w jesieni, ilość bramek na wiosnę, razem

Kryształ Werbkowice:

Mac Artur – 16, Musiał Piotr – 10, Pomykała Marcin – 8, Krupa Krzysztof – 5, Śmiałko Łukasz – 5, Reszczyński Bartłomiej – 4, Reszczyński Dawid – 4, Świst Tomasz – 4, Brzozowski Adrian – 3, Kaczoruk Paweł – 2, Musiał Paweł – 1

opracował – mak

Na zdjęciu – Rafał Oleszczuk z hrubieszowskiej Unii w sezonie 2007/2008 strzelił najwięcej bramek rywalom z wszystkich klubów powiatu hrubieszowskiego.