Podwójna klęska

Niestety, unihokeiści Grzesia nie sprostali przeciwnikom.

Reklamy

Mimo ambitnej gry, pierwszoligowi juniorzy UKS Grześ przegrali obydwa pojedynki z Fenomenem Babimost. W sobotę ulegli 8 : 13, a w niedzielę 6 : 8.

W sobotnim pojedynku tragiczny w konsekwencjach i w zasadzie przesądzający o wszystkim był początek meczu, kiedy to nasi juniorzy stracili 6 bramek pod rząd. Później gra się wyrównała, ale uzyskanej przewagi, grający dojrzale goście, nie pozwolili już zniwelować.

W niedzielę zaczęło się idealnie, bo już w pierwszych sekundach zawodnicy Grzesia strzelili bramkę. Później nastąpiła jednak wyraźna dekoncentracja. Przeciwnicy wyrównali i osiągnęli dwubramkową przewagę. Dopiero w trzeciej tercji udało się wynik wyrównać. Niestety jedynie po to, by pod koniec pojedynku ponownie stracić dwie bramki.

Na usprawiedliwienie naszych zawodników trzeba zaznaczyć, że drużyna z Babimostu to niezwykle silny przeciwnik, a i ściany niespecjalnie gospodarzom pomagały, bo co chwilę lądował któryś na ławce kar. Gra faktycznie była dość ostra, ale obustronnie. Niestety, dwuminutowe kary, nie wiedzieć czemu, przeważnie otrzymywali nasi zawodnicy.

zobacz fotki >>