Podział punktów w Krasnobrodzie. Igros Krasnobród – Unia Hrubieszów 1:1

W 9. kolejce Zamojskiej Klasy Okręgowej Unia Hrubieszów remisuje wyjazdowe spotkanie z Igrosem Krasnobród 1:1.

Początek meczu zdecydowanie należał do Unii, ale to gospodarze pierwsi w 20 minucie trafili do bramki. Unia wyrównuje niecałe 5 minut później. Do 60 minuty przewagę w grze posiadają piłkarze z Hrubieszowa, nie potrafią jej jednak przekuć na kolejne bramki. Uniści trafiają w słupek i poprzeczkę, stuprocentową sytuację broni bramkarz gospodarzy. W końcówce mecz traci tempo i się wyrównuje. Unia powinna była ten mecz wygrać, brakło jednak piłkarskiego szczęścia lub, jak kto woli, skuteczności w wykańczaniu sytuacji.

Strata kolejnych punktów przez nasz zespół niestety powiększa dystans do liderów tabeli i może być trudna do odrobienia.

Igros Krasnobród – Unia Hrubieszów 1:1 10:1)

Unia: Haustow – Kawarski, Mossurets, Konrad, Szatan, Stefaniak (70′ Lebiedowicz), Borys, Krygiel, Nowak, Otręba, Oleszczuk.

Bramki: Otręba (25’).