Podziękowania od LUKS „Grześ”

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Grześ” w Hrubieszowie serdecznie dziękuje wszystkim, którzy zagłosowali na niego w Internecie.

Reklamy

W maju Międzynarodowa Federacja Unihokeja ogłosiła konkurs dla klubów zajmujących się grą w unihokeja. Przystąpiło do niego ponad 70 klubów z całego świata. Należało złożyć wniosek z opisem dotychczasowej działalności oraz opis tego, jak będzie wykorzystany sprzęt, który klub ewentualnie otrzyma w konkursie. Do konkursu przystąpił również Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Grześ” z Hrubieszowa.

Konkurs odbył się w maju. Na złożone projekty głosować można było tylko internetowo. Głosowanie trwało dwa dni, dlatego należało szybko i sprawnie to wykonać oraz zmobilizować internautów.

Reklamy

Jak się okazało – razem możemy wiele! Oddana ilość głosów przez internautów z Hrubieszowa oraz innych części Polski wystarczyła, żeby klub unihokejowy działający przy Szkole Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie cieszył się z otrzymanego sprzętu.

Sprzęt do unihokeja został dostarczony 1 września.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich którzy pomogli w realizacji naszego projektu. Wartość otrzymanego sprzętu to kwota 3000 zł. Dlatego jeszcze raz dziękujemy!

Zarząd Klubu LUKS Grześ


fot. lubiehrubie.pl