Podziękowanie. Lekkoatletyczne podsumowanie sezonu 2021 (ZDJĘCIA)

Pod koniec grudnia 2021 r. odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu 2021 sekcji Lekkiej Atletyki. Pomimo zaproszenia z przyczyn osobistych nie mogłem uczestniczyć w tej imprezie.

Reklamy

Podczas tego spotkania sporo osób było nagrodzonych drobnymi upominkami, które zawierały m.in. kubeczek lekkoatletyczny i kalendarz ścienny na rok 2022 MKS Unii Hrubieszów. Dzisiaj otrzymałem upominek, który mi sprawił wiele radości. Dlatego tym bardziej dziękuję za pamięć i życzę, aby nadal hrubieszowska lekka atletyka udanie startowała we współzawodnictwie o medale i rekordy życiowe w sezonie 2022 ku uciesze trenerów Mirosława Kamienia i Tomasza Magdziaka oraz wielu sympatyków tej pięknej dyscyplinie sportu.

­

Reklamy

Ze strony MKS Unia Hrubieszów lekkoatletyka

W poniedziałek 27 grudnia 2021 r. odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu 2021 sekcji Lekkiej Atletyki, które dzięki uprzejmości Pana Emila Gnieckiego zorganizowaliśmy w jego restauracji „U Chłopa” na Lipicach. 

W naszym podsumowaniu mieliśmy okazję gościć Zastępcę Burmistrza Miasta Hrubieszowa Pana Pawła Wojciechowskiego, Prezes MKS „UNIA” Hrubieszów Panią Wiolettę Krawczuk, rodziców i wielu zawodników i sympatyków naszego klubu. 

Podczas uroczystości przedstawiliśmy prezentację z naszymi sukcesami osiągniętymi w 2020 i 2021 roku oraz krótkie filmiki jak przebiegała ich droga do osiągnięcia sukcesów. 

Następnie wręczyliśmy upominki naszym gościom oraz drobne prezenty dla zawodników za osiągnięte wyniki sportowe. Po okolicznościowych przemówieniach wręczyliśmy nagrody specjalne dla utytułowanych zawodniczek, które w ostatnim czasie zakończyły uprawianie sportu, rozpoczynając kolejny etap w życiu, czyli studia (Karolina Gajewska, Julia Kamień, Wiktoria Kamień, Karina Krotkiewicz, Olga Śmietanka i Karolina Tarnowska). 

Po zakończonej części oficjalnej nastąpiła część nieoficjalne, czyli drobny poczęstunek dla naszych gości, rodziców i zawodników. 

Po podsumowania siedmioro zawodników naszego klubu udało się na obozy sportowe kadry wojewódzkiej do Nałęczowa i Krasnobrodu, aby lepiej przygotować się do zbliżającego sezonu. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie oraz mamy nadzieję, że za rok będziemy mieli możliwość ponownie zorganizować podobną a może i lepszą uroczystość.

­

Wyszukał, opracował i podziękował emerytowany zawodnik i trener la  Unii Hrubieszów

– Marek Ambroży Kitliński

­

Fot. Małgorzata Muzyczuk


Zobacz też:

Podsumowanie sezonu 2021 sekcji lekkiej atletyki Unii Hrubieszów (ZDJĘCIA)

Podsumowanie sezonu 2021 sekcji lekkiej atletyki Unii Hrubieszów (ZDJĘCIA)


LubieHrubie na Instagramie