Pogoń zapowiada bitwę na hrubieszowskiej ziemi. Zapowiedź meczu Unia – Pogoń

W niedzielę 29 marca o godz. 14:00 w ramach XVII kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej Unia Hrubieszów zmierzy się z Pogonią 96 Łaszczówka. Mecz zostanie rozegrany w Hrubieszowie na prośbę działaczy z Łaszczówki. Stadion Pogoni na obecną chwilę przechodni renowację. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Szczurek, Bakoń, Wawryk.

Reklamy

 

Pogoń 96 Łaszczówka w przerwie zimowej przeszła sporą rewolucję kadrową.  Liczba jedenastu dokonanych transferów może imponować, a jednocześnie sugerować, że wiosną drużyna z Łaszczówki zamierza powalczyć o coś więcej niż tylko utrzymanie się w lidze.

W pierwszym meczu rundy wiosennej Pogoń dzielnie walczyła w Krasnobrodzie i blisko była wywiezienie kompletu punktów. Ostatnia akacja w meczu z Igrosem przyniosła jednak wynik remisowy i podział punktów. Po tym spotkaniu Pogoń czuje oczywiście spory niedosyt i sportową złość, którą zamierza wyładować na boisku w Hrubieszowie.

Pogoń zapowiada walkę wręcz na noże od pierwszych do ostatnich minut meczu. Walkę, która ma przynieść zwycięstwo. Dla drużyny z Łaszczówki nie będzie miało znacznie, kto będzie po drugiej stronie boiska, bowiem od pierwszym minut meczu bez względu na rywala rzuci się do ataku. 


Unia Hrubieszów na to spotkanie musi być niezwykle zmotywowana i skoncentrowana. O lekceważeniu rywala nie ma nawet mowy. W niedzielnym meczu nie będzie miejsca na swobodną grę, tutaj będzie walka o każdy wolny metr na boisku. 

To wszystko pokazuje, że „biało-niebieskich” czeka ciężkie i wymagające spotkanie.  Nie ma też, co sugerować się miejscem w tabeli poszczególnych drużyn, bowiem w raz z pierwszym gwizdkiem sędziego to przestanie mieć jakiekolwiek znacznie.

Liczyć się będzie tylko zaangażowanie, wola walki oraz realizowanie założeń taktycznych nakreślonych przez trenera Marcina Nowaka. Liczyć się będzie kolektyw w drużynie i wspólny cel do zrealizowania.józek