Półfinał wojewódzki Szkolnej Ligi LA (ZDJĘCIA)

7 października, na stadionie Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, odbył się półfinał wojewódzki ligi lekkoatletycznej, przeprowadzonej w ramach Szkolnego Związku Sportowego. Do rywalizacji przystąpiły szkoły średnie z Hrubieszowa, Tomaszowa Lubelskiego i Zamościa.

Reklamy

Indywidualnie, wśród dziewcząt, najwartościowszy wynik uzyskała Martyna Seń, reprezentująca III LO w Zamościu, a wśród chłopców Adrian Lepionka z I LO w Tomaszowie Lubelskim. Oboje rywalizowali w biegu na 100m i pobiegli odpowiednio 12.21 sek. i 11.68 sek.

­

Klasyfikacja drużynowa:

DZIEWCZĘTA

I MIEJSCE III LO ZAMOŚĆ op.

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Konkurencja

Wynik

Punkty

1 Chałupczak Julia 2005 rzut oszczepem 22.78 51
2 Czapka Oliwia 2003 100m, sztafeta 13.85 80
3 Fugiel Karolina 2006 800m 3:19.90 28
4 Smolak Maja 2005 rzut oszczepem 21.31 46
5 Wajda Oliwia 2005 skok w dal 3.42 26
6 Pałka Oliwia 2006 800m DNF
7 Rarot Roksana 2004 400m, sztafeta 1:07.21 70
8 Rycaj Klaudia 2006 skok wzwyż 130 55
9 Seń Martyna 2003 100m, sztafeta 12.21 147
10 Staszczuk Kinga 2003 skok w dal 5.02 83
11 Szałach Amelia 2003 pchnięci kulą 6.15 50
12 Welcz Aleksandra 2003 400m,sztafeta 1:13.60 50
13

sztafeta 4×100

53.38

106

RAZEM

766

II MIEJSCE I LO TOMASZÓW LUB. op. Gdański Andrzej

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Konkurencja

Wynik

Punkty

1 Beńko Aleksandra 2005 skok w dal 4.06 47
2 Chwedun Kinga 2005 skok w dal 3.81 38
3 Fus Joanna 2006 skok w dal 4.68 67
4 Gałka Kornelia 2005 100 m 17.90 1
5 Harbuz Kamila 2005 800 m 2:58.31 50
6 Juzeluk Weronika 2005 800 m 2:58.81 49
7 Krawczyk Julia 2005 100 m 14.14 72
8 Kuzniarz Amelia 2005 100 m 13.19 104
9 Żółcińska Wiktoria 2005 400 m 1:10.55 59
10 Mazur Ewa 2003 400 m 1:12.12 54
11 Piwowarczyk Hanna 2004 oszczep 13.03 19
12 Rechul Joanna 2005 pchnięcie kulą 7.75 56
13 Worek Aleksandra 2005 pchnięcie kulą 6.91 46
14 Ożga Amelia 2005 400 m 1.23.80 20
15 Muc Klaudia 2003 pchnięcie kulą 7.13 63
16

sztafeta 4×100

58.42

73

RAZEM

740

III MIEJSCE II LO TOMASZÓW LUB. op. Kotowicz Jadwiga

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Konkurencja

Wynik

Punkty

1 Dąbrowska Agnieszka 2006 400m 1:15.19 45
2 Jakubska Weronika 2004 100m 13.83 80
3 Kaznowska Emilia 2004 100m 14.75 61
4 Jarecka Izabela 2005 400m 1:18.41 35
5 Korzeń Maja 2005 kula 9.23 74
6 Kostur Martyna 2004 skok w dal 4.07 47
7 Malicka Emilia 2004 skok w dal 3.72 36
8 Misiuda Julia 2004 oszczep 20.10 42
9 Paczos Faustyna 2005 kula 8.31 63
10 Rudnicka Gabriela 2004 100m 14.89 58
11 Rybaczyńska Amelia 2006 800m 3:13.17 35
12 Stypko Nikola 2006 skok w dal 4.48 61
13 Wacko Wiktoria 2004 400m 1:13.86 49
14 Wiatrzyk Ewa 2003 800m 2:32.55 79
15 Chromiec Dominika 2005 800 m 3:07.45 41
16

sztafeta 4×100

57.30

79

RAZEM

728

IV MIEJSCE ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 HRUBIESZÓW op.Nowak Marcin

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Konkurencja

Wynik

Punkty

1 Bartnik Maja 2006 100 m 15.53 46
2 Bazylewicz Jagoda 2007 100 m 14.56 64
3 Czupryńska Dominika 2004 100 m 16.64 24
4 Tauz Agnieszka 2003 skok w dal, 3.87 40
5 Jańczuk -Tomaszewska Karolina 2006 800 m 2:43.17 65
6 Ślusarz Estera 2004 kula 9.25 74
7 Romaniewska Nikola 2006 400, 4×100 1:14.54 47
8 Sacharczuk Julia 2003 skok w dal 3.34 23
9 Stasiak Milena 2005 400,4×100 1:08.64 65
10 Tarnowska Karolina 2003 800 m 3:06.22 42
11 Jowdiuk Oliwia 2004 skok w dal 4.04 46
12 Wiśniewska Klaudia 2003 kula 7.05 62
13

sztafeta 4×100

59.32

69

RAZEM

643

V MIEJSCE ZSP Nr 5 ZAMOŚĆ op. Ćwik Hubert

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Konkurencja

Wynik

Punkty

1 Bekier Monika 2005 800m 3:33.90 14
2 Chrzan Julia 2005 kula 8.90 70
3 Durańczyk Natalia 2006 100m, 4x100m 14.38 67
4 Dymidowska Wiktoria 2006 w dal 0 0
5 Furlepa Izabela 2005 800m 3:08.99 39
6 Cymborska Oliwia 2006 400m 1:28.18 5
7 Kocira Martyna 2003 kula 7.17 63
8 Laskowska Julia 2005 w dal 3.59 31
9 Łakomy Oliwia 2005 100m, 4x100m 14.92 57
10 Łukowiec Patrycja 2006 400m 1:20.26 29
11 Mużacz Marta 2003 400m 1:12.92 52
12 Naworol Julia 2006 w dal, 4x100m 3.55 30
13 Ostrówka Weronika 2007 100m, 4x100m 15.12 54
14 Sarzyńska Anna 2006 800m DNF
15 Sokołowska Zuzanna 2006 kula

6.75

44

16

sztafeta 4×100

1:02.67

55

RAZEM

576

CHŁOPCY

I MIEJSCE – I LO TOMASZÓW LUB. op. Gdański Andrzej

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Konkurencja

Wynik

Punkty

1 Adrian Lepionka 2006 100 m 11.68 101
2 Garbula Bartosz 2005 400 m 59.16 62
3 Gęborys Łukasz 2005 skok w dal 4.58 42
4 Góra Jakub 2003 skok w dal 5.64 69
5 Kapturkiewicz Michał 2005 rzut oszczepem 38.76 74
6 Kita Bartosz 2005 400 m 56.98 71
7 Dołgan Gabriel 2004 pchnięcie kulą 9.31 61
8 Krawczyk Mateusz 2003 100 m 12.22 81
9 Krzyżanowski Mateusz 2003 1500 m 4:23.68 80
10 Łasocha Szymon 2003 skok w dal 6.39 99
11 Nieścior Wojciech 2005 1500 m 4:42.82 67
12 Miszczakowski Bartosz 2006 100 13.86 48
13 Dziedzic Karol 2005 400 1:01.16 54
14

sztafeta 4×100

46.82

108

RAZEM

927

II MIEJSCE ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 HRUBIESZÓW op.Brudnowski Krzysztof

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Konkurencja

Wynik

Punkty

1 Bartnik Marcel 2003 100, 4X100 12.54 72
2 Chmielewski Kacper 2005 400, 4×100 54.78 85
3 Dęga Kacper 2003 kula 9.84 69
4 Jarosz Dawid 2005 1500 5:03.55 58
5 Jastrzębski Piotr 2003 1500 5:50.85 36
6 Mudiuk Kacper 2005 400 1:03.00 47
7 Kiryczuk Szymon 2006 100, 4×100 12.58 71
8 Mróz Karol 2005 400, 4×100 59.05 63
9 Ostasz Mateusz 2004 1500 5:28.37 46
10 Sidor Adrian 2003 kula 10.15 72
11 Sztojko Krystian 2003 skok w dal 5.52 66
12 Dec Dawid 2006 skok w dal 4.69 45
13

Żywiec Klaudiusz

2004

kula

10.03

65

14

Tyszko Mateusz

2004

wzwyż

160

68

15

Rosiński Kacper

2003

W dal

5.49

65

16

sztafeta 4×100

48.40

95

RAZEM

832

III MIEJSCE -ZSTM TOMASZÓW LUB. op. Turowska Małgorzata ,Górnik Monika

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Konkurencja

Wynik

Punkty

1 Błaszczak Kacper 2006 400 m 4×100 58.80 64
2 Borkowski Patryk 2004 skok w dal 5.57 67
3 Chmielewski Remigiusz 2002 rzut oszczepem 37.40 83
4 Ciećko Patryk 2002 1500 m 5:23.23 49
5 Frąc Kacper 2004 1500 m 5:27.32 47
6 Gardecki Jakub 2006 1500 m 5:26.73 47
7 Hurkała Nikodem 2006 skok w dal 4.74 47
8 Kliszczewski Maciej 2002 pchnięcie kulą 10.58 78
9 Koperwas Jakub PK 2004 pchnięcie kulą 9.00 55
10 Malec Maciej 2002 100 4×100 12.41 74
11 Malec Maciej Wojciech 2002 100 m 4×100 12.75 68
12 Mandziuk Michał 2002 100 m 4×100 12.52 72
13 Surmacz Fabian 2005 400 m 58.00 67
14 Ważny Jakub 2004 400 m 57.22 70
15 Wójtowicz Mateusz 2004 pchnięcie kulą

11.00

75

16 Zając Nikodem 2005 pchnięcie kulą

9.30

58

sztafeta 4×100

48.74

92

RAZEM

822

IV MIEJSCE – ZSP Nr 5 ZAMOŚĆ op.Otręba Damian

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Konkurencja

Wynik

Punkty

1 Bożek Grzegorz 2005 Skok w dal 4.80 48
2 Bzdeń Wojceich 2006 400m 1:01.92 51
3 Jastrząb Jakub 2004 400m 1:00.42 57
4 Jóźwa Oliwier 2005 100m, 4x100m 12.17 82
5 Kapusta Kacper 2003 Kula 8.00 51
6 Kapuśniak Jakub 2003 Kula 11.15 87
7 Kubaj Radosław 2004 Skok w dal 4.98 53
8 Kwaśniuk Krystian 2005 1500m 5:40.71 41
9 Kwiatkowski Michał 2005 1500m 5:17.56 51
10 Malczewski Dominik 2003 Wzwyż 155 63
11 Mąka Patryk 2006 w dal, 4x100m 4.83 48
12 Mika Mikołaj 2005 100m, 4x100m 13.16 62
13 Pałczyński Kacper 2003 Wzwyż 155 63
14 Przybysz Szymon 2004 100m, 4x100m 12.90 65
15 Rezler Kamil 2004 Kula

9.00

55

16

sztafeta 4×100

50.46

81

RAZEM

760

V MIEJSCE – ZSP NR3 ZAMOŚĆ op. Wach Bartłomiej

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Konkurencja

Wynik

Punkty

1 Bartłomiej Półtorak 2005 1500 m 4:53.92 62
2 Muzyczka Dawid 2003 100 12.88 67
3 Dyrkacz Szymon 2002 rzut oszczepem 32.54 67
4 Kamieniecki Jakub 2003 pchnięcie kulą 8.33 54
5 Kupiec Max 2005 kula 9.64 61
6 Stawarski Paweł 2005 400 m 1:08.94 24
7 Nawój Krzysztof 2005 100 m 13.42 56
8 Pieczykolan Dawid 2004 skok w dal 4.83 49
9 Sędłak Mrtin 2004 skok wzwyż 150 58
10 Sobczuk Hubert 2003 skok wzwyż 175 90
11 Sokołowski Kacper 2003 1500 m 4:52.65 63
12 Szala Maciej 2004 400 m 1:04.16 44
13 Szumiło Jakub 2003 skok w dal 4.57 42
14 Woźniak Łukasz 2005 rzut oszczepem 24.72 33
15 Sztafeta 4×100

51.39

76

RAZEM

747

­

Awans do następnego etapu rozgrywek:

Dziewczęta

1. III LO Zamość

2. I LO Tomaszów Lub.

Chłopcy

  1. I LO Tomaszów Lub.

2. ZS 3 HRUBIESZÓW

­

Ilość zawodników biorących udział w zawodach ogółem: 145.

Organizator zawodów Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy dziękuje wszystkim za udział w imprezie.

­

Zdjęcia na stronie HOSiR »

­

Opr. Członek Zarządu LW SZS – Zbigniew Krawczuk

Fot. HOSiR


Zobacz też:

Z historii sportu… (cz. 67)

Z historii sportu… (cz. 67)