Policja mistrzem!

Ostatnia kolejka Ligi Halowej miała być jedynie formalnością. Prywaciarz miał przewagę 2 punktów nad Policją. Ostatni mecz miał zagrać z niżej notowaną drużyną Soprano.

Reklamy

Soprano, podobnie zresztą, jak inne drużyny, które walczyły z Prywaciarzem, nie odpuściło i po emocjonującej walce mecz zakończył się remisem. Policja swój mecz wygrała walkowerem – choroby zdziesiątkowały team Rowerów i nie przystąpił on do gry.

Obie drużyny miały więc taką samą ilość punktów i w takim wypadku o tym, kto zdobędzie Mistrzostwo Ligi Halowej zadecydowały wyniki bezpośrednich pojedynków. W II rundzie padł rezultat remisowy, ale w rundzie I Policja wygrała z Prywaciarzem 4:2 i właśnie ten wynik przesądził o zwycięstwie zespołu mundurowych w ostatecznej klasyfikacji.

W sporcie jedni wygrywają, inni muszą się zadowolić porażką. W sobotę zespół Policji nie miał wpływu na rezultaty, a jednak rozgrywki wygrał – zadecydowały o tym dobre wyniki wcześniejszych meczów. Drużyna Soprano nie miała niczego do wygrania, a jednak zagrała tak, jakby grała o wszystko, za co jej chwała. Prywaciarz zmarnował szansę i musi się zadowolić drugim miejscem…

Na pocieszenie, a może jako memento trzeba przyznać, że żadna drużyna w czasie całych rozgrywek nie odpuściła Prywaciarzowi meczu i podejrzewam, że w przyszłym sezonie się to nie zmieni. W dalszym ciągu Prywaciarz pozostaje bowiem najbardziej utytułowanym zespołem Ligi Halowej i to na nich każdy szykuje się w myśl zasady – Bić Mistrza!!! I na pewno Prywaciarz nie może liczyć na to, że ktokolwiek im odpuści.

Zespół Policji zresztą już też chyba nie może na to liczyć…

Gratulujemy zwycięzcom!!!
Gratulujemy również pozostałym drużynom, choć z roku na rok jest ich coraz mniej!!!

Wyniki pojedynków ostatniej kolejki:
Rowery – Policja 0:3 (walkower)
Prywaciarz – Soprano 2:2
Hermes – Kasieńka 2:5

Ostateczna klasyfikacja Ligi Halowej 2006/2007:
1. Policja 23 pkt. 27:15
2. Prywaciarz 23 pkt. 29:12
3. Kasieńka 18 pkt. 36:20
4. Hermes 9 pkt. 31:30
5. Soprano 9 pkt. 20:28
6. Rowery 4 pkt. 19:57

Królem strzelców został Piotr Wierzbicki ze strzelonymi 17 bramkami.

Na koniec rozgrywek Ligi Halowej sezonu 2006/2007 stoczono pojedynek między zwycięzcą – drużyną Policji, a Reprezentacją Ligi złożoną z graczy pozostałych drużyn. Wynik meczu – 2:1 dla Reprezentacji Ligi.

zobacz zdjęcia >>