Polska – Anglia: Pożegnajmy beton!

Już za chwilę mecz z Anglią w Warszawie – wielkie wydarzenie, które zgromadzi większość delegatów na Zjazd PZPN. To idealna okazja, żebyśmy przekazali im jasne przesłanie od kibiców: NIE CHCEMY JUŻ WIĘCEJ LEŚNYCH DZIADKÓW W POLSKIEJ PIŁCE!

Reklamy

Nadchodzi decydujący moment: 26 października odbędą się wybory nowego Prezesa PZPN! Pierwszy sukces już osiągnęliśmy – skompromitowany Grzegorz Lato nawet w nich nie wystartuje. Przed nami gra o wielką stawkę – przyszłość polskiej piłki nożnej. Jest 5 kandydatów, trzech Leśnych Dziadków i dwóch reformatorów: Zbigniew Boniek i Roman Kosecki. My żadnego z tej dwójki nie faworyzujemy – domagamy się po prostu, by zwycięzca dokonał prawdziwych reform i nie szedł na zgniłe kompromisy. Dlatego nie możemy stać z boku – niech kibice mają głos! 

Już za chwilę mecz z Anglią w Warszawie – wielkie wydarzenie, które zgromadzi większość delegatów na Zjazd PZPN. To idealna okazja, żebyśmy przekazali im jasne przesłanie od kibiców: NIE CHCEMY JUŻ WIĘCEJ LEŚNYCH DZIADKÓW W POLSKIEJ PIŁCE! Dlatego apelujemy do wszystkich kibiców wybierających się ten mecz: zróbmy wiecznym działaczom pożegnanie w hiszpańskim stylu – machając im białymi chusteczkami! Szczegóły akcji znajdziecie tutaj. Idziesz na mecz? Przyłącz się! Znasz kogoś, kto idzie? Powiedz mu o tym! Jesteś z Warszawy? Pomóż nam w dniu meczu! 

Najbliższe tygodnie będą gorące. Wchodź na koniecPZPN.pl i nasz profil facebookowy, by być na bieżąco i brać udział w akcji. Jesteś z miasta, które ma swoich delegatów? Napisz do nas, dotrzyjmy do nich razem! Jeśli chcesz nam pomóc w walce, a nie masz czasu/możliwości – wesprzyj nas finansowo. Od tego zależy, na jaką skalę będziemy mogli działać tuż przed zjazdem PZPN. Wszelkie dane znajdziesz tutaj

Z piłkarskim pozdrowieniem,
Stowarzyszenie S.O.S. dla Polskiej Piłki
www.koniecpzpn.pl