Pomóżmy Przemkowi stanąć na nogi

W niedzielę, 12 lipca 2020 roku, zostanie rozegrany Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Pomóżmy Przemkowi stanąć na nogi!”, o Puchar Wójta Gminy Mircze.

Reklamy

 

Turniej rozpocznie się o godzinie 11.00 na Orliku przy Szkole Podstawowej w Mirczu. Mecz został przeniesiony z 29 marca 2020, w związku z epidemią koronawirusa. Dochód przeznaczony będzie na rehabilitację, dla Przemysława Jaskuły z Werbkowic.

Przemek tak napisał o swoim wypadku:

Reklamy

Witam. Mam na imię Przemek i mam 30 lat. Dotąd żyłem normalnie jak każdy z Was, byłem szczęśliwy miałem dobrą pracę i kochającą rodzinę. Aż do pewnego letniego dnia, kiedy to cały mój piękny świat legł w gruzach…. Podczas wykonywania obowiązków w pracy zdarzył się wypadek…wypadek, który zniszczył moje dotychczasowe, piękne życie.

Doznałem urazu kręgosłupa w takim stopniu, że trzeba mnie było transportować helikopterem do szpitala. Wtedy miałem jeszcze nadzieję, że wszystko będzie dobrze, że to tylko uraz – „poskładają” mnie i wyjdę z tej opresji bez szwanku. Niestety, badanie które wykonano w szpitalu nie pozostawiło mi żadnych złudzeń i nadziei:

Rozpoznanie: G82.2- Porażenie KKD. Przebyte złamanie trzonu kręgu Th1 1 ze zwichnięciem Th1 1/12. Skostnienia P stawu biodrowego.

 

***

Wpisowe do turnieju 150 złotych.

Chętne do gry drużyny mogą się zgłaszać pod numery telefonów 601341445, 884818181, 518415512 lub w dniu turnieju, myślę że po takiej długiej przerwie chętnych drużyn nie zabraknie.

Dotychczas zgłosiły się następujące drużyny :

Black Team Werbkowice.

Andoria Mircze.

Raiders Hrubieszów.

Kot&W Werbkowice

The Blues Werbkowice

Szkoła Podstawowa Werbkowice

Kryształ Werbkowice

Przemek jest byłym zawodnikiem Kryształu Werbkowice, bardzo chętnie grał też w meczach charytatywnych wspierając osoby w potrzebie. Teraz sam potrzebuje pomocy i my musimy go wesprzeć, w tym trudnym dla niego momencie życia.

Bardzo serdecznie zapraszamy, piłkarzy i drużyny „grające sercem”!

 

Gdyby koś z państwa chciał wspomóc Przemka to, można wpłacać pieniążki na konto :

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

Santander Bank

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: “2590 pomoc dla Przemka Jaskuły”

 

Danuta Muzyczka