Porażki drużyn z powiatu hrubieszowskiego w piłkarskich klasach A i B

W klasie „A” Płomień/Spartan Nieledew nieznacznie uległ na wyjeździe pomimo, że Wojciech Łysiak dwoi się i troi, aby było jak najlepiej i jak najtaniej. W klasie „B” GLKS Jarosławiec rozpoczął rozgrywki, też na wyjeździe, od minimalnej porażki. Zespół z Mircza debiut przesunął.

Reklamy

Wyniki, tabele, następne mecze:

 

Zamojska Klasa „A”

Kolejka 2 – 24/25.08.2013 r.

 

Gryf Echo Gmina Zamość – Płomień-Spartan Nieledew 3:2 (2:1)

Skład Płomienia:

Filipczuk (46’ Mariusz Całka),

Wojciech Łysiak – grający prezes i trener,

Wojtak,

Bednarczuk,

Emil Strycharczuk,

M. Bobak,

Marcin Kondratiuk,

Patryk Nieradko,

Kożuch,

Andrzej Całka,

Karol Bobak (bramka) i samobójcza.

 

Legion Komarów – Szumy Susiec 2:3

Graf Chodywańce – Potok Sitno 1:4

Pogoń 96 Łaszczówka – Granica Lubycza Królewska 0:0

Szyszła Targoszyn – Ruch Machnów Nowy 6:3

Perła Telatyn – Perła Leszkowice 1:5

 

Tabela po 2 rundach

1     Perła Deszkowice               6    2    0    0    14:3 

2     Szumy Susiec                      6    2    0    0    5:2 

3     Szyszła Tarnoszyn              4    1    1    0    7:4 

4     Potok Sitno                         4    1    1    0    5:2 

5     Pogoń 96 Łaszczówka        4    1    1    0    3:1 

6     STS Gryf Echo Gmina Zamość 4 1    1    0    5:4 

7     Granica Lubycza Królewska 4    1    1   0    2:1 

8     Ruch Machnów Nowy          1    0    1    1    5:8 

9     Płomień-Spartan Nieledew 0 0    0    2   3:5 

10   Graf Chodywańce               0    0    0    2    1:6 

11   Perła Telatyn                      0    0    0    2    2:8 

12   Legion Komarów                 0    0    0    2   4:12 


Kolejka: 3 w dniu 1-09-2013 (niedziela)

Perła Deszkowice – Pogoń 96 Łaszczówka  N 15-17 Deszkowice

Szumy Susiec – Perła Telatyn N 13-15 Susiec

Potok Sitno – Legion Komarów  N 16 Sitno

Ruch Machnów Nowy – Graf Chodywańce N 16 Machnów Nowy

Płomień-Spartan Nieledew – Szyszła Tarnoszyn N 13-15 Nieledew

Granica Lubycza Królewska – Gryf Gmina Zamość N 16 Lubycza Królewska



Zamojska Klasa „B” grupa II- jesień 2013

Andoria Mircze – Zryw Ulhówek – mecz przełożony

Metanoja Lipsko – GLKS Jarosławiec  2:1 (2:0)

GLKS Jarosławiec,  bramka – Babulski

GKS Tarnawatka – Nord 98 Wysokie 0:4

 

Tabela 

1    Nord 98 Wysokie 1    3    1    0    0     4:0 

2    Metanoja Lipsko  1    3    1    0    0     2:1 

3    Andoria Mircze   0    0    0    0    0    0:0 

–     Zryw Ulhówek     0    0    0    0    0      0:0 

5    GLKS Jarosławiec 1  0  0    0    1    1:2 

6    GKS Tarnawatka  1    0    0    0    1     0:4 


Kolejka: 2 w dniach

31-08-2013/01-09-2013 (sobota/niedziela)

Ulhówek – Nord 98 Wysokie

GLKS Jarosławiec – GKS Tarnawatka

Andoria Mircze – Metanoja Lipsko



Uwaga!

Dobrze by było, aby kluby uruchomiły swoje strony internetowe lub przesyłały wiadomości i zdjęcia o swoich występach bezpośrednio na lubiehrubie.

 


Opracował – mak

Na zdjęciu – Płomień/Spartan Nieledew (zdj. ze str. drużyny).