Powiatowa drużynowa Gimnazjada i Licealiada SZS w tenisie stołowym – wyniki

15 grudnia w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Hrubieszowie rozegrano drużynowe Mistrzostwa Powiatu szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych Szkolnego Związku Sportowego (SZS) w tenisie stołowym.

Reklamy

 

KOMUNIKAT

POWIATOWA GIMNAZJADA

Reklamy

W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM 

Hrubieszów dnia 15.12.2014 r.

 

DZIEWCZĘTA

1. Samorządowy Zespół Szkół w Mirczu – op. Majdanik Robert

w składzie: Wiatrzyk Julia, Kowalczuk Weronika

2. Zespół Szkół Miejskich nr 1 Hrubieszów – opiekun: Andrzej Pachla

w składzie: Omelczuk Natalia, Mirosław Julia, Łopocka Kamila

3. Zespół Szkół nr 2 Hrubieszów – opiekun: Lewandowski Dawid

w składzie: Gierlasińska Aleksandra, Bachusz Marta, Menduś Aleksandra

4. Gimnazjum w Uchaniach z/s w Jarosławcu – opiekun: Jarocha Wojciech

w składzie: Gontarz Sara, Szpunar Paula

5. Zespół Szkół w Werbkowicach – opiekun: Bartłomiej Sadowski

w składzie: Wójtowicz Karolina, Chodorowska Patrycja


CHŁOPCY

1. Zespół Szkół w Werbkowicach – opiekun: Bartłomiej Sadowski

w składzie: Gałan Łukasz, Masicz Paweł

2. Samorządowy Zespół Szkół w Mirczu – op. Majdanik Robert

w składzie: Matysiak Kacper, Jewuła Dawid

3. Zespół Szkół Miejskich nr 1 Hrubieszów – opiekun: Andrzej Pachla

w składzie: Jaskorski Karol, Greszeta, Chorzępa Damian

 

 

KOMUNIKAT

POWIATOWA LICEALIADA

DRUŻYNOWY TENIS STOŁOWY

Hrubieszów dnia 15.12.2014 r.

 

DZIEWCZĘTA:

1. Zespół Szkół nr 3 w Hrubieszowie – op. Nowak Marcin

w składzie: Wiatrzyk Katarzyna, Bronicka Kinga

2. Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie – op. Krawczuk Zbigniew

w składzie: Jasina Paula, Kutera Magdalena

3. Zespół Szkół nr 1 w Hrubieszowie – op. Jaworski Jacek

w składzie: Dynkiewicz Karolina,  Muszalska Anna

4. Zespół Szkół nr 4 w Hrubieszowie – op. Padkowski Paweł

w składzie: Powroźnik Iwona, Obidzińska Izabela

 

CHŁOPCY:

1. Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie – op. Krawczuk Zbigniew

w składzie: Kutera Szymon, Esing Ernest

2. Zespół Szkół nr1 w Hrubieszowie op. op.Jaworski Jacek

w składzie: Wyskiel Patryk, Bieńko Marek, Goch Dominik

3. Zespół Szkół nr 3 w Hrubieszowie – op. Nowak Marcin

w składzie: Niedźwiedź Bartłomiej, Polak Łukasz

4. Zespół Szkół nr 4 w Hrubieszowie – op. Padkowski Paweł

w składzie: Skwarek Paweł, Turek Kamil, Plicner Grzegorz

 

Awans do zawodów rejonowych uzyskały po dwie pierwsze drużyny. Życzymy powodzenia na rozgrywkach rejonowych.

Podziękowanie dla Dyrekcji Zespołu Szkół Nr 2 za udostępnienie sali na przeprowadzenie rozgrywek.

 

Organizator – Zbigniew Krawczuk

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy

 

 


 

Zawody powiatowe SZS organizowane są dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie oraz prywatnych sponsorów.

 


 

PATRONAT: