Powiatowa drużynowa Gimnazjada i Licealiada SZS w tenisie stołowym

W poniedziałek 23 listopada w hali sportowej hrubieszowskiego Zespołu Szkół nr 2 (Staszic) odbyły się powiatowe turnieje drużynowej Gimnazjady i Licealiady Szkolnego Związku Sportowego (SZS) w tenisie stołowym.

Reklamy

 

POWIATOWA GIMNAZJADA W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM

 

Dziewczęta

1. Gimnazjum w Uchaniach opiekun: Jarocha Wojciech

w składzie: Gontarz Sara, Szpunar Paula

2. Zespół Szkół w Werbkowicach opiekun: Kaczoruk Jarosław

w składzie: Gierlasińska Aleksandra, Chodorowska Patrycja, Golec Izabela

3. Zespół Szkół Miejskich nr 1 Hrubieszów opiekun: Andrzej Pachla

w składzie: Sądej Jagoda, Stecko Malwina, Łopocka Kamila

4. Zespół Szkół nr 2 Hrubieszów opiekun: Krawczuk Zbigniew

w składzie: Jaskorska Klaudia, Micek Milena, Ciesielczuk Oliwia


Chłopcy

1. Samorządowy Zespół Szkół w Mirczu op. Majdanik Robert

w składzie: Matysiak Kacper, Jewuła Dawid

2. Zespół Szkół Miejskich nr 1 Hrubieszów opiekun: Andrzej Pachla

w składzie: Korol Jakub, Daciuk Dominik, Chorzępa Damian

3. Zespół Szkół nr 2 Hrubieszów opiekun: Krawczuk Zbigniew

w składzie: Horniak Krzysztof, Capiuk Paweł, Wesołowski Maciej

4. Zespół Szkół Publicznych w Moniatyczach opiekun: Brudzisz Daniel

w składzie: Oksętiuk, Krzysztof, Oleszczuk Mateusz

5. Zespół Szkół w Werbkowicach opiekun: Kaczoruk Jarosław

w składzie: Ostasz Bartłomiej, Krupski Krystian

5. Zespół Szkół Miejskich nr 3 Hrubieszów opiekun: Stajszczyk Dominik

w składzie: Goluch Kacper, Skrzyński Grzegorz, Szeląg Paweł


Awans do zawodów rejonowych uzyskały po dwie pierwsze drużyny. Podziękowanie Dyrekcji Zespołu Szkół Nr 2 za udostępnienie sali na przeprowadzenie rozgrywek.

 

***

 

POWIATOWA LICEALIADA

DRUŻYNOWY TENIS STOŁOWY


Dziewczęta:

1. Zespół Szkół nr 1 w Hrubieszowie op. Jaworski Jacek

w składzie: Mazur Agata, Żarska Katarzyna, Wójtowicz Katarzyna

2. Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie op. Krawczuk Zbigniew

w składzie: Kutera Magdalena, Gierlasińska Natalia

3. Zespół Szkół nr 3 w Hrubieszowie op. Nowak Marcin

w składzie: Bronicka Kinga, Głaz Aleksandra, Zając Weronika

4. Zespół Szkół nr 4 w Hrubieszowie op. Padkowski Paweł

w składzie: Powroźnik Iwona, Obidzińska Izabela, Czepiel Aleksandra

 

Chłopcy:

1. Zespół Szkół nr1 w Hrubieszowie op. Jaworski Jacek

w składzie: Wyskiel Patryk, Kropop Dawid, Goch Dominik

2. Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie op. Krawczuk Zbigniew

w składzie: Esing Ernest, Kluczek Paweł, Łoś Radosław

3. Zespół Szkół nr 4 w Hrubieszowie op. Padkowski Paweł

w składzie: Wawer Dariusz, Klamer Łukasz, Turek Kamil

4. Zespół Szkół nr 3 w Hrubieszowie op. Nowak Marcin

w składzie: Antonowicz Hubert, Germański Adrian, Pawelec Albert

 

Awans do zawodów rejonowych uzyskały po dwie pierwsze drużyny. Podziękowanie Dyrekcji Zespołu Szkół Nr 2 za udostępnienie hali na przeprowadzenie rozgrywek. 

 

 

Organizator Zbigniew Krawczuk

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy