Powiatowa Gimnazjada SZS Liga LA

W dniu 11 maja 2016 r. na stadionie miejskim HOSiR odbyła się Gimnazjalna Powiatowa Szkolna Liga Lekkiej Atletyki. W zawodach, których organizatorem był Szkolny Związek Sportowy udział wzięło 6 szkół.

Reklamy


Awans na zawody rejonowe, które odbędą się w Zamościu  18 maja zakwalifikowały się po 2 najlepsze szkoły w kategorii dziewcząt i chłopców. Indywidualnie najlepsze wyniki uzyskali: Karolina Gajewska na 300 m (46,28 – 128 pkt) i Szymon Załuski na 300 m (38,49 – 162 pkt).

 

 

DZIEWCZĘTA

 

1 miejsce – ZS 2 Hrubieszów – 1064 pkt

 

Lp.          Nazwisko i imię                Rocznik                Konkurencja      Wynik   Punkty

1             Trześniowska Aleksandra            2000      100 m    14,82     92

2             Krotkiewicz Karina          2001      100 m    14,02     114

3             Czop Magdalena             2001      100 m    14,60     97

4             Gajewska Karolina          2001      300 m    46,28     128

5             Kamień Wiktoria              2002      300 m    49,38     95

6             Kamień Julia      2002      300 m    52,27     80

7             Niźnikowska Alicja          2001      600 m    2:07,01 66

8             Zielinska Sara    2002      600 m    2:05,23 69

9             Kaczmarska Paulina        2001      w dal     3.36       43

10           Grzyb Weronika              2002      w dal     3.71       61

11           Kudyk Elżbieta  2001      wzwyż  130         76

12           Dzirba Aleksandra           2002      wzwyż  110         36

13           Bogucka Julia     2001      kula       8.29       78

14           Gnieciak Agata 2001      kula       8.46       84

15           Wrona Katarzyna            2002      kula       7.06       38

16           Gajewska, Trześniowska, Krotkiewicz, Czop      4×100 m               56,54     85

 

 

2 miejsce – SZS Mircze – 1028 pkt

 

Lp.          Nazwisko i imię                Rocznik                Konkurencja      Wynik   Punkty

1             Ciuch Dominika                2000      100 m    14,88     91

2             Mazur Barbara  2000      100 m    14,13     110

3             Furlepa Aleksandra        2001      100 m    14,84     92

4             Gurgul Dominika             2000      300 m    50,95     87

5             Chimczuk Aleksandra    2001      300 m    49,80     93

6             Matysek Beata 2001      300 m    51,30     85

7             Hulak Wiktoria  2001      600 m    2:27,16 29

8             Wiatrzyk Julia    2001      w dal     3.92       71

9             Kozdrój Oliwia  2001      w dal     4.00       75

10           Tomaszewska Emilia      2002      wzwyż  120         56

11           Kusa Gabriela    2001      wzwyż  133         82

12           Myszak Oliwia   2000      wzwyż  125         66

13           Różańska Sandra             2001      kula       8.39       81

14           Krysztofowicz Daria        2000      kula       8.30       78

15           Sochan Agata    2000      kula       7.22       43

16           Ciuch, Sochan, Furlepa, Mazur                 4×100 m               56,74     83

 

 

3 miejsce – ZSM 3 Hrubieszów – 859 pkt

 

Lp.          Nazwisko i imię                Rocznik                Konkurencja      Wynik   Punkty

1             Walencik Sylwia               2001      100 m    15,43     78

2             Bednarczuk Natalia        2002      100 m    14,70     95

3             Bobrowska Natalia         2000      100 m    15,52     76

4             Kowalczuk Klaudia          2002      300 m    53,08     76

5             Kwiatkowska Kinga        2000      300 m    54,30     70

6             Sachuk Marija   2002      300 m    57,04     58

7             Śmietanka Olga                2001      600 m    1:53,46 91

8             Łaba Agata         2002      600 m    2:15,46 51

9             Czupryńska Kamila         2001      w dal     3.35       43

10           Łyko Zofia           2000      w dal     4.14       82

11           Lachowska Magdalena 2002      wzwyż  110         36

12           Szlonzak Justyna             2001      wzwyż  133         82

13           Wrońska Aleksandra     2001      wzwyż  120         56

14           Lipnicka Weronika          2000      kula       7.28       44

 

 

4 miejsce – ZSM 1 Hrubieszów – 775 pkt

 

Lp.          Nazwisko i imię                Rocznik                Konkurencja      Wynik   Punkty

1             Stecko Malwina               2002      100 m    14,20     108

2             Traczuk Agnieszka          2001      100 m    15,94     66

3             Frąckiewicz Natalia         2000      300 m    49,88     92

4             Block Klaudia     2002      300 m    51,85     83

5             Kasprowicz Ada               2001      300 m    50,21     91

6             Skorupa Łucja   2002      600 m    1:51,32 95

7             Laura Koniec      2001      wzwyż  115         46

8             Daciuk Katarzyna             2002      wzwyż  115         46

9             Sądej Jagoda     2002      kula       7.30       45

10           Brzozowska Miranda     2000      kula       6.72       29

11                                          4×100 m               1:00,04 64

 

 

5 miejsce – ZSM 2 Hrubieszów – 762 pkt

 

Lp.          Nazwisko i imię                Rocznik                Konkurencja      Wynik   Punkty

1             Bańka Weronika              2002      100 m    14,85     91

2             Słotwińska Katarzyna    2002      100 m    15,60     74

3             Chomik Klaudia                2002      300 m    58,32     53

4             Ciesielczuk Amelia          2002      600 m    2:00,81 78

5             Ciesielczuk Karolina        2002      600 m    2:17,34 47

6             Bańka Julia         2000      w dal     4.28       89

7             Mielniczuk Julia                2002      w dal     3.95       73

8             Koszuta Patrycja              2002      w dal     3.06       32

9             Wójcik Klaudia  2001      wzwyż  120         56

10           Ryczko Karolina                2000      kula       8.33       79

11           Sołowiej Karolina            2000      kula       7.45       50

12           Ciesielczuk, Bańka, Ciesielczuk, Słotwońska       4×100 m               1:03,98 40

 

***

 

CHŁOPCY

 

1 miejsce – ZSM 3 Hrubieszów – 1199 pkt

 

Lp.          Nazwisko i imię                Rocznik                Konkurencja      Wynik   Punkty

1             Gąsior Marcin   2000      100 m    12,69     103

2             Kaspruk Kacper                2000      100 m    12,74     100

3             Masimo Imperato           2000      100 m    12,87     96

4             Czarnecki Szymon           2000      300 m    42,11     104

5             Kraszkiewicz Przemysław            2000      300 m    43,03     94

6             Rodziewicz Kacper          2000      300 m    42,42     101

7             Toczek Kacper  2000      1000 m 3:14,64 75

8             Paradowski Michał         2000      1000 m 3:21,49 66

9             Janik Bartek       2000      1000 m 3:16,98 71

10           Szeląg Paweł     2000      w dal     5,19       78

11           Chmielewski Jakub         2000      wzwyż  160         91

12           Kowalski Adam                2000      wzwyż  150         75

13           Zalewski Jakub                 2000      wzwyż  175         125

14           Burdzy Konrad  2000      kula       8,50       53

15           Dorman Daniel 2000      kula       10,60     100

16           Chmielewski, Gąsior, Kaspruk, Zalewski                              4×100 m               49,3       132

 

 

2 miejsce – ZS Horodło – 1166 pkt

 

Lp.          Nazwisko i imię                Rocznik                Konkurencja      Wynik   Punkty

1             Gajewski Bartłomiej      2000      100 m    12,51     110

2             Gołąb Kacper    2001      100 m    12,90     95

3             Sarzyński Dawid               2001      100 m    12,90     95

4             Załuski Szymon                2000      300 m    38,49     162

5             Jeżyna Mateusz               2000      300 m    40,97     119

6             Zając Szymon    2000      300 m    41,17     116

7             Kujawski Michał              2001      1000 m 3:20,42 67

8             Petrycki Piotr    2002      1000 m 3:25,65 60

9             Mróz Michał      2002      1000 m 3:24,16 62

10           Grabowski Łukasz           2001      w dal     4,45       53

11           Wroński Paweł 2001      w dal     4,95       70

12           Szargan Bartosz               2001      w dal     4,41       52

13           Duma Dominik  2000      kula       9,20       67

14           Chmielewski Arkadiusz 2001      kula       8,90       61

15           Szargan Kacper 2000      oszczep               24,65     37

16           Gajewski, Załuski, Jeżyna, Zając               2000      4×100 m               48,64     142

 

 

3 miejsce – SZS Mircze – 1066 pkt

 

Lp.          Nazwisko i imię                Rocznik                Konkurencja      Wynik   Punkty

1             Dziuba Kamil      2002      100 m    12,18     126

2             Jóźwiak Hubert                2000      100 m    12,26     122

3             Kozłowski Dariusz           2002      300 m    47,59     70

4             Jakubczuk Michał            2000      300 m    48,94     63

5             Wiśniewski Filip               2000      300 m    46,33     76

6             Jewula Dawid    2000      1000 m 3:26,74 59

7             Mrozowski Michał          2001      1000 m 3:16,64 72

8             Szpyrka Michał 2001      w dal     4,43       53

9             Ciotuski Jakub   2001      wzwyż  140         60

10           Roman Konrad                 2000      wzwyż  150         75

11           Czop Dawid        2000      wzwyż  155         83

12           Ipnar Oskar        2000      oszczep               31,07     67

13           Dziaduszek Damian        2000      oszczep               40,28     116

14           Pacaj Kacper      2000      oszczep               20,30     22

15                                          4×100 m               49,04     136

 

 

4 miejsce – ZSM 1 Hrubieszów – 1054 pkt

 

Lp.          Nazwisko i imię                Rocznik                Konkurencja      Wynik   Punkty

1             Rzepka Mateusz              2000      100 m    13,34     80

2             Flisiuk Łukasz     2001      100 m    12,82     97

3             Duda Andrzej    2001      300 m    40,66     123

4             Bajer Patryk       2001      300 m    43,55     91

5             Oleszczuk Jaub 2002      300 m    43,30     93

6             Daciuk Dominik                2001      1000 m 3:09,48 83

7             Misiaszek Kacper            2000      1000 m 2:51,29 121

8             Dziedzic Bartek 2002      1000 m 3:15,39 73

9             Pempko Konrad              2001      kula       8,20       47

10           Pokrywka Maciej            2000      kula       11,12     107

11           Łaskarzewski Krzysztof 2000      kula       8,40       51

12           Wyżyn Maciej   2001      oszczep               27,15     47

13                                          4×100 m               53,08     88

 

 

5 miejsce – ZS 2 Hrubieszów – 1030 pkt

 

Lp.          Nazwisko i imię                Rocznik                Konkurencja      Wynik   Punkty

1             Kowalski Krystian            2000      100 m    12,50     110

2             Martyniuk Marek            2001      100 m    12,99     92

3             Mazur Piotr        2001      100 m    12,95     93

4             Guluk Wojciech               2001      300 m    44,86     84

5             Łomański Mateusz         2000      300 m    44,03     88

6             Ulanicki Piotr     2000      300 m    42,53     99

7             Iwańczuk Bartosz            2000      w dal     4,90       68

8             Pal Maciej           2001      w dal     4,77       64

9             Kudrel Szymon                 2001      wzwyż  150         75

10           Mazurek Patryk               2000      wzwyż  145         68

11           Roch Miłosz       2000      wzwyż  150         75

12           Puchala Michał 2000      kula       9,80       79

13           Szumiła Albert  2000      kula       9,08       64

14           Ważny Piotr       2000      kula       8,70       57

15           Kowalski, Martyniuk, Mazur, Guluk                       4×100 m               51,96     99

 

 

6 miejsce – ZSM 2 Hrubieszów – 872 pkt

 

Lp.          Nazwisko i imię                Rocznik                Konkurencja      Wynik   Punkty

1             Kicia Damian      2000      100 m    12,52     110

2             Kołodziej Marcin             2002      300 m    44,51     85

3             Djabin Paweł     2002      300 m    47,28     72

4             Lebiodowicz Tomasz      2000      300 m    45,07     83

5             Wasyluk Piotr    2002      1000 m 3:31,39 53

6             Jasiński Kacper 2002      1000 m 3:57,31 24

7             Wierzbicki Marek            2000      w dal     4,42       52

8             Klimowicz Michał            2000      kula       11,83     115

9             Panasiewicz Rafał           2000      kula       11,48     111

10           Kisiel Mateusz  2000      kula       9,62       75

11           Bodys, Kicia, Bańka, Djabin                         4×100 m               52,67     92

 

 

Starty poza konkursem

 

Nazwisko i imię                Rocznik                Konkurencja      Wynik   Punkty                 Szkoła

Świeca Julita      2002      wzwyż  115         46           ZS 2 GP Hrubieszów

Rządkowska Wiktoria    2001      kula       7.38       48           G. 1 Hrubieszów

Śmietanka Olga                2003      100 m    13,53     134         G. 3 Hrubieszów

Dudek Patrycja 2001      600 m    2:11,48 58           ZS 2 GP Hrubieszów

Micek Milena    2002      600 m    2:12,97 55           ZS 2 GP Hrubieszów

                                                                             

Gołąb Daniel     2001      100 m    13,65     70           G. Horodło

Załuski Szymon                2000      100 m    11,80     147         G. Horodło

Marzec Radosław           2002      300 m    1:02,40 13           G. 2 Hrubieszów

Malinowski Krystian       2000      1000 m 3:28,26 57           G. Horodło

Chochliński Michał          2001      1000 m 4:04,36 17           G. Horodło

Błocian Beniamin            2002      1000 m 3:30,77 54           G. Horodło

Wroński Miłosz                2001      w dal     4,23       46           G. Horodło

Szargan Kacper                2000      kula       8,40       51           G. Horodło

Małyszka Krystian           2000      kula       8,70       57           G. 3 Hrubieszów

 

 

Podziękowania dla dyrektora i pracowników HOSiR za przygotowanie obiektu do przeprowadzenia zawodów

 

 

Komunikat opracował – Mirosław Kamień