Powiatowa Gimnazjada w halowej piłce nożnej chłopców

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

Zawodnicy Trójki po każdym strzelonym golu natychmiast wyciągali piłkę z bramki i biegli z nią na środek boiska, wyręczając w tym przeciwnika – w meczu z Gimnazjum w Kryłowie liczyła się każda sekunda.

***

Faworyzowana drużyna Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie remisem w pierwszym meczu z Werbkowicami na tyle skomplikowała sobie sytuację w grupie, że potrzebowała wysokiego zwycięstwa z Kryłowem, licząc na to, że Werbkowice przegrają z Kryłowem lub wygrają mniejszą różnicą bramek.

KOMUNIKAT z powiatowej Gimnazjady w halowej piłce nożnej chłopców przeprowadzonej w dniu 08.12.2009 r. w hali sportowej HOSiR.

Do imprezy zgłosiło się 6 zespołów, które rozstawiono i rozlosowano do 2 grup rozgrywkowych:

GRUPA A
1.Gimnazjum Moniatycze
2.Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów
3.Gimnazjum Trzeszczany

GRUPA B
1. Gimnazjum Werbkowice
2. Gimnazjum Nr 3 Hrubieszów
3. Gimnazjum Kryłów

Wyniki meczów w grupie A:
1.Gimnazjum Moniatycze – Gimnazjum ZS Nr 2 3:4
2.Gimnazjum ZS Nr 2 – Gimnazjum Trzeszczany 3:1
3.Gimnazjum Moniatycze – Gimnazjum Trzeszczany 5:0

Wyniki meczów w grupie B:
1.Gimnazjum Werbkowice – Gimnazjum Nr 3 H-ów 3:3
2.Gimnazjum Nr 3 – Gimnazjum Kryłów 12:1
3.Gimnazjum Werbkowice – Gimnazjum Kryłów 4:2

W meczu o miejsca III – IV w turnieju spotkały się zespoły, które zajęły II miejsca w swoich grupach eliminacyjnych:
Gimnazjum Moniatycze – Gimnazjum Werbkowice 6:2

W meczu o miejsce I – II spotkali się zwycięzcy grup eliminacyjnych:
Gimnazjum przy ZS Nr 2 Hrubieszów – Gimnazjum Nr 3 Hrubieszów 0:3

Końcowa kolejność w turnieju:
I miejsce – Gimnazjum Nr 3 Hrubieszów – opiekun Kamil Wojciechowski
II miejsce – Gimnazjum ZS Nr 2 Hrubieszów – opiekun Andrzej Pochylczuk
III miejsce – Gimnazjum Moniatycze – opiekun Anna Kosakowska
IV miejsce – Gimnazjum Werbkowice – opiekun Halina Lachowska
V miejsce – Gimnazjum Trzeszczany – opiekun Zygmunt Chwedczuk
VI miejsce – Gimnazjum Kryłów – opiekun Agnieszka Kłoda

Na szczeblu rejonowym powiat hrubieszowski reprezentowany będzie przez drużynę Gimnazjum Nr 3 w Hrubieszowie, która wystąpiła w następującym składzie: Żygawski Jakub, Kawarski Artur, Zając Mariusz, Grzyb Bartłomiej, Bronicki Maciej, Krygiel Patryk, Pańko Mateusz, Kazan Dominik, Wiejak Michał, Jureczko Marcin, Dąbek Jakub, Sacharczuk Jakub. Opiekun zespołu: Kamil Wojciechowski.

Opr. B. Lachowicz

_________________________________________________

zobacz zdjęcia »

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009