Powiatowa indywidualna Gimnazjada LA

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

Do zawodów przystąpiły reprezentacje 10 Gimnazjów z terenu powiatu hrubieszowskiego. Dziewczęta i chłopcy rywalizowali w 9 konkurencjach lekkoatletycznych. W każdej konkurencji wyłoniono 3 zawodników i zawodniczek, którzy następnie reprezentować będą powiat hrubieszowski w finale rejonowym.

***

KOMUNIKAT Z POWIATOWEJ GIMNAZJADY
W INDYWIDUALNYCH ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH
HRUBIESZÓW -15.05.2009 R

Klasyfikacja dziewcząt wg konkurencji:

100 m
1.Kolenda Katarzyna – Gimnazjum Nr 3 H-ów 13,81
2.Kacianowska Natalia – Gimnazjum Uchanie 13,83
3.Kołodziej Angelika – Gimnazjum Nr 2 H-ów 13,85

300 m
1. Kasprowicz Karolina – ZS Nr 2 Hrubieszów 47,48
2. Wójcicka Dorota – Gimnazjum Nr 1 H-ów 47,50
3. Borek Anna – Gimnazjum Nr 2 H-ów 48,75
600 m
1. Worożbit Paulina – Gimnazjum Werbkowice 1,57,18
2. Gac Anita – Gimnazjum Nr 1 H-ów 1,58,28
3. Czajka Magdalena – Gimnazjum Nr 1 H-ów 1,58,56

1000 m
1.Hojda Maja – Gimnazjum Nr 2 H-ów 3,45,02
2. Perelmuter Sara – Gimanazjum ZS Nr 2 H-ów 4,06,42
3. Hajkiewicz Magda – Gimanazjum ZS Nr 2 H-ów 4,22,26

Skok w dal
1. Szkalej Maja – Gimnazjum Nr 3 H-ów 4,30 m
2. Kicun Dorota – Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów 4,16 m
3. Olejarz Dominika – Gimnazjum Nr 3 H-ów 4,11 m

Skok wzwyż
1. Karwańska Dominika – Gimnazjum Mircze 1,35 m
2. Wiśniewska Katarzyna – Gimnazjum Nr 3 H-ów 1,30 m
3. Denis Dorota – Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów 1,30 m

Kula 3 kg
1. Maślanka Aleksandra – Gimnazjum Nr 1 H-ów 8,97 m
2. Pirogowicz Karolina – Gimnazjum Nr 2 H-ów 8,89 m
3. Borkowska Karolina – Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów 8,68 m

Oszczep 600 g
1.Kaczmarska Marta – Gimnazjum Nr 3 H-ów 23,17 m
2. Pukaluk Maja – Gimnazjum Nr 2 H-ów 16,28 m
3. Wrona Ewelina – Gimnazjum Nr 2 H-ów 15,05 m

Sztafeta 4×100 m
1. Gimnazjum Nr 1 H-ów 57,76 sek
(Wójcicka D. ,Wójcicka M. ,Senkowska, Maślanka)
2. Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów 57,81 sek
(Kasprowicz, Denis, Sala, Kondratiuk)
3. Gimnazjum Nr 3 H-ów 58,06 sek
(Wiśniewska, Kolenda, Szkalej, Ciesielczuk)

***

Kalsyfikacja chłopców wg konkurencji:

100 m
1. Szumski Bartłomiej – Gimnazjum Nr 3 H-ów 11,87 sek
2. Kryszczuk Adrian – Gimnazjum Kozodawy 12,44 sek
3. Gałan Marcin – Gimnazjum Nr 3 H-ów 12,47 sek

300 m
1. Mosek Paweł – Gimnazjum Nr 1 H-ów 41,08 sek
2. Bakalarczyk Marcin – Gimnazjum Nr 3 H-ów 41,32 sek
3. Guluk Marek – Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów 42,77 sek

1000 m
1.Pańko Przemysław – Gimnazjum Horodło 3,02,08 sek
2.Kowalski Grzegorz – Gimnazjum Nr 3 H-ów 3,05,64 sek
3.Milewicz Maciej – Gimnazjum Mircze 3,08,99 sek

2000 m
1.Zacharczuk Albin – Gimnazjum Nr 2 H-ów 7,01,00 sek
2. Zieliński Emil – Gimnazjum Horodło 7,27,86 sek
3. Barczuk Marcin – Gimnazjum Horodło 7,40,85 sek

Skok w dal
1.Kuśmierczuk Dominik – Gimnazjum Uchanie 5,89 m
2. Smal Maciej – Gimanzjum Nr2 H-ów 5,68 m
3. Wyżyn Daniel – Gimnazjum Nr 3 H-ów 5,40 m

Skok wzwyż
1.Grzyb Bartłomiej – Gimnazjum Nr 3 H-ów 1,70 m
2. Żyła Andrzej – Gimnazjum Werbkowice 1,70 m
3. Chachler Mateusz – Gimnazjum Nr 3 H-ów 1,65 m

Kula 5 kg
1.Nowosad Marcin – Gimnazjum Nr 3 H-ów 13,03 m
2.Oleszczuk Maciej – Gimnazjum Horodło 11,11 m
3.Skorupski Damian – Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów 10,94 m

Oszczep 600 g
1.Sidorowicz Paweł – Gimnazjum Nr 2 H-ów 43,30 m
2. Niedobit Kamil – Gimnazjum Nr 2 H-ów 36,88 m
3. Kłak Mateusz – Gimnazjum Nr 3 H-ów 33,70 m

Sztafeta 4×100 m
1.Gimnazjum Nr 3 H-ów 47,96 sek
(Brak składu)
2.Gimnazjum Horodło 51,95 sek
(Kozłowski, Pańko, Juźwiak, Gajewski)
3.Gimnazjum Nr 1 H-ów 52,55 sek
(Mosek, Pędzik, Przepiórka, Antonowicz)

zobacz zdjęcia >>

Hrubieszow LubieHrubie 2009