Powiatowa indywidualna Gimnazjada LA

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

Poniżej poprawiony przez organizatorów komunikat z powiatowej indywidualnej Gimnazjady LA. Do zawodów przystąpiły reprezentacje 10 Gimnazjów z terenu powiatu hrubieszowskiego. Dziewczęta i chłopcy rywalizowali w 9 konkurencjach lekkoatletycznych. W każdej konkurencji wyłoniono 3 zawodników i zawodniczek, którzy następnie reprezentować będą powiat hrubieszowski w finale rejonowym.

***

KOMUNIKAT Z POWIATOWEJ GIMNAZJADY
W INDYWIDUALNYCH ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH
HRUBIESZÓW – 15.05.2009R.

Do zawodów przystąpiły reprezentacje 10 Gimnazjów z terenu powiatu hrubieszowskiego. Dziewczęta i chłopcy rywalizowali w 9 konkurencjach lekkoatletycznych. W każdej konkurencji wyłoniono 3 zawodników i zawodniczek, którzy następnie reprezentować będą powiat hrubieszowski w finale rejonowym.

***

Klasyfikacja dziewcząt wg konkurencji:

100 m
1.Kolenda Katarzyna – Gimnazjum Nr 3 H-ów e. 13,53 13,81 sek
2.Kacianowska Natalia – Gimnazjum Uchanie e. 14,20 13,83 sek
3.Kołodziej Angelika – Gimnazjum Nr 2 H-ów e. 14,14 13,85 sek
4.Biczak Paulina – Gimnazjum Mircze e. 14,20 14,26 sek
5.Ciuch Elżbieta – Gimnazjum Mircze e. 14,01 14,36 sek
6.Skiba Irmina – Gimnazjum Kozodawy e. 14,40 14,53 sek
7.Sala Joanna – Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów 14,51 sek
8.Soja Aleksandra – Gimnazjum Nr 3 H-ów 14,63 sek
9.Ostrowska Jadwiga – Gimnazjum Kozodawy 14,70 sek
10.Kondratiuk Edyta – Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów 15,11 sek
11.Podgórska Natalia – Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów 15,91 sek
12.Jabłońska Magda – Gimnazjum Nr 2 H-ów 16,15 sek
13.Bednarczuk Paulina – Gimnazjum Nr 2 H-ów 16,40 sek
14.Zdun Anna – Gimnazjum Nr 2 H-ów 16,44 sek

300 m
1.Kasprowicz Karolina – ZS Nr 2 Hrubieszów 47,48 sek
2.Wójcicka Dorota – Gimnazjum Nr 1 H-ów 47,50 sek
3.Borek Anna – Gimnazjum Nr 2 H-ów 48,75 sek
4.Wójcicka Marta – Gimnazjum Nr 1 H-ów 49,18 sek
5.Pakos Angelika – Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów 49,62 sek
6.Demusiak Sylwia – Gimnazjum Mircze 50,87 sek
7.Samborska Joanna – Gimnazjum Uchanie 51,95 sek
8.Gągol Marta – Gimnazjum Uchanie 52,33 sek
9.Olszańska Kamila – Gimnazjum Nr 3 H-ów 52,49 sek
10.Wawrzaszek Justyna – Gimnazjum Trzeszczany 52,94 sek
11.Szulakiewicz Arleta – Gimnazjum Nr 3 H-ów 53,80 sek
12.Wistrzyk Marlena – Gimnazjum Mircze 55,06 sek
13.Radelczuk Natalia – Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów 55,91 sek
14.Szczepańska Paulina – Gimnazjum Nr 2 H-ów 56,24 sek

600 m
1.Worożbit Paulina – Gimnazjum Werbkowice 1,57,18 sek
2.Gac Anita – Gimnazjum Nr 1 H-ów 1,58,28 sek
3.Czajka Magdalena – Gimnazjum Nr 1 H-ów 1,58,56 sek
4.Mielniczuk Magda – Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów 2,02,98 sek
5.Grabowska Katarzyna – Gimnazjum Nr 2 H-ów 2,03,00 sek
6.Wąsik Agnieszka – Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów 2,05,64 sek
7.Tyrka Paulina – Gimnazjum Werbkowice 2,13,70 sek
8.Zarek Małgorzata – Gimnazjum Trzeszczany 2,14,36 sek
9.Juszczuk Magda – Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów 2,31,71 sek
10.Nagaj Aneta – Gimnazjum Mircze 2,33,95 sek

1000 m
1.Hojda Maja – Gimnazjum Nr 2 H-ów 3,45,02 sek
2.Perelmuter Sara – Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów 4,06,42 sek
3.Hajkiewicz Magda – Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów 4,22,26 sek

Skok w dal
1.Szkalej Maja – Gimnazjum Nr 3 H-ów 4,30 m
2.Kicun Dorota – Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów 4,16 m
3.Olejarz Dominika – Gimnazjum Nr 3 H-ów 4,11 m
4.Ciesielczuk Magda – Gimnazjum Nr 3 H-ów 4,10 m
5.Rapa Paulina – Gimnazjum Nr 2 H-ów 4,10 m
6.Antosiewicz Dominika – Gimnazjum Nr 1 H-ów 4,00 m
7.Kierepka Joanna – Gimnazjum Mircze 3,89 m
8.Irek Józefina – Gimnazjum Nr 2 H-ów 3,80 m
9.Bondyra Patrycja – Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów 3,69 m
10.Błazucka Daria – Gimnazjum Uchanie 3,66 m
11.Kosidło Paulina – Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów 3,53 m

Skok wzwyż
1.Karwańska Dominika – Gimnazjum Mircze 1,35 m
2.Wiśniewska Katarzyna – Gimnazjum Nr 3 H-ów 1,30 m
3.Denis Dorota – Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów 1,30 m
4.Borsukiewicz Wioletta – Gimnazjum Nr 2 H-ów 1,25 m
5.Maliszewska Karolina – Gimnazjum Werbkowice 1,20 m
6.Brzozowska Beata – Gimnazjum Nr 2 H-ów 1,20 m
7.Trześniewska Marta – Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów 1,20 m
8.Martyniuk Aleksandra – Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów 1,20 m
9.Radomska Marta – Gimnazjum Nr 2 H-ów 1,05 m
PK Smoła Aldona – Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów 1,25 m

Kula 3 kg
1.Maślanka Aleksandra – Gimnazjum Nr 1 H-ów 8,97 m
2.Pirogowicz Karolina – Gimnazjum Nr 2 H-ów 8,89 m
3.Borkowska Karolina – Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów 8,68 m
4.Doroszczuk Magda – Gimnazjum Nr 2 H-ów 8,67 m
5.Kusiak Krystyna – Gimnazjum Nr 2 H-ów 8,55 m
6.Senderek Sylwia – Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów 8,40 m
7.Niedobit Paulina – Gimnazjum Nr 2 H-ów 7,89 m
8.Pochylczuk Milena – Gimnazjum Nr 2 H-ów 7,81 m
9.Czerwieniec Izabela – Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów 7,58 m
10.Głowacz Karolina – Gimnazjum Nr 3 H-ów 7,55 m
11.Glina Edyta – Gimnazjum Mircze 7,29 m
12.Sokołowska Monika – Gimnazjum Mircze 7,27 m
13.Herda Joanna – Gimnazjum Nr 1 H-ów 6,77 m
14.Rudzińska Magda – Gimnazjum Nr 3 H-ów 6,51 m
15.Gałka Karolina – Gimnazjum Nr 3 H-ów 6,21 m

Oszczep 600 g
1.Kaczmarska Marta – Gimnazjum Nr 3 H-ów 23,17 m
2.Pukaluk Maja – Gimnazjum Nr 2 H-ów 16,28 m
3.Wrona Ewelina – Gimnazjum Nr 2 H-ów 15,05 m

Sztafeta 4×100 m
1.Gimnazjum Nr 1 H-ów 57,76 sek (Wójcicka D. ,Wójcicka M. ,Senkowska, Maślanka)
2.Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów 57,81 sek (Kasprowicz, Denis, Sala, Kondratiuk)
3.Gimnazjum Nr 3 H-ów 58,06 sek
(Wiśniewska, Kolenda, Szkalej, Ciesielczuk)
4.Gimnazjum Mircze 58,22 sek (Biczak, Wiatrzyk, Demusiak, Kierepka)
5.Gimnazjum Nr 2 H-ów 64,81 sek (Kołodziej, Borek, Grabowska, Hojda)

***

Klasyfikacja chłopców wg konkurencji:

100 m
1.Szumski Bartłomiej – Gimnazjum Nr 3 H-ów e.12,12 11,87 sek
2.Kryszczuk Adrian – Gimnazjum Kozodawy e. 12,70 12,44 sek
3.Gałan Marcin – Gimnazjum Nr 3 H-ów e. 12,88 12,47 sek
4.Wańczycki Mateusz – Gimnazjum Werbkowice e. 12,70 12,55 sek
5.Herda Stefan – Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów e. 13,06 12,62 sek
6.Kozłowski Szymon – Gimnazjum Horodło e. 12,73 12,88 sek
7.Adamkiewicz Bartłomiej – Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów 13,30 sek
8.Kamiński Adrian – Gimnazjum Nr 2 H-ów 13,30 sek
9.Pędzik Mateusz – Gimnazjum Nr 1 H-ów 13,35 sek
10.Czarnecki Grzegorz – Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów 13,39 sek
11.Greń Krzysztof – Gimnazjum Trzeszczany 13,50 sek
12.Fulara Kamil – Gimnazjum Nr 2 H-ów 13,80 sek
13.Nowak Alan – Gimnazjum Uchanie 13,82 sek
14.Kusztykiewicz Michał – Gimnazjum Kozodawy 14,13 sek

300 m
1.Mosek Paweł – Gimnazjum Nr 1 H-ów 41,08 sek
2.Bakalarczyk Marcin – Gimnazjum Nr 3 H-ów 41,32 sek
3.Guluk Marek – Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów 42,77 sek
4.Mielniczuk Jakub – Gimnazjum Nr 2 H-ów 42,96 sek
5.Wiązanka Arek – Gimnazjum Trzeszczany 43,37 sek
6.Jóźwiak Ernest – Gimnazjum Kozodawy 43,71 sek
7.Suchocki Damian – Gimnazjum Uchanie 43,88 sek
8.Knap Stanisław – Gimnazjum Kozodawy 44,01 sek
9.Bednarczuk Krystian – Gimnazjum Werbkowice 44,32 sek
10.Barczuk Jarosław – Gimnazjum Horodło 44,55 sek
11.Gajewski Wojciech – Gimnazjum Horodło 44,67 sek
12.Juźwiak Kamil – Gimnazjum Horodło 45,14 sek
13.Kamiński Krzysztof – Gimnazjum Werbkowice 46,01 sek
14.Gałan Mateusz – Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów 47,65 sek
15.Szędrak Adrian – Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów 48,94 sek
16.Olucha Szymon – Gimnazjum Nr 3 H-ów 48,98 sek

1000 m
1.Pańko Przemysław – Gimnazjum Horodło 3,02,08 sek
2.Kowalski Grzegorz – Gimnazjum Nr 3 H-ów 3,05,64 sek
3.Milewicz Maciej – Gimnazjum Mircze 3,08,99 sek
4.Woźniak Rafał – Gimnazjum Nr 2 H-ów 3,10,62 sek
5.Zdunek Dominik – Gimnazjum Kozodawy 3,16,20 sek
6.Okoniewski Piotr – Gimnazjum Kozodawy 3,17,82 sek
7.Mrowiec Radosław – Gimnazjum Horodło 3,20,14 sek
8.Sokołowski Grzegorz – Gimnazjum Mircze 3,23,32 sek
9.Kwiatkowski Piotr – Gimnazjum Uchanie 3,25,64 sek
10.Łopatiuk Mateusz – Gimnazjum Horodło 3,29,16 sek
11.Łobuczak Konrad – Gimnazjum Trzeszczany 3,31,19 sek
12.Wolanin Adrian – Gimnazjum Trzeszczany 3,32,01 sek
13.Kobylarz Kamil – Gimnazjum Trzeszczany 3,35,10 sek
14.Mróz Kamil – Gimnazjum Nr 2 H-ów 3,36,94 sek
15.Naja Krzysztof – Gimnazjum Nr 2 H-ów 3,46,46 sek

2000 m
1.Zacharczuk Albin – Gimnazjum Nr 2 H-ów 7,01,00 sek
2.Zieliński Emil – Gimnazjum Horodło 7,27,86 sek
3.Barczuk Marcin – Gimnazjum Horodło 7,40,85 sek
4.Chiliński Arkadiusz- Gimnazjum Horodło 7,45,20 sek

Skok w dal
1.Kuśmierczuk Dominik – Gimnazjum Uchanie 5,89 m
2.Smal Maciej – Gimnazjum Nr2 H-ów 5,68 m
3.Wyżyn Daniel – Gimnazjum Nr 3 H-ów 5,40 m
4.Olszak Krzysztof – Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów 5,35 m
5.Malicki Damian – Gimnazjum Uchanie 5,33 m
6.Bogucki Mateusz – Gimnazjum Horodło 5,29 m
7.Makieła Baltazar – Gimnazjum Nr 2 H-ów 5,26 m
8.Lizun Kamil – Gimnazjum Mircze 5,19 m
9.Giergiel Paweł – Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów 5,09 m
10.Simbiga Michał – Gimnazjum Horodło 4,92 m
11.Księżuk Paweł – Gimnazjum Trzeszczany 4,87 m
12.Jeżyna Maciej – Gimnazjum Horodło 4,69 m
13.Śmieszek Hubert – Gimnazjum Nr 3 H-ów 4,59 m

Skok wzwyż
1.Grzyb Bartłomiej – Gimnazjum Nr 3 H-ów 1,70 m
2.Żyła Andrzej – Gimnazjum Werbkowice 1,70 m
3.Chachler Mateusz – Gimnazjum Nr 3 H-ów 1,65 m
4.Popławski Szymon – Gimnazjum Nr 3 H-ów 1,65 m
5.Kusiak Piotr – Gimnazjum Werbkowice 1,65 m
6.Kapkin Jarosław – Gimnazjum Nr 2 H-ów 1,60 m
7.Sokal Kamil – Gimnazjum Mircze 1,55 m
8.Martyniuk Michał – Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów 1,50 m
9.Furman Mateusz – Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów 1,45 m

Kula 5 kg
1.Nowosad Marcin – Gimnazjum Nr 3 H-ów 13,03 m
2.Oleszczuk Maciej – Gimnazjum Horodło 11,11 m
3.Skorupski Damian – Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów 10,94 m
4.Przebierowski Mateusz – Gimnazjum Mircze 10,50 m
5.Brzoza Kamil – Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów 10,20 m
6.Lachs Marek – Gimnazjum Trzeszczany 10,16 m
7.Szwiec Patryk – Gimnazjum Mircze 9,64 m
8.Zuran Krzysztof – Gimnazjum Nr 2 H-ów 9,63 m
9.Harasymiuk Seebastian – Gimnazjum Nr 1 H-ów 9,41 m
10.Stankiewicz Dawid – Gimnazjum Werbkowice 9,35 m
11.Florek Mateusz – Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów 9,11 m
12.Nowicki Tomasz – Gimnazjum Uchanie 8,85 m
13.Steć Dawid – Gimnazjum Trzeszczany 8,80 m
14.Wosel Dawid – Gimnazjum Werbkowice 8,51 m

Oszczep 600 g
1.Sidorowicz Paweł – Gimnazjum Nr 2 H-ów 43,30 m
2.Niedobit Kamil – Gimnazjum Nr 2 H-ów 36,88 m
3.Kłak Mateusz – Gimnazjum Nr 3 H-ów 33,70 m

Sztafeta 4×100 m
1.Gimnazjum Nr 3 H-ów 47,96 sek
(Brak składu)
2.Gimnazjum Horodło 51,95 sek
(Kozłowski, Pańko, Juźwiak, Gajewski)
3.Gimnazjum Nr 1 H-ów 52,55 sek
(Mosek, Pędzik, Przepiórka, Antonowicz)
4.Gimnazjum Trzeszczany 53,21 sek
(Steć, Księżuk, Greń, Wiązanka)
5.Gimnazjum ZS Nr 2 H-ów 53,43 sek
(Czarnecki, Olszak, Kryszczuk, Herda)
6.Gimnazjum Werbkowice
( Wańczycki, Kamiński, Nosal, Kusiak) 54,24 sek

Komunikat opracował
HOSiR

zobacz zdjęcia >>

Hrubieszow LubieHrubie 2009