Powiatowa Licealiada LA

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

25 września na stadionie HOSiR odbyły się zawody Powiatowej Licealiady Szkolnej Ligii Lekkiej Atletyki. Wśród dziewcząt najlepsze okazały się uczennice Staszica, wśród chłopców – uczniowie Kościuszki.

***

Komunikat z Powiatowej Licealiady Szkolnej Ligii LA
rozegranej w 25.09.2009r. w Hrubieszowie

***

KOMUNIKAT – plik do pobrania »

***

CHŁOPCY

1. Zespół Szkół Nr 3 w Hrubieszowie – 1102 pkt op. Jan Paczała, Nowak

Konkurencja/Nazwisko i imię/Rocznik/Wynik/Punkty

100 m
Szumski Bartłomiej 93 12,49 96
Gałan Marcin 93 12,62 92
Tytuła Artur 92 11,95 118

400 m
Pilarczyk Adrian 90 57,69 98
Mosek Kamil 93 59,08 88
Janicki Bartłomiej 93 59,33 87

1500 m
Szostak Paweł 93 4,31.15 85
Szostak Piotr 91 5,00.97 41
Zacharczuk Albin 91 4,56.43 47

kula
Nowosad Maciej 93 11,98 125
Baran Andrzej 91 10,13 114
Ciesielczuka Tomasz 91 9,50 107

Skok w dal
Czyrka Piotr 92 6,02 117
Otręba Mateusz 92 5,75 106
Nazar Cezary 91 5,70 103

4 x 100 m
Gałan, Szumski, Mosek 48,38 108

2. Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie – 1034 pkt op. Leszek Tarnawski, Andrzej Greszeta

Konkurencja/Nazwisko i imię/Rocznik/Wynik/Punkty

100 m
Sieńko Kamil 1991 12,01 114
Nowicki Kamil 1993 11,84 122
Chudzik Mateusz 1993 12,00 114

400 m
Lizun Kamil 1993 59,17 88
Guluk Marek 1993 57,88 97
Kliszcz Rafał 1990 1,07.61 38

1500 m
Kowalski Grzegorz 1993 5,27.81 16
Kupiec Paweł 1992 4,58.47 44
Skrzyński Bartłomiej 1992 – –

kula
Fedorowicz Krystian 1991 10,63 119
Jaros Dominik 1992 10,21 107
Miszczuk Cezary 1992 9,38 98

Skok w dal
Brzuchala Szymon 1992 6,00 116
Kozicki Adam 1991 5,57 98
Smal Maciej 1993 5,72 104

4 x 100 m
Moczarski, Nowicki Kamil, Sieńko Kamil, Smal Maciej 48,5 107

3. Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie – 1014 pkt op. Zbigniew Krawczuk

Konkurencja/Nazwisko i imię/Rocznik/Wynik/Punkty

100 m
Gałka Dominik 91 12,74 89
Skorupski Damian 93 12,69 89
Telicki Maciej 91 13,08 75

400 m
Raczyński Mikołaj 53,98 126
Zamościński Krzysztof 1,00.94 82

1500 m
Blacha Piotr 91 5,04.34 37
Bobczuk Maciej 93 5,04.74 37

kula
Mirosław Rafał 92 11,01 115
Sidorowicz Łukasz 91 11,15 125
Lachowski Mateusz 91 10,63 119

Skok w dal
Gałka Andrzej 91 5,65 101
Giergiel Paweł 93 5,82 108

4 x 100 m
Brak danych 49,11 101

4. Liceum Ogólnokształcące w Horodle – 805 pkt op. Zbigniew Janeczko

Konkurencja/Nazwisko i imię/Rocznik/Wynik/Punkty

100 m
Maciejewski Mateusz 92 13,29 72
Dańczuk Grzegorz 91 12,90 82

400 m
Zając Mateusz 91 1,07.17 40
Grabowski Mateusz 91 59,80 84

1500 m
Pańko Przemysław 93 5,02.49 39
Szczerbicki Kamil 92 4,52.71 52

kula
Nowaczewski Kamil 92 10,79 113
Sagadyn Piotr 91 9,31 105

Skok w dal
Dańczuk Paweł 92 4,82 69
Szamański Marcin 92 5,60 99

4 x 100 m
Zając, Maciejewski, Grabowski, Dańczuk 55,08 50

5. Zespół Szkół Nr 4 w Hrubieszowie – 751 pkt op. Muzyczuk Małgorzata

Konkurencja/Nazwisko i imię/Rocznik/Wynik/Punkty

100 m
Podolak Damian 92 13,60 59
Poterucha Aleksander 92 12,49 96
Smyrak Artur 92 13,85 54

400 m
Wiater Patryk 93 1,04.26 55
Polak Mateusz 92 1,04.19 56
Rak Zbigniew 93 1,09.27 30

1500 m
Margol Ernest 93 5,13.75 27
Bajerczak Grzegorz 93 5,10.18 31

kula
Nowicki Tomasz 93 8,72 90
Lizak Krzysztof 91 9,75 110
Panasiewicz Łukasz 90 9,35 105

Skok w dal
Brzuzan Jan 93 5,20 83
Jewuła Damian 93 4,75 66

4 x 100 m
Lizak, Podolak, Poterucha, Brzuzan 53,84 63

***

DZIEWCZĘTA

1. Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie – 1177 pkt op. Barbara Cygan, Anna Kusiak

Konkurencja/Nazwisko i imię/Rocznik/Wynik/Punkty

100 m
Martyniuk Karolina 91 14,08 112
Kasprowicz Karolina 93 13,47 127
Sala Joanna 93 15,45 82

400 m
Ulanicka Marianna 92 1,03.01 129
Pakos Angelika 93 1,13.30 79
Kowalczyk Paulina 91 1,15.77 68

800 m
Koszałko Katarzyna 92 3,06.12 40
Hojda Maja 93 2,29.09 118
Kita Magdalena 91 3,02.74 45

kula
Brzoza Edyta 91 7,98 124
Patyjewicz Marta 93 7,62 120
Borkowska Karolina 93 8,00 124
Skok w dal
Łubkowska Sylwia 92 4,39 108
Kusiak Aleksandra 91 4,25 103
Kowalczyk Izabela 93 4,40 109

4 x 100 m
Martynik, Kusiak, Kasprowicz, Ulanicka 56,82 102

2. Zespół Szkół Nr 3 w Hrubieszowie – 1003 pkt op. Jan Paczała, Nowak

Konkurencja/Nazwisko i imię/Rocznik/Wynik/Punkty

100 m
Kolenda Katarzyna 93 14,18 109
Płonkowska Iga 91 14,83 95

400 m
Marciniak Diana 91 1,16.76 65
Łatka Anna 92 1,13.96 76
Prystupa Magda 91 1,15.13 71

800 m
Żmuda Paulina 92 2,49.70 69
Łatka Agnieszka 91 2,48.37 72
Kwiatkowska Aneta 92 3,04.08 43

kula
Glina Edyta 93 6,13 104
Brzozowska Paulina 91 6,98 113
Furmanek Elwira 93 5,58 97

Skok w dal Szkalej Maja 93 4,48 112
Rapa Paulina 4,28 104
Ciesielczuka Magda 4,36 107

4 x 100 m
Kolenda, Płonkowska, Szkalej 1,00.70 75

3. Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie – 822 pkt op. Leszek Tarnawski, Andrzej Greszeta

Konkurencja/Nazwisko i imię/Rocznik/Wynik/Punkty

100 m
Matwiejczuk Anna 1992 15,54 80
Biczak Paulina 1993 14,87 93
Wieczorek Ilona 1992 16,08 68

400 m
Furmaga Edyta 1992 1,21.29 49
Furmaga Ewelina 1992 1,19.47 55
Buta Małgorzata 1993 1,20.20 53

800 m
Wala Joanna 1991 2,50.80 68
Uleryk Justyna 1993 2,57.73 54

kula
Balcer Iwona 1992 6,64 110
Mołodecka Marzena 1991 7,23 116

Skok w dal
Drożdżak Justyna 1991 3,85 86
Mrozowiska Izabela 1991 3,10 55

4 x 100 m
Wieczorek Ilona, Drożdżak Justyna, Buta Małgorzata, Matwiejczuk Anna 48,5 107

4. Zespół Szkół Nr 4 w Hrubieszowie – 727 pkt op. Muzyczuk Małgorzata

Konkurencja/Nazwisko i imię/Rocznik/Wynik/Punkty

100 m
Balicka Kamila 90 14,62 100
Gajewska Monika 93 16,73 57
Zając Magda 93 16,62 59

400 m
Lizut Anna 93 1,13.31 79
Grela Monika 93 1,30.09 25

800 m
Kluczkowska Anna 91 3,10.12 34

kula
Michaluk Ewa 92 6,43 107
Siatka Ewelina 90 6,07 103

Skok w dal
Kutyła Monika 93 4,02 93
Chomik Katarzyna 90 3,20 59
Suproń Magda 90 3,45 70

4 x 100 m
Balicka, Kutyła, Chomik, Lizut 1,03.60 57

***

Komunikat Końcowy Ligi Lekkoatletycznej rozegranej 25.09.2009 w ramach
Licealiady Szkolnego Związku Sportowego

Dziewczęta:
1. Zespól Szkól Nr 2 w Hrubieszowie – 1177 pkt.
2. Zespół Szkół Nr 3 w Hrubieszowie – 1003 pkt.
3. Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie – 822 pkt.
4. Zespół Szkół Nr 4 w Hrubieszowie – 727 pkt.

Chłopcy:
1. Zespół Szkół Nr 3 w Hrubieszowie – 1102 pkt.
2. Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie – 1034 pkt.
3. Zespół szkól Nr 2 w Hrubieszowie – 1014 pkt.
4. Liceum Ogólnokształcące w Horodle – 805 pkt.
5. Zespół Szkół Nr 4 w Hrubieszowie – 751 pkt.

Po dwie najlepsze drużyny awansowały do finału rejonowego, który odbędzie się w Zamościu w dniu 2.10.2009r.

***

Komunikaty sporządził
Leszek Tarnawski

_________________________________________________

zobacz zdjęcia »

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009