Powiatowa Licealiada – Liga LA

W Dniu 27.09 2011 r. na obiekcie Zespołu Szkół Miejskich Nr 2 odbyła się Powiatowa Licealiada SZS w lidze lekkoatletycznej. W zawodach uczestniczyło 94. dziewcząt i chłopców z czterech Szkół Ponadgimnazjalnych.

Reklamy

W kategorii dziewcząt klasyfikacja przedstawia się następująco:

1. Zespól Szkól Nr 2 w Hrubieszowie – 940 pkt.
2. Zespół Szkół Nr 3 w Hrubieszowie – 863 pkt.
3. Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie – 636 pkt.
4. Zespół Szkół Nr 4 w Hrubieszowie – 164 pkt.

W kategorii chłopców:

1. Zespół Szkół Nr 3 w Hrubieszowie – 1082 pkt.
2. Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie – 846 pkt.
3. Zespół szkól Nr 1 w Hrubieszowie – 783 pkt.
4. Zespół Szkół Nr 4 w Hrubieszowie – 355 pkt.

Po dwie najlepsze drużyny awansowały do finału rejonowego.

Przeprowadzenie zawodów nie było by możliwe bez zaangażowania w organizację i przeprowadzenie zawodów opiekunów poszczególnych drużyn startujących w zawodach.

PROTOKÓŁ
POWIATOWA LICEALIADA LIGA LA – HRUBIESZOW dn.27.09.2011 r.

Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie

Konkurencja Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Punkty

100m

Tatarek Iwona 95 17,20 49
Watrak Magda 95 15,67 76

Nowicki Kamil 92 12,72 89
Jaros Dominik 92 13,18 72
Frankiewicz Bartłomiej 95 12,74 89

400m

Roman Kamila 95 1:22,92 44
Kliszcz Barbara 94 1:21,03 50

Lizun Kamil 93 1:05,85 47
Magier Łukasz 93 1:09,96 27

1500m

Wroński Bartłomiej 95 5:17,50 24
Kawaler Marcin 93 5:11,38 30
Chmarzyński Mateusz 93 6,17,04 0

800m*

Chwedyk Diana 94 3:16,53 26
Brudnowska Marta 94 NU –

Kula **

Tyszko Agata 94 8,25 126
Pożoga Magdalena 92 5,29 94

6 Jarosz Tomasz 93 9,88 111
6 Błazik Daniel 92 9,37 105
5 Piotras Krzysztof 95 10,49 110

Skok w dal

Kondziołka Marzena 94 3,62 77
Kowalska Iwona 92 2,96 50

Brzuchala Szymon 92 5,51 96
Smal Maciej 93 5,62 100

4×100 m Dziewczęta

Kondziołka Marzena 94 1:06,15 44
Tyszko Agata 94
Tatarek Iwona 95
Watrak Magda 95

4×100 Chłopcy

Jaros Dominik 92 54,16 60
Błazik Daniel 92
Brzuchala Szymon 92
Nowicki Kamil 92

Dziewczęta razem 636 pkt.
Razem Chłopcy 783 pkt

* dziewczęta 800m, chłopcy 1500 m
** dziewczęta 4 kg, chłopcy 5 kg/6,26 kg

opiekun : Leszek Tarnawski
Andrzej Greszeta

KOMUNIKAT – plik do pobrania »

Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie

Konkurencja Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Punkty

100m

Kożuch Kamila 93 15,29 84
Mielniczuk Magda 94 14,34 107
Kondratiuk Edyta 94 16,70 57

Bajak Artur 94 12,00 114
Kłak Mateusz 93 12,99 78
Lizun Mateusz 94 12,37 99

400m

Worożbit Paulina 94 1:10,52 91
Grabowska Katarzyna 94 1:17,96 60
Blacha Izabela 93 1:20,78 50

Guluk Marek 93 1:03,12 62
Bobczuk Maciej 93 1:03,58 59

1500m

Czarnecki Grzegorz 95 5:34,36 11
Raczyński Amadeusz 95 5:37,13 10
Li pniewski Łukasz 95 5:54,76 2

800m*

Mazurek Katarzyna 94 3:04,85 42
Kożuch Aleksandra 94 3:04,54 43
Miłosz Magdalena 94 3:24,30 17

Kula **

Borkowska Karolina 93 8,34 127
Patyjewicz Marta 93 7,88 123
Czerwieniec Iza 94 7,50 119

6 Skorupski Damian 93 11,64 130
5 Broza Kamil 94 11,82 124
5 Stankiewicz Dawid 95 11,21 117

Skok w dal

Podgórska Natalia 95 4,09 96
Chuda Patrycja 95 3,92 89
Dębowczyk Paulina 94 4,05 94

Giergiel Paweł 93 5,34 89
Olszak Krzysztof 93 5,12 80
Łata Jakub 94 5,03 77

4×100 m Dziewczęta

Kożuch Kamila 93 1:01,15 73
Mielniczuk Magda 94
Kondratiuk Edyta 94
Podgórska Natalia 95

4×100 Chłopcy

Bajak Artur 94 53,16 68
Kłak Mateusz 93
Lizun Mateusz 94
Giergiel Paweł 93

Razem dziewczęta 940 pkt.
Razem Chłopcy 846 pkt

** dziewczęta 4 kg, chłopcy 5 kg/6,26 kg

opiekunowie : Barbara Cygan
Anna Kusiak
Zbigniew Krawczuk

KOMUNIKAT – plik do pobrania »

Zespół Szkół Nr 3 w Hrubieszowie

Konkurencja Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Punkty

100m

Kolenda Katarzyna 93 14,69 98
Olszańska Katarzyna 94 16,92 54
Zacharczuk Dominika 94 15,78 74

Sobczuk Konrad 95 11,93 118
Olucha Szymon 95 13,14 75
Pędzik Mateusz 95 14,14 45

400m

Wiśniewska Katarzyna 94 1:16,46 66
Wójcicka Dorota 95 1:16.72 65
Gągoł Marta 94 1:20,81 50

Mielniczuk Jakub 95 59,17 88
Sitarz Kamil 93 57,18 102

1500m

Szostak Paweł 93 4:30,42 87
Wójtowicz Mateusz 93 4:53,83 50
Zacharczuk Albin 93 4:30,36 87

800m*

Żmuda Paulina 93 2:56,70 56
Kwiatkowska Aneta 93 3:15,91 26
Wiatrzyk Marlena 93 NU –

Kula **

Oleszczuk Jolanta 94 6,35 106
Koniec Klaudia 94 7,48 119
Nowak Paula 94 6,46 108

6 Nowosad Maciej 93 11,47 128
5 Gajewski Wojciech 94 13,00 138
5 Hunia Paweł 95 9,72 102

Skok w dal

Szkalej Maja 93 4,00 92
Wójcicka Marta 95 4,03 94

Smoła Sebastian 93 5,03 77
Wyżyn Daniel 94 5,60 99

4×100 m Dziewczęta

Kolenda Katarzyna 93 1:02,33 65
Wiśniewska Katarzyna 94
Wójcicka Dorota 95
Senkowska Joanna 94

4×100

Chłopcy Sitarz Kamil 93 51,17 83
Sobczuk Konrad 95
Mielniczuk Jakub 95
Olucha Szymon 95

Razem dziewczęta 863 pkt.
Razem Chłopcy 1082 pkt

* dziewczęta 800m, chłopcy 1500 m
** dziewczęta 4 kg, chłopcy 5 kg/6,26 kg

opiekun: Jan Paczała
Krzysztof Brudnowski

KOMUNIKAT – plik do pobrania »

Zespół Szkół Nr 4 w Hrubieszowie

Konkurencja Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Punkty

100m

Sitarz Aleksandra 94 18,65 29
Dąbrowska Natalia 95 23,04 0

Kamiński Adrian 94 12,99 78

400m

Gogół Mirosław 94 1:09,53 29
Wiater Patryk 94 1:05,06 51
Koza Marcin 95 1:08,08 35

1500m

Jeleń Adrian 95 5:18,54 23
Margol Ernest 93 5:20,73 21
Bajerczak Grzegorz 95 5:11,11 30

800m*

Lizut Anna 93 2:51,36 65

Kula **

5 Tabuła Artur 94 8,83 91

Skok w dal

Kutyła Monika 94 3,60 70
Kapkin Jarosław 94 4,22 47

Razem dziewczęta 164 pkt.
Razem Chłopcy 355 pkt

* dziewczęta 800m, chłopcy 1500 m
** dziewczęta 4 kg, chłopcy 5 kg/6,26 kg

opiekun: Małgorzata Muzyczuk

KOMUNIKAT – plik do pobrania »

***

PSZS