Powiatowa Licealiada SZS Liga LA – fotoreportaż i wyniki

Fotoreportaż z rozegranych dziś na stadionie HOSiR powiatowych zawodów Licealiady SZS Ligi Lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców.

Reklamy

 

WYNIKI POWIATOWEJ LICEALIADY LIGA LA  –  HRUBIESZOW dn.4.10.2013 r.

 

Dziewczęta

1 MIEJSCE – 1042 pkt.

 ZS nr 3 w Hrubieszowie

            Konkurencja

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

Punkty

100m

1

Bronicka Kinga

 

1997

14,57

100

2

 

Mil Karolina

1997

15,40

82

3

Kot Marta

1997

15,30

84

400m

1

Mazur Katarzyna

 

1996

1:10,70

90

2

Krupa Żaneta

1995

1:18,86

57

3

Wielosz – Hałasa Natalia

 

1995

1:16,18

67

800m*

1500m

1

Soja Wiktoria

 

1997

2:46,42

76

2

Bartosiuk Marlena

 

1995

3:00,65

49

3

Polikowska Agata

1995

2:45,67

78

Kula **

 

1

Zając Dominika

 

1997

8,78

131

2

Leśniowska Barbara

 

1995

7,22

116

3

Lizun Aleksandra

1996

6,12

104

Skok w dal

1

Hołdaś Aleksandra

 

1997

4,07

95

2

Wiśniewska Katarzyna

 

1995

4,31

105

3

 

 

 

 

4×100 m

 

 

 

1

Mil Karolina

1997

56,98

100

2

Hołdaś Aleksandra

1997

3

Wiśniewska Katarzyna

1995

4

Bronicka Kinga

1997

 

Razem pkt.

 

1042

         Opiekun: Krzysztof Brudnowski

 

 

2 MIEJSCE – 892 pkt.

 ZS nr 2 w Hrubieszowie           

Konkurencja

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

Punkty

100m

1

Kubacka Aleksandra

 

1997

16,30

64

2

 

Jarmusz Małgorzata

1997

15,21

84

3

Kidyba Paulina

1997

14,94

91

400m

1

Marut Barbara

 

1997

1:22,11

46

2

Gajewska Ewelina

1997

1:18,16

59

3

Brzeska Anita

 

1997

1:17,17

63

800m*

1500m

1

Radelczuk Aleksandra

 

1997

3:08,76

36

2

Zachaj Patrycja

 

1997

2:52,92

63

3

Duduś Dominika

1995

3:30,80

11

Kula **

 

1

Moskal Greta

 

1995

6,58

109

2

Kaczan Natalia

 

1996

6,85

112

3

Marzenta Klaudia

?

6,62

109

Skok w dal

1

Chuda Patrycja

 

1996

4,31

105

2

Sykut Kamila

 

1997

4,00

92

3

 

Kmiecik Magdalena

1996

3,95

90

4×100 m

 

 

 

1

Sykut Kamila

1997

1 :00,26

78

2

Jarmusz Małgorzata

1997

3

Gajewska Ewelina

1997

4

Kidyba Paulina

1997

 

Razem pkt.

 

892

Opiekun: Barbara Cygan, Anna Kusiak



3 MIEJSCE – 880 pkt.

ZS nr 1 w Hrubieszowie           

Konkurencja

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

Punkty

100m

1

Gontarz Paulina

 

96

16,66

57

2

 

Barańczuk Gabryjela

96

15,44

80

3

Barczuk Patrycja

97

14,45

102

400m

1

Konopka Magda

 

97

1:14,66

73

2

Małyska Agnieszka

96

1:22,94

44

3

Knap Magdalena

 

96

1:22,09

46

800m*

1500m

1

Kaczyńska Beata

 

96

2:48,92

71

2

Boniewska Magdalena

 

95

3:09,24

35

3

Sitarz Katarzyna

97

3:12,30

31

Kula **

 

1

Tyszko Agata

 

94

8,20

126

2

Luchowska Patrycja

 

97

6,24

105

3

Kania Ewa

95

6,28

106

Skok w dal

1

Smyk Jagoda

 

97

3,81

84

2

Szczuc Agata

 

96

3,73

81

3

 

Watrak Magdalena

95

3,00

51

4×100 m

 

 

 

1

Watrak Magdalena

95

1:00,44

76

2

Barczuk Patrycja

97

3

Barańczuk Gabryjela

96

4

Konopka Magda

97

 

Razem pkt.

 

880

Opiekun: Katarzyna Skawińska

 

 

4 MIEJSCE – 206 pkt.

ZS nr 4 w Hrubieszowie

Konkurencja

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

Punkty

100m

1

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

400m

1

 

 

 

 

2

 

 

 

 

3

 

 

 

 

800m*

1500m

1

 

 

 

 

2

 

 

 

 

3

 

 

 

 

Kula **

 

1

Mielnik Joanna

1994

6,24

105

2

Powroźnik Iwona – p.k.

1996

7.08

114

3

 

 

 

 

Skok w dal

1

Powroźnik Iwona

1996

4,20

101

2

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

4×100 m

 

 

 

1

 

 

 

 

2

 

 

3

 

 

4

 

 

 

Razem pkt.

 

206

 Opiekun: Paweł Padkowski

 

 


 

 

WYNIKI POWIATOWEJ LICEALIADY LIGA LA  –  HRUBIESZOW dn.4.10.2013 r.

Chłopcy

 

1 MIEJSCE – 1033 pkt.

ZS nr 3 w Hrubieszowie           

Konkurencja

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

Punkty

100m

1

Gontarz Paweł

 

1997

12,10

110

2

 

Laszuk Sebastian

1997

 

 

3

Traczuk Krystian

1997

12,52

92

400m

1

Mielniczuk Jakub

 

1995

58,82

90

2

Pietrynka Paweł

1996

56,64

106

3

Gajewski Przemysław

 

1997

1:01,35

73

800m*

1500m

1

Polikowski Aleksander

 

1997

4:42,54

67

2

Wiak Krystian

 

1996

4:48,37

58

3

Romak Michał

 

1996

5:08,96

32

Kula **

 

1

Łomejko Krystian

 

1996

11,92

5 kg

125

2

Hraciuk Patryk

 

1996

10,06

5 kg

106

3

 

 

 

 

Skok w dal

1

Nowosad Kacper

 

1996

5,58

99

2

Jagiełło Michał

 

1996

4,88

71

3

 

Sacharczuk Jakub

1996

5,28

87

4×100 m

 

 

 

1

Hraciuk Patryk

1996

49,97

93

2

Mielniczuk Jakub

1995

3

Nowosad Kacper

1996

4

Gontarz Paweł

1997

 

Razem pkt.

 

1033

Opiekun: Jan Paczała, Marcin Nowak

                                                         

2 MIEJSCE – 991 pkt.

ZS nr 2 w Hrubieszowie          

Konkurencja

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

Punkty

100m

1

Łopocki Michał

 

1996

11,08

151

2

 

Esing Ernest

1997

12,26

103

3

Stepaniuk Marcin

1997

11,80

122

400m

1

Raczyński Michał

 

1996

1:02,08

69

2

Bobak Marek

1997

59,61

84

3

Stefaniak Krystian

 

1995

1:00,31

80

800m*

1500m

1

Kozyra Maciej

 

1997

5:40,30

8

2

Giergiel Michał

 

1995

5:41,05

8

3

Wołyniec Rafał

1995

5:33,35

12

Kula **

 

1

Gnieciak Maiej

 

1997

10,74

5 kg

113

2

Szozda Arkadiusz

 

1995

10,40

6 kg

117

3

Stankiewicz Dawid

1995

10,78

6 kg

121

Skok w dal

1

Załoga Bartosz

 

1997

5,30

87

2

Gajewski Marcin

 

1996

503

 

3

 

Mazurek Przemysław

1995

5,25

85

4×100 m

 

 

 

1

Stepaniuk Marcin

 

46,80

124

2

Załoga Bartosz

 

3

Esing Ernest

 

4

Łopocki Michał

1196

 

Razem pkt.

 

991

Opiekun: Harpeniuk

 

3 MIEJSCE – 832 pkt.

ZS nr 1 w Hrubieszowie           

Konkurencja

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

Punkty

100m

1

Szałata Szymon

 

96

12,84

82

2

 

Garbacz Krzysztof

96

12,07

110

3

Socha Patryk

97

12,48

96

400m

1

Oleszczuk Adrian

 

97

1:15,74

6

2

Kozak Kamil

96

1:10,94

22

3

Borek Paweł

 

97

1:06,54

43

800m*

1500m

1

Wroński Bartłomiej

 

95

4:43,81

65

2

Sidor Damian

 

95

5:06,92

34

3

Mróz Kamil

95

5:19,06

22

Kula **

 

1

Piluś Damian

 

95

8,80

6kg

99

2

Karpiński Mikołaj

 

97

8,18

5 kg

83

3

Adamowicz Daniel

97

9,40

5 kg

98

Skok w dal

1

Holc Łukasz

 

97

4,67

63

2

Kunicki Patryk

 

95

4,89

71

3

 

Starzec Adrian

95

5,72

104

4×100 m

 

 

 

1

Garbacz Krzysztof

96

50,40

90

2

Frankiewicz Bartłomiej

97

3

Socha Patryk

97

4

Starzec Adrian

95

 

Razem pkt.

 

832

Opiekun:    Jacek Jaworski

 

4 MIEJSCE – 719 pkt.

ZS nr 4 w Hrubieszowie           

Konkurencja

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

Punkty

100m

1

Sadowski Tomasz

 

1996

14,59

33

2

 

Horszczaruk Grzegorz

1996

13,25

69

3

Wójcik Kamil

1997

14,27

40

400m

1

Malec Andrzej

 

1995

1:00,58

78

2

Klamer Łukasz

 

1997

1:03,27

61

3

Kapusta Michał

 

1996

1:05,64

48

800m*

1500m

1

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

Kula **

 

1

Pałys Konrad

 

1997

9,08

5 kg

94

2

Wawer Dariusz

 

1997

11,50

5 kg

120

3

 

 

 

 

Skok w dal

1

Kościowski Eryk

 

1996

5,29

87

2

Kapkin Jarosław

 

1994

5,42

92

3

 

Podkościelny Patryk

1997

4,10

43

4×100 m

 

 

 

1

Kapkin Jarosław

1994

51,81

78

2

Kościowski Eryk

1996

3

Koza

 

4

Sadowski Tomasz

1996

 

Razem pkt.

 

719

Opiekun: Małgorzata Muzyczuk

 

Zgodnie z Regulaminem wyniki zostały przeliczone na punkty według tabeli LA. Do końcowego wyniku drużyny wybiera się po dwa najwyżej punktowane wyniki z każdej konkurencji (z pośród trzech) za wyjątkiem biegu 4 x 100 m w której to konkurencji startuje po jednej sztafecie z każdej szkoły.

Przeliczanie wyników odbywa się według zasady odczytywania punktów po zaokrągleniu w dół.

Przykład:

Zawodnik uzyskuje czas 4: 41,96, według tabeli 68 pkt. uzyskuje się za wynik 4:41,95 a 67pkt. za wynik 4:42,59, to wówczas nasz przykładowy zawodnik zdobywa 67 pkt. pomimo, że do wyniku wyżej punktowanego zabrakło mu zaledwie 0,01 sekundy.

Dziękujemy sędziom obsługującym Powiatową Licealiadę Liga LA 2013/2014.

 

 

Wyniki zawodów opracował Krzysztof Brudnowski

Ze sportowym pozdrowieniem:

Zarząd PSZS w Hrubieszowie.

 


 

Powiatowe zawody Szkolnego Związku Sportowego (SZS) organizowane są dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie.