Powiatowa Liga LA

26 września 2008 r. w Hrubieszowie na obiektach HOSiR-u przeprowadzona została Powiatowa Liga Lekkoatletyczna, w kategorii szkół szkół średnich. W zawodach udział wzięło 121 zawodników, w tym 54 dziewcząt i 67 chłopców z 5 szkół.

Reklamy

u>KOMUNIKAT Z POWIATOWEJ LIGI LEKKOATLETYCZNEJ – LICEALIADA
26.09.2008 r. HRUBIESZÓW

KOMUNIKAT – plik do pobrania >>

DZIEWCZĘTA

1 miejsce – ZS nr 2 Hrubieszów – opiekun: Anna Kusiak, Barbara Cygan 1045 pkt

Lp. Nazwisko i imię Konkurencja Wynik Punkty
1 Martyniuk Karolina 91 100 m 14,84 100
2 Kusiak Aleksandra 91 100 m 15,00 96
3 Łubkowska Sylwia 92 100 m 15,18 92
4 Trubacz Joanna 90 400 m 1:17,63 62
5 Ulanicka Marianna 92 400 m 1:09,25 97
6 Koszałko Katarzyna 92 400 m 1:15,19 71
7 Koszałka Beata 91 800 m 2:40,43 90
8 Bojarczuk Paulina 92 800 m 2:46,83 75
9 Kita Magdalena 91 skok w dal 3,92 89
10 Jakubiak Anita 91 skok w dal 4,21 101
11 Haciuk Aneta 92 skok w dal 3,96 91
12 Pasieka Klaudia 90 pchnięcie kulą 6,59 109
13 Brzoza Edyta 91 pchnięcie kulą 7,57 120
14 Pomazanka Joanna 92 pchnięcie kulą 7,09 114
15 Martyniuk K., Kusiak A., Haciuk A., Hulanicka M. sztafeta
4 x 100 m 58,65 90

2 miejsce – ZS nr 3 Hrubieszów – opiekun: Jan Paczała, Krzysztof Brudnowski 957 pkt

Lp. Nazwisko i imię Konkurencja Wynik Punkty
1 Matuszak Kamila 91 100 m 15,09 94
2 Ciszewska Natalia 90 100 m 14,93 98
3 Łatka Anna 92 400 m 1:16,59 66
4 Majcherczyk Diana 91 400 m 1:23,81 42
5 Marciniak Diana 90 400 m 1:24,99 37
6 Prystupa Magda 91 800 m 2:58,74 52
7 Łatka Agnieszka 91 800 m 2:43,85 82
8 Naja Justyna 92 800 m 3:06,33 40
9 Lenard Paulina 92 skok w dal 4,05 94
10 Kasprowicz Aleksandra 92 skok w dal 4,27 103
11 Borsuk Angelika 90 skok w dal 3,95 90
12 Wołoszyn Angelika 90 pchnięcie kulą 7,73 121
13 Brzozowska Barbara 91 pchnięcie kulą 7,34 117
14 Wiśniewska Majka 9 pchnięcie kulą 6,58 109
15 Kasprowicz A., Ciszewska N., Matuszak K., Kapica sztafeta
4 x 100 m 58,83 88

3 miejsce – ZS nr 1 Hrubieszów – opiekun: Katarzyna Skawińska 848 pkt

Lp. Nazwisko i imię Konkurencja Wynik Punkty
1 Martyniuk Malwina 91 100 m 15,85 78
2 Tetrycz Aneta 90 100 m 13,19 142
3 Furmaga Ewelina 92 400 m 1:20,08 53
4 Furmaga Edyta 92 400 m 1:21,53 49
5 Łaskarzewska Ewa 400 m 1:25,04 38
6 Wala Joanna 90 800 m 2:54,48 60
7 Skiba Monika 92 800 m 3:18,04 24
8 Drożdżak Justyna 91 skok w dal 3,32 64
9 Janicka Iwona 90 skok w dal 3,56 74
10 Pyrz Ewelina 90 pchnięcie kulą 7,61 120
11 Łapa Anna 90 pchnięcie kulą 7,05 114
12 Furmaga Ew., Furmaga Ed., Martyniuk M., Tetrycz A. sztafeta
4 x 100 m 1:01,63 70

4 miejsce – ZS nr 4 Hrubieszów – opiekun: Małgorzata Muzyczuk 673 pkt

Lp. Nazwisko i imię Konkurencja Wynik Punkty
1 Suproń Magda 100 m 16,29 69
2 Diaczuk Justyna 100 m 16,40 67
3 Dudka Joanna 400 m 1:20,96 50
4 Kisielewicz Marta 400 m 1:29,33 27
5 Kluczkowska Joanna 800 m 3:41,22 5
6 Koza Marzena 800 m 3:13,00 30
7 Anioł Daria skok w dal 3,78 83
8 Wójcik Magda skok w dal 4,17 99
9 Bitner Agnieszka 89 pchnięcie kulą 6,53 108
10 Michaluk Ewa 92 pchnięcie kulą 6,13 104
11 Wójcik M., Anioł D., Diaczuk J., Supron M. sztafeta
4 x 100 m 1:08,86 31

5 miejsce – LO Horodło – opiekun: Aneta Brzyska 429 pkt

Lp. Nazwisko i imię Konkurencja Wynik Punkty
1 Bogucka Aleksandra 90 400 m 1:24,32 40
2 Chilewska Joanna 91 800 m 2:45,32 79
3 Pieczykolan Anna 92 800 m 3:23,49 18
4 Kardasz Aleksandra 91 skok w dal 3,47 70
5 Szymańska Mirela 91 pchnięcie kulą 7,29 117
6 Lemińska Paulina 92 pchnięcie kulą 6,21 105

***

CHŁOPCY

1 miejsce – ZS nr 2 Hrubieszów – opiekun: Zbigniew Krawczuk 948 pkt

Lp. Nazwisko i imię Konkurencja Wynik Punkty
1 Szczerbicki Paweł 90 100 m 12,78 94
2 Gałka Dominik 91 100 m 12,47 106
3 Kopczyński Erwin 90 100 m 12,91 90
4 Soja Bartłomiej 90 400 m 58,04 97
5 Czerniak Piotr 91 400 m 1:01,24 75
6 Raczyński Mikołaj 92 400 m 59,90 84
7 Blacha Piotr 91 1500 m n.u. 0
8 Hossie Dariusz 90 1500 m 4:53,96 50
9 Łazarczyk Tomasz 90 1500 m 5:04,10 37
10 Lipski Mateusz 90 skok w dal 5,15 81
11 Całka Andrzej 91 skok w dal 5,21 84
12 Zając Bartłomiej 92 skok w dal 5,03 77
13 Zienkiewicz Mateusz 90 pchnięcie kulą 11,07 (6kg) 124
14 Zdunek Adrian 90 pchnięcie kulą 9,23 (6kg) 104
15 Supliki Michał 91 pchnięcie kulą 7,16 (5kg) 70
16 Soja B., Szczerbicki P., Całka A., Kopczyński E. sztafeta
4 x 100 m 50,84 87

2 miejsce – LO Horodło – opiekun: Zbigniew Janeczko 917 pkt

Lp. Nazwisko i imię Konkurencja Wynik Punkty
1 Śpiewak Kamil 90 100 m 12,56 102
2 Jeczeń Marcin 92 100 m 13,09 83
3 Bańkowski Damian 91 400 m 1:03,82 59
4 Mochnaczewski Michał 92 400 m 1:05,47 50
5 Szczerbicki Kamil 92 1500 m 4:31,95 84
6 Grabowski Mateusz 91 1500 m 4:37,73 74
7 Jeczeń Sylwester 90 skok w dal 4,88 71
8 Dańczuk Paweł 92 skok w dal 5,35 89
9 Sakowski Paweł 90 pchniecie kulą 9,27 (6kg) 104
10 Nowaczewski Kamil 92 pchniecie kulą 10,55 (5kg) 111
11 Śpiewak K., Jeczeń M., Szymański M., Bańkowski D. sztafeta
4 x 100 m 50,50 90

3 miejsce – ZS nr 3 Hrubieszów – opiekun: Jan Paczała, Krzysztof Brudnowski 876 pkt

Lp. Nazwisko i imię Konkurencja Wynik Punkty
1 Jaszczyszyn Bartłomiej 91 100 m 12,56 102
2 Tytuła Artur 92 100 m 12,47 106
3 Buczyński Kamil 92 100 m 13,61 66
4 Wesołowski Łukasz 92 400 m 1:03,03 64
5 Pilarczyk Adrian 90 400 m 1:00,44 80
6 Szostak Piotr 91 400 m 1:00,42 80
7 Mielniczuk Adrian 90 1500 m 4:32,69 83
8 Załuski Bartłomiej 90 1500 m 4:54,72 49
9 Kopczyński Tomasz 91 1500 m n.u. 0
10 Bieńko Piotr 90 skok w dal 5,00 76
11 Smyk Kamil 92 skok w dal 5,56 98
12 Pokrywka Przemysław 91 pchnięcie kulą 10,85 (5kg) 114
13 Hraciuk Tomasz 91 pchnięcie kulą n.zal. 0
14 Rondoś Piotr 91 pchnięcie kulą n.zal. 0
15 Pilarczyk A., Wesołowski Ł., Jaszczyszyn B., Tytuła A. sztafeta
4 x 100 m 50,82 88

4 miejsce – ZS nr 1 Hrubieszów – opiekun: Jacek Jaworski 865 pkt

Lp. Nazwisko i imię Konkurencja Wynik Punkty
1 Kosel Marcin 91 100 m 12,69 97
2 Moczarski Tomasz 92 100 m 13,01 86
3 Kopeć Sławomir 92 100 m 13,10 83
4 Gularowski Krystian 92 400 m 1:01,38 74
5 Badach Krzysztof 92 400 m 1:04,88 53
6 Kliszcz Rafał 90 400 m 1:01,48 73
7 Jaros Dominik 92 1500 m 5:25,41 17
8 Kiszczyński Rafał 92 1500 m 5:39,98 8
9 Kupiec Paweł 92 1500 m 5:24,45 18
10 Kupiec Kamil 91 skok w dal 5,34 89
11 Kozicki Adam 91 skok w dal 5,21 84
12 Bielecki Bartłomiej 91 skok w dal 4,95 74
13 Paluch Bartłomiej 90 pchniecie kulą 9,27 (6kg) 104
14 Fedorowicz Krystian 91 pchniecie kulą 12,01 (5kg) 125
15 Furmana Mirosław 90 pchniecie kulą 9,72 (6kg) 109
16 Kosel M., Moczarski T., Gularowski K., Kupiec K. sztafeta
4 x 100 m 50,16 93

5 miejsce – ZS nr 4 Hrubieszów – opiekun: Małgorzata Muzyczuk 699 pkt

Lp. Nazwisko i imię Konkurencja Wynik Punkty
1 Niedźwiedź Tomasz 92 100 m 14,00 55
2 Poterucha Aleksander 100 m 13,03 85
3 Trubacz Marcin 400 m 1:02,69 66
4 Polak Mateusz 91 400 m 1:00,37 81
5 Cygan 1500 m n.u. 0
6 Turko Władysław 1500 m 5:18,34 23
7 Galej Mateusz skok w dal 4,63 62
8 Jagiełło skok w dal n.zal. 0
9 Lizak skok w dal 4,47 56
10 Lasota Mateusz 89 pchniecie kulą 9,94 (6kg) 112
11 Konrat Kamil 90 pchniecie kulą 8,51 (6kg) 96
12 Zieliński Paweł 92 pchniecie kulą 10,09 (5kg) 106
13 Jagiełło, Lizak, Cygan, Poterucha A. sztafeta
4 x 100 m 55,35 53

***

PK.
Krakowiak Łukasz 89 – 400 m – 52,44
Brzuchala Szymon – skok w dal – 5,38

***

Powyższe zawody zostały zorganizowane przez MKS ”Unia” i HOSiR oraz przeprowadzone na ich obiektach.
Awans do zawodów rejonowych uzyskały po dwie najlepsze drużyny dziewcząt i chłopców. Zawody rejonowe zostaną rozegrane 01.10.2008 r. w Zamościu.

Uwaga! Przypominamy o uiszczeniu opłaty za udział w zawodach sportowych SZS.

Komunikat opracował Mirosław Kamień

zobacz zdjęcia >>