Powiatowe Igrzyska – czwórbój LA

9 maja 2011 r. na boisku przy SP – 2 w Hrubieszowie przeprowadzona została Powiatowy Czwórbój Lekkoatletyczny, w kategorii szkół szkół podstawowych. W zawodach udział wzięło 57 zawodników, w tym 31 dziewcząt i 26 chłopców z 4 szkół. Rozegrano również sztafety szwedzkie i 4 x 100 m.

Reklamy

KOMUNIKAT Z POWIATOWEGO CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNEGO – IGRZYSKA
09.05.2011 r. HRUBIESZÓW

KOMUNIKAT – plik do pobrania »

W komunikacie kolejno wyniki: biegu na 60m, skoku w dal, rzutu piłeczką palantową, biegu na 600m (dziewczęta) lub 1000m (chłopcy) oraz zdobycz punktowa

DZIEWCZĘTA

1 miejsce – SP 3 Hrubieszów – opiekun: Dominik Stajszczyk 994 pkt

1 Chodun Joanna – 9,51 – 3,67 – 31,0 – 2:04,80 – 226 pkt
2 Ciesielczuk Wiktoria – 10,07 – 3,52 – 36,5 – 2:12,39 – 201 pkt
3 Szlonzak Katarzyna – 9,76 – 3,57 – 28,0 – 2:17,54 – 181 pkt
4 Suchowska Paula – 10,58 – 3,48 – 40,5 – 2:14,34 – 192 pkt
5 Radomska Anna – 9,54 – 4,03 – 28,0 – 2:24,28 – 194 pkt
6 Kowalska Aleksandra – 9,99 – 3,29 – 23,0 – 2:21,40 – 146 pkt

2 miejsce – SP 2 Hrubieszów – opiekun: Marzanna Bielecka 935 pkt

1 Konsowicz Ewa – 9,98 – 4,04 – 37,0 – 2:17,08 – 216 pkt
2 Smyk Dominika – 10,38 – 3,62 – 30,0 – 2:21,15 – 163 pkt
3 Barańczuk Karolina – 9,72 – 3,35 – 23,5 – 2:10,09 – 179 pkt
4 Popławska Paulina – 9,80 – 3,82 – 25,5 – 2:22,67 – 173 pkt
5 Mroczkowska Dominika – 10,14 – 3,49 – 19,5 – 2:27,31 – 130 pkt
6 Baj Karolina – 10,17 – 3,79 – 41,5 – 2:21,51 – 204 pkt
Pk Wrzos Kamila – 10,09 – 3,56 – 24,5 – 2:31,52 – 138 pkt
Pk Zubko Magda – 10,40 – 3,42 – 29,0 – 2:34,40 – 131 pkt
Pk Szady Julia – 9,85 – 3,69 – 35,0 – 2:33,65 – 173 pkt
Pk Tabuła Patrycja – 10,51 – 3,28 – 27,0 – 2:28,94 – 127 pkt

3 miejsce – SP 1 Hrubieszów – opiekun: Waldemar Kasperkiewicz 757 pkt

1 Flaks Klaudia – 10,32 – 3,61 – 34,0 – 2:35,23 – 152 pkt
2 Szędrak Klaudia – 9,57 – 3,70 – 34,5 – 2:16,38 – 212 pkt
3 Pal Dagmara – 9,90 – 2,66 – 28,0 – 2:36,64 – 115 pkt
4 Malinowska Dominika – 10,52 – 3,21 – 19,0 – 2:22,04 – 119 pkt
5 Mosek Aleksandra – 10,12 – 3,69 – 27,5 – 2:24,59 – 159 pkt
6 Kordyjak Kamila – 10,68 – 3,51 – 17,0 – 2:26,51 – 111 pkt
Pk Waś Katarzyna – 10,10 – 3,07 – 28,0 – 2:19,81 – 150 pkt
Pk Wilkos Julia – 11,43 – 2,96 – 27,0 – 2:56,46 – 74 pkt
Pk Stasiuk Nikola – 10,60 – 3,10 – 23,5 – 2:55,06 – 88 pkt

4 miejsce – SP Horodło – opiekun: Aneta Brzyska, Mirosław Kamień 626 pkt

1 Charatynowicz Katarzyna – 10,61 – 3,29 – 20,0 – 2:19,20 – 126 pkt
2 Majkut Klaudia – 9,99 – 3,78 – 37,0 – 2:38,11 – 171 pkt
3 Semenowicz Sylwia – 10,36 – 3,34 – 16,5 – 2:27,27 – 113 pkt
4 Ostrowska Paulina – 9,84 – 2,88 – 16,0 – 2:24,45 – 117 pkt
5 Pieczykolan Agata – 11,11 – 2,80 – 18,0 – 2:46,44 – 55 pkt
6 Boniewska Karolina – 10,88 – 2,38 – 15,5 – 3:04,80 – 44 pkt

Sztafeta szwedzka (400-300-200-100)

1 SP 3 Hrubieszów Chodun J., Ciesielczuk W., Szlonzak K., Suchowska P. 3:09,73
2 SP 1 Hrubieszów Szędrak K., Flaks K., Mosek A., Waś K. 3:16,85
3 SP 2 Hrubieszów Wrzos K., Zubko M., Baj K., TomaszczukW. 3:17,60
4 SP Horodło Charatynowicz K., Ostrowska P., Majkut K., Semenowicz S. 3:29,60

Sztafeta 4 x 100 m

1 SP 2 Hrubieszów Barańczuk K., Popławska P., Konsowicz E., Szady J. 1:06,95

CHŁOPCY

1 miejsce – SP 1 Hrubieszów – opiekun: Jacek Giergiel 892 pkt

1 Mazur Tomasz – 9,91 – 3,68 – 43,0 – 4:18,38 – 126 pkt
2 Chorzępa Dawid – 11,18 – 3,08 – 38,5 – 4:26,04 – 70 pkt
3 Pietrusiewicz Kacper – 8,91 – 4,23 – 42,0 – 3:39,59 – 207 pkt
4 Ślifierz Radosław – 9,27 – 4,36 – 45,0 – 4,18,96 – 170 pkt
5 Wygadańczuk Łukasz – 8,44 – 4,36 – 58,0 – 3:47,46 – 252 pkt
6 Tarnawski Mateusz – 9,88 – 3,82 – 38,0 – 3:56,97 – 137 pkt

2 miejsce – SP Horodło – opiekun: Aneta Brzyska, Mirosław Kamień 795 pkt

1 Dudka Arkadiusz – 9,38 – 4,28 – 28,5 – 3:37,45 – 169 pkt
2 Góral Kamil – 10,06 – 3,37 – 38,0 – 3:47,70 – 128 pkt
3 Maciejewski Przemysław – 8,69 – 4,14 – 35,5 – 3:37,20 – 202 pkt
4 Orlon Patryk – 9,47 – 3,49 – 35,0 – 3:56,51 – 131 pkt
5 Panek Patryk – 9,37 – 4,08 – 42,0 – 3:59,93 – 165 pkt
6 Janik Adrian – 10,12 – 3,39 – 33,5 – 3:55,06 – 110 pkt

3 miejsce – SP 3 Hrubieszów – opiekun: Tomasz Szlonzak 792 pkt

1 Kazan Kacper – 9,44 – 3,66 – 35,0 – 3:37,67 – 157 pkt
2 Siek Kacper – 9,66 – 3,71 – 34,0 – 4:20,34 – 114 pkt
3 Skwarek Kacper – 9,55 – 3,81 – 37,0 – 4:20,62 – 127 pkt
4 Popławski Kacper – 9,06 – 4,13 – 42,5 – 3:48,04 – 191 pkt
5 Czerniak Oktawian – 9,86 – 4,17 – 41,5 – 3:56,82 – 156 pkt
6 Skoczylas Dominik – 8,88 – 4,36 – 33,0 – 4:17,91 – 161 pkt

4 miejsce – SP 2 Hrubieszów – opiekun: Grzegorz Głowacz 754 pkt

1 Koszel Przemysław – 9,68 – 3,82 – 41,0 – 3:50,64 – 154 pkt
2 Hospod Damian – 8,68 – 4,07 – 38,0 – 4:11,44 – 172 pkt
3 Echta Jakub – 8,98 – 4,25 – 39,0 – 4:38,11 – 160 pkt
4 Łoza Dawid – 9,32 – 3,90 – 34,0 – 4:07,41 – 138 pkt
5 Kościowski Konrad – 9,93 – 3,75 – 37,0 – 4:40,82 – 109 pkt
6 Laskowski Damian – 9,56 – 3,59 – 45,0 – 4:28,82 – 130 pkt
Pk Koniec Kacper – 9,81 – 4,11 – 41,5 – 3:58,29 – 153 pkt
Pk Gieleta Konrad – 9,33 – 4,21 – 33,5 – 3:50,98 – 162 pkt

Sztafeta szwedzka (400-300-200-100)

1 SP 1 Hrubieszów Pietrusiewicz K., Wygadańczuk Ł., Tarnawski M., Mazur T 2:55,60
2 SP Horodło Dudka A., Maciejewski P., Buliński N., PanekP. 2:56,35
3 SP 2 Hrubieszów Koniec K., Koszel P., Echta J., Hospod D. 3:02,51

Wielkie podziękowania dla dla nauczycieli SP 2 w Hrubieszowie za przygotowane boiska do zawodów sportowych oraz dla wszystkich nauczycieli uczestniczących w zawodach szkół za pomoc w sędziowaniu.

W czwórboju awans do zawodów rejonowych uzyskały po dwie najlepsze drużyny dziewcząt i chłopców. Zawody rejonowe zostaną rozegrane 17.05.2011 r. w Zamościu.

W szfetach szwedzkich i 4 x 100 m awans do zawodów wojewódzkich uzyskały tylko najlepsze szkoły. Finały wojewódzkie odbędą się 25 maja 2011 r. w Zamościu (zgłoszenia do 20 maja).

***

Komunikat opracował Mirosław Kamień (PSZS)