Powiatowe Igrzyska Dzieci SZS w piłce nożnej dziewcząt

8 października, na Orliku w Werbkowicach, odbył się powiatowy turniej Igrzysk Dzieci Szkolnego Związku Sportowego (SZS) w piłce nożnej dziewcząt

Reklamy

 

Powiatowe Igrzyska Dzieci SZS w piłce nożnej dziewcząt

Orlik Werbkowice 8.10.2019r.

 

Do zawodów zgłosiło się 5 szkół:

SP Werbkowice – op. Jarosław Kaczoruk

SP1 Hrubieszów – op. Andrzej Podlewski

SP3 Hrubieszów – op. Dominik Stajszczyk

PSP Mircze – op. Urszula Przytuła

SP Wiszniów – op. Andrzej Lizun

 

Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym” 1 x 12minut.

 

Wyniki spotkań:

SP Werbkowice – SP1 Hrubieszów      (3:0)

SP3 Hrubieszów – PSP Mircze              (7:0)

SP Werbkowice – SP Wiszniów            (0:0)

SP1Hrubieszów – SP3Hrubieszów        (0:3)

SP Mircze – SP Wiszniów                     (2:1)

SP Werbkowice – SP3 Hrubieszów       (0:1)

SP1Hrubieszów – Mircze                         (1:1)

SP3 Hrubieszów – SP Wiszniów            (5:0)

SP Werbkowice – PSP Mircze                (1:0)

SP1Hrubieszów – SP Wiszniów              (1:0)

 

Klasyfikacja miejsc:

I miejsce – SP3 Hrubieszów  (12pkt) awans do zawodów rejonowych SZS

II miejsce – SP Werbkowice       (7pkt)

III miejsce – SP1 Hrubieszów     (4pkt)

IV miejsce – PSP Mircze            (4pkt)

V miejsce – SP Wiszniów          (1pkt)

 

SP 3 Hrubieszów: Aleksandra Duda, Klaudia Gałkowska, Zofia Hojda, Katarzyna Kopera, Gloria Kuczewska, Martyna Markiewicz, Weronika Misiak, Emilia Oczyńska, Dagmara Repeć, Anna Siejko, Milena Skwarek, Oliwia Zubko.

SP Werbkowice: Jagoda Musur, Wiktoria Wadas, Katarzyna Krawczyk, Izabela Obszyńska, Nikola Bednarczuk, Weronika Góra, Zofia Kiryluk, Katarzyna Koryszko, Anna Tauz, Julia Kulik, Dominika Lackowska, Karolina Dec-Węs.

SP1 Hrubieszów: Nikola Czulak, Kaja Grosman, Aleksandra Kruk, Nikola Litwińczuk, Emilia Malinowska, Zuzanna Markiewicz, Hanna Nowosad, Oliwia Sztojko, Wiktoria Zając,  Wiktoria Załuska, Dominika Zezula.

PSP Mircze: Aleksandra Bednarczuk, Karolina Dziuba, Nikola Flaga, Kinga Kozak, Milena Siewierska, Oliwia Smoleń, Wiktoria Strumieniuk.

SP Wiszniów: Małgorzata Broda,  Antonina Grabczuk, Oliwia Jędra, Aleksandra Lackowska, Kinga Martyniak, Laura Mielniczuk, Nikola Paska, Amelia Pukaluk, Anna Roman, Kinga Tabaka, Natalia Wlos.

 

Organizator: PSZS w Hrubieszowie

Sędzia Bartłomiej Sadowski