Powiatowe Igrzyska siatkarskie

10 i 11 marca w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie odbyły się powiatowe zawody Igrzysk w mini siatkówce dziewcząt i chłopców.

Reklamy

u>Komunikat z Igrzysk Powiatowych w Mini Siatkówce dziewcząt, rozegranych 10. 03. 2008 r. w Hali SP 3 w Hrubieszowie

***

Rozgrywki mini siatkówka „2”

Do zawodów przystąpiły 4 szkoły:
SP Dołhobyczów
SP Mircze
SP 2 Hrubieszów
SP 3 Hrubieszów

Mecze:
1.SP Dołhobyczów – SP Mircze 2:1
2.SP 2 Hrubieszów – SP 3 Hrubieszów 0:2
3.SP 2 Hrubieszów – SP Mircze 2:1
4.SP 3 Hrubieszów – SP Dołhobyczów 2:0
5.SP Dołhobyczów – SP 2 Hrubieszów 2:1
6.SP Mircze – SP 3 Hrubieszów 1:2

Kolejność końcowa „2”
I.SP 3 Hrubieszów
II.SP Dołhobyczów
III.SP 2 Hrubieszów
IV.SP Mircze

Do Zawodów Rejonowych awansował zespół SP 3 Hrubieszów.

***

Rozgrywki mini siatkówka „4”

Do zawodów przystąpiło 5 szkół:
SP Dołhobyczów
SP Mircze
SP 2 Hrubieszów
SP 3 Hrubieszów
SP Nieledew

Grupa I
SP Mircze – SP 2 Hrubieszów 2:0
SP 2 Hrubieszów – SP Dołhobyczów 0:2
SP Mircze – SP Dołhobyczów 0:2

Miejsca w grupie I:
I.SP Dołhobyczów
II.SP Mircze
III.SP 2 Hrubieszów

Grupa II
SP 3 Hrubieszów – SP Nieledew 2:1

Miejsca w grupie II:
I.SP 3 Hrubieszów
II.SP Nieledew

Mecze finałowe:
o III miejsce: SP Mircze – SP Nieledew 2:1
o I miejsce: SP Dołhobyczów – SP 3 Hrubieszów 2:1

Kolejność końcowa „4”
I.SP Dołhobyczów op. M. Kulczyński
II.SP 3 Hrubieszów op. J. Różańska
III.SP Mircze op. Z. Stefaniak
IV.SP Nieledew op. D. Szkalej
V.SP 2 Hrubieszów op. M. Bielecka

Do Zawodów Rejonowych awansował zespól SP Dołhobyczów

***

Komunikat z Igrzysk Powiatowych w Mini Siatkówce chłopców, rozegranych 11. 03. 2008 r. w Hali SP 3 w Hrubieszowie

Rozgrywki mini siatkówka „2”

Do zawodów przystąpiło 5 szkół:
SP Dołhobyczów
SP Mircze
SP 2 Hrubieszów
SP 3 Hrubieszów
SP Strzyżów

Grupa I
SP Strzyżów – SP Dołhobyczów 2:1
SP 3 Hrubieszów – SP Strzyżów 2:1
SP Dołhobyczów – SP 3 Hrubieszów 1:2

Miejsca w grupie I:
I.SP 3 Hrubieszów
II.SP Strzyżów
III.SP Dołhobyczów

Grupa II
SP Mircze – SP 2 Hrubieszów 2:0

Miejsca w grupie II:
I.SP Mircze
II.SP 2 Hrubieszów

Mecze finałowe:
o I miejsce: SP 3 Hrubieszów – SP Mircze 2:0
o III miejsce: SP Strzyżów – SP 2 Hrubieszów 2:0

Kolejność końcowa „2”
I.SP 3 Hrubieszów
II.SP Mircze
III.SP Strzyżów
IV.SP 2 Hrubieszów
V.SP Dołhobyczów

Do Zawodów Rejonowych awansował zespół SP 3 Hrubieszów.

***

Rozgrywki mini siatkówka „4”

Do zawodów przystąpiło 6 szkół:
SP Dołhobyczów
SP Mircze
SP 2 Hrubieszów
SP 3 Hrubieszów
SP Nieledew
SP Strzyżów

Grupa I
SP Nieledew – SP Strzyżów 0:2
SP Mircze – SP Nieledew 0:2
SP Strzyżów – SP Mircze 2:1

Miejsca w grupie I:
I.SP Strzyżów
II.SP Nieledew
III.SP Mircze

Grupa II
SP 2 Hrubieszów – SP Dołhobyczów 2:1
SP 3 Hrubieszów – SP 2 Hrubieszów 2:0
SP Dołhobyczów – SP 3 Hrubieszów 0:2

Miejsca w grupie II:
I.SP 3 Hrubieszów
II.SP 2 Hrubieszów
III.SP Dołhobyczów

Mecze finałowe:
o III miejsce: SP 2 Hrubieszów – SP Nieledew 0:2
o I miejsce: SP Strzyżów – SP 3 Hrubieszów 2:1

Kolejność końcowa „4”
I.SP Strzyżów op. P. Augustynek
II.SP 3 Hrubieszów op. P. Jędrzejewski
III.SP Nieledew op. D. Szkalej
IV.SP 2 Hrubieszów op. G. Głowacz
V/VI SP Dołhobyczów op. M. Kulczyński
V/VI SP Mircze op. W. Klajda

Do Zawodów Rejonowych awansowały zespoły:
SP Strzyżów i SP 3 Hrubieszów.

komunikat opracował
Paweł Jędrzejewski

zobacz zdjęcia >>