Powiatowe Igrzyska w czwórboju LA

Hrubieszów

Do zawodów przystąpiły 3 szkoły Podstawowe z terenu miasta Hrubieszowa: SP Nr 1, SP Nr 2 i SP Nr 3. Uczestnicy imprezy rywalizowali w czterech konkurencjach lekkoatletycznych: dziewczęta: 60m, skok w dal, 600m, rzut piłeczką, chłopcy: 60m, skok w dal, 1000m, rzut piłeczką.

Reklamy

***

KOMUNIKAT
Z POWIATOWYCH IGRZYSK W CZWÓRBOJU LA
przeprowadzonych w dniu 13.05.2009 na stadionie HOSiR
w Hrubieszowie

Do zawodów przystąpiły 3 szkoły Podstawowe z terenu miasta Hrubieszowa: SP Nr 1, SP Nr 2 i SP Nr 3. Uczestnicy imprezy rywalizowali w czterech konkurencjach lekkoatletycznych: dziewczęta: 60m, skok w dal, 600m, rzut piłeczką, chłopcy: 60m, skok w dal, 1000m, rzut piłeczką.

Do punktacji łącznej szkół uwzględniono wyniki 5 – ciu z 6 – ciu startujących dziewcząt z każdej szkoły. W ten sam sposób obliczono punktację w kategorii chłopców.

A oto wyniki zespołowe, czyli punktacja łączna szkół:

Dziewczęta:
I m – sce – SP Nr 2 Hrub. pkt. 1106 opiekun: Marzanna Bielecka
IIm – sce – SP Nr 1 Hrub. pkt. 849 opiekun: W. Kasperkiewicz
IIIm – sce – SP Nr 3 Hrub. pkt. 800 opiekun: Joanna Różańska

Chłopcy:
I m – sce – SP Nr 2 Hrub. pkt. 1106 opiekun: K. Dąbrowski
IIm – sce – SP Nr 3 Hrub. pkt. 1078 opiekun: D. Stajszczyk
IIIm – sce – SP Nr 1 Hrub. pkt. 823 opiekun: W. Kasperkiewicz

Do finału rejonowego, który odbędzie się w Zamościu awansują:
– w kategorii dziewcząt: SP Nr 2 i SP Nr 1 Hrubieszów,
– w kategorii chłopców: SP Nr 2 i SP Nr 3 Hrubieszów.

***

WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH SZKÓŁ
CHŁOPCY

Szkoła Podstawowa Nr 2 Hrubieszów
Opiekun – Krzysztof Dąbrowski

UZYSKANE PUNKTY PRZEZ ZESPÓŁ 1106

60 m w dal Piłeczka palantowa 1000 m Punkty razem
L.p. Nazwisko i imię wynik punkty wynik punkty wynik punkty wynik punkty
1 Szady Szymon 8,63 72 3,85 34 51,5 78 4,04,03 15 199
2 Korkosz Stanisław 9,07 57 4,00 39 50,0 75 4,06,08 13 184
3 Jaskorski Patryk 9,64 38 3,55 23 45,0 65 4,28,09 2 128
4 Kościowski Eryk 7,95 100 4,62 59 73,0 121 3,58,34 21 301
5 Stepaniuk Marcin 8,03 96 4,15 44 44,5 64 3,59,25 20 224
6 Fedorowicz Kacper 9,27 50 4,08 41 56,0 87 3,59,79 20 198
7 Gnieciak Maciej 9,33 48 3,80 32 41,0 57 4,13,32 10 PK

***

Szkoła podstawowa Nr 3 Hrubieszów
Opiekun – Stajszczyk Dominik

UZYSKANE PUNKTY PRZEZ ZESPÓŁ 1078

60 m w dal Piłeczka palantowa 1000 m Punkty razem
L.p. Nazwisko i imię wynik punkty wynik punkty wynik punkty wynik punkty
1 Piotrowski Mateusz 8,43 81 4,10 42 54,0 83 4,35,25 — 206
2 Chachler Albert 8,58 74 4,22 46 56,5 88 3,39,71 41 249
3 Pańko Mateusz 9,69 30 3,64 26 58,0 91 3,52,32 27 174
4 Małyszka Paweł 8,43 81 4,52 56 51,5 78 3,45,63 34 249
5 Mękal Kostek 9,20 52 3,64 26 48,5 72 4,24,88 4 154
6 Szlonzak Przemysław 9,18 53 4,00 39 50,0 75 3,51,40 28 200
7 Kozakiewicz Karol 9,08 57 3,65 27 36,0 47 4,34,54 — PK

***

Szkoła Podstawowa Nr 1 Hrubieszów
Opiekun – Kasperkiewicz Waldemar

UZYSKANE PUNKTY PRZEZ ZESPÓŁ 823

60 m w dal Piłeczka palantowa 1000 m Punkty razem
L.p. Nazwisko i imię wynik punkty wynik punkty wynik punkty wynik punkty
1 Łopocki Michał 7,91 102 4,63 60 54,0 83 4,02,22 17 262
2 Kucharski Mateusz 9,15 54 3,90 35 45,0 65 4,03,40 16 170
3 Swatowski Konrad 9,25 51 3,70 28 47,0 69 4,11,73 11 159
4 Wieczorek Bartłomiej 9,94 31 — — 49,0 73 4,18,16 7 111
5 Pogwizd Konrad 9,91 31 3,71 29 39,0 53 4,16,97 8 121

***

WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH SZKÓŁ
DZIEWCZĘTA

Szkoła Podstawowa Nr 2 Hrubieszów
Opiekun – Marzanna Bielecka

UZYSKANE PUNKTY PRZEZ ZESPÓŁ 1106

60 m w dal Piłeczka palantowa 600 m Punkty razem
L.p. Nazwisko i imię wynik punkty wynik punkty wynik punkty wynik punkty
1 Kaczanowska Wioleta 8,72 100 3,95 52 46,0 89 2,27,00 25 266
2 Smyk Jagoda 9,02 87 4,00 55 32,0 52 2,07,51 60 254
3 Gajewska Ewelina 9,51 69 3,84 49 25,0 34 2,11,43 53 205
4 Rapa Magda 9,60 65 3,25 29 28,5 43 2,18,52 40 177
5 Barańczuk Gabriela 9,10 84 3,78 47 18,5 21 2,12,08 52 204
6 Sokal Daria 9,55 67 3,40 34 24,5 33 2,50,45 — PK
7 Gąsior Karolina 10,40 39 3,10 24 36,5 63 2,43,58 3 129
8 Konsowicz Ewa 10,32 42 3,50 37 21,0 26 2,24,26 30 PK

***

Szkoła Podstawowa Nr 1 Hrubieszów
Opiekun – Waldemar Kasperkiewicz

UZYSKANE PUNKTY PRZEZ ZESPÓŁ 849

60 m w dal Piłeczka palantowa 600 m Punkty razem
L.p. Nazwisko i imię wynik punkty wynik punkty wynik punkty wynik punkty
1 Sawiniec Karolina 9,50 69 3,55 39 36,0 62 2,14,20 48 218
2 Janicka Agata 10,46 38 3,20 27 22,0 28 2,18,63 41 134
3 Stecko Dominika 9,00 88 3,78 47 44,5 85 2,31,40 18 238
4 Szędrak Klaudia 9,59 65 3,10 24 33,0 54 2,36,11 12 155
5 Mosek Aleksandra 10,50 37 3,25 29 21,0 26 2,36,73 12 104
6 Flaks Klaudia 10,60 34 2,85 16 24,0 32 2,39,78 8 90
7 Bartnik Agata — — 2,00 — 23,0 30 — — PK

***

Szkoła Podstawowa Nr 3 Hrubieszów
Opiekun – Różańska Joanna

UZYSKANE PUNKTY PRZEZ ZESPÓŁ 800

60 m w dal Piłeczka palantowa 600 m Punkty razem
L.p. Nazwisko i imię wynik punkty wynik punkty wynik punkty wynik punkty
1 Biskup Aleksandra 9,00 88 3,60 41 25,0 34 2,17,70 42 205
2 Kidyba Paulina 8,65 105 3,60 41 23,0 30 2,58,41 — 176
3 Najko Ilona 10,35 41 3,35 32 29,5 45 2,55,04 — 118
4 Borkowska Agata 9,73 61 3,55 39 24,0 32 2,25,51 28 160
5 Siwak Małgorzata 9,86 56 3,50 37 17,0 18 2,28,83 22 133
6 Żołdak Patrycja 10,01 51 3,40 34 28,0 41 2,50,81 — 126
7 Pietrusiewicz Maja 10,21 45 3,60 41 21,0 26 — — PK
8 Ścibor Zuzanna 9,89 55 3,55 39 17,0 18 2,39,77 8 PK

Komunikat opracował HOSiR

Hrubieszow LubieHrubie 2009