Powiatowe Igrzyska w siatkówce

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

10 i 11 marca w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie odbyły się powiatowe zawody Igrzysk w mini siatkówce dziewcząt i chłopców.

***

Komunikat z Igrzysk Powiatowych w Mini Siatkówce dziewcząt, rozegranych 10. 03. 2009 r. w Hali SP 3 w Hrubieszowie

***

Rozgrywki mini siatkówka „2”

Do zawodów przystąpiły 4 szkoły:
SP Dołhobyczów
SP Mircze
SP 2 Hrubieszów
SP 3 Hrubieszów

Mecze:
1.SP Dołhobyczów – SP Mircze 2:0
2.SP 2 Hrubieszów – SP 3 Hrubieszów 0:2

Mecz o III miejsce
3.SP 2 Hrubieszów – SP Mircze 2:0

Mecz o I miejsce
4.SP 3 Hrubieszów – SP Dołhobyczów 2:0

Kolejność końcowa „2”
I.SP 3 Hrubieszów
II.SP Dołhobyczów
III.SP 2 Hrubieszów
IV.SP Mircze

Do Zawodów Rejonowych awansował zespół SP 3 Hrubieszów.

***

Rozgrywki mini siatkówka „4”

Do zawodów przystąpiło 6 szkół:
SP Dołhobyczów
SP Mircze
SP 2 Hrubieszów
SP 3 Hrubieszów
SP Nieledew
SP 1 Hrubieszów

Grupa I
SP Nieledew – SP 2 Hrubieszów 0:2
SP 2 Hrubieszów – SP 3 Hrubieszów 0:2
SP Nieledew– SP 3 Hrubieszów 0:2

Miejsca w grupie I:
I.SP 3 Hrubieszów
II.SP 2 Hrubieszów
III.SP Nieledew

Grupa II
SP Dołhobyczów – SP Mircze 0:2
SP Dołhobyczów – SP 1 Hrubieszów 2:0
SP Mircze – SP 1 Hrubieszów 2:0

Miejsca w grupie II:
I.SP Mircze
II.SP Dołhobyczów
III SP 1 Hrubieszów

Mecze finałowe:
o III miejsce: SP 2 Hrubieszów – SP Dołhobyczów 2:1
o I miejsce: SP Mircze – SP 3 Hrubieszów 1:2

Kolejność końcowa „4”
I. SP 3 Hrubieszów op. J. Różańska
II. SP Mircze op. Z. Stefaniak
III. SP 2 Hrubieszów op. M. Bielecka
IV. SP Dołhobyczów op. M. Kulczyński
V-VI SP Nieledew op. D. Szkalej
SP 1 Hrubieszów op. T. Magdziak

Do Zawodów Rejonowych awansował zespól SP 3 Hrubieszów.

***

Komunikat z Igrzysk Powiatowych w Mini Siatkówce chłopców, rozegranych 11. 03. 2009 r. w Hali SP 3 w Hrubieszowie

Rozgrywki mini siatkówka „2”

Do zawodów przystąpiło 5 szkół:
SP Dołhobyczów
SP Mircze
SP 2 Hrubieszów
SP 3 Hrubieszów
SP 1 Hrubieszów

Grupa I
SP 2 Hrubieszów – SP 3 Hrubieszów 0:2
SP 3 Hrubieszów – SP 1 Hrubieszów 2:1
SP 2 Hrubieszów – SP 1 Hrubieszów 2:1

Miejsca w grupie I:
I.SP 3 Hrubieszów
II.SP 2 Hrubieszów
III.SP 1 Hrubieszów

Grupa II
SP Mircze – SP Dołhobyczów 2:1

Miejsca w grupie II:
I.SP Mircze
II.SP Dołhobyczów

Mecze finałowe:

o I miejsce: SP 3 Hrubieszów – SP Mircze 2:0

o III miejsce: SP Dołhobyczów – SP 2 Hrubieszów 1:2

Kolejność końcowa „2”
I.SP 3 Hrubieszów
II.SP Mircze
III.SP 2 Hrubieszów
IV.SP Dołhobyczów
V.SP 1 Hrubieszów

Do Zawodów Rejonowych awansowały zespoły SP 3 Hrubieszów i SP Mircze.

***

Rozgrywki mini siatkówka „4”

Do zawodów przystąpiło 6 szkół:
SP Dołhobyczów
SP Mircze
SP 2 Hrubieszów
SP 3 Hrubieszów
SP Nieledew
SP 1 Hrubieszów

Grupa I
SP 3 Hrubieszów – SP 1 Hrubieszów 2:0
SP 3 Hrubieszów – SP Nieledew 2:0
SP Nieledew – SP 1 Hrubieszów 0:2

Miejsca w grupie I:
I.SP 3 Hrubieszów
II.SP 1 Hrubieszów
III.SP Nieledew

Grupa II
SP Mircze – SP Dołhobyczów 0:2
SP Mircze – SP 2 Hrubieszów 2:0
SP Dołhobyczów – SP 2 Hrubieszów 2:1

Miejsca w grupie II:
I.SP Dołhobyczów
II.SP Mircze
III.SP 2 Hrubieszów

Mecze finałowe:
o III miejsce: SP 1 Hrubieszów – SP Mircze 2:0
o I miejsce: SP Dołhobyczów – SP 3 Hrubieszów 2:0

Kolejność końcowa „4”
I.SP 3 Hrubieszów
II.SP Dołhobyczów
III.SP 1 Hrubieszów
IV.SP Mircze
V/VI SP Nieledew
V/VI SP 2 Hrubieszów

Do Zawodów Rejonowych awansował zespół SP 3 Hrubieszów.

opracował:
Paweł Jędrzejewski

zdjęcia z zawodów dziewcząt >>

zdjęcia z zawodów chłopców >>

Hrubieszow LubieHrubie 2009