Powiatowe Igrzyska w tenisie stołowym

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

W czwartek 15 października 2009 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie odbył się powiatowy turniej Igrzysk Szkół Podstawowych w indywidualnym tenisie stołowym. Zawody rozegrano na dziewięciu stołach, udział wzięło 77 zawodników, rozegrano 138 pojedynków indywidualnych.

***

KOMUNIKAT
POWIATOWE IGRZYSKA W TENISIE STOŁOWYM
HRUBIESZÓW dn. 15.10.2009 r.

***

DZIEWCZĘTA rocznik 1997/1998

1. Mazurek Monika ZS Przewodów
2. Kropop Diana SP Gozdów
3. Roman Aleksandra SP Wiszniów
4. Teresińska Angelika SP Wiszniów
5-6 Koryszko Monika SP Werbkowice
Dąbrowska Patrycja ZS Kryłów
7-8 Chodun Joanna SP-3 Hrubieszów
Badyła Dominika SP Wiszniów
9-12 Wasąg Patrycja PSP Mircze
Król Aleksandra SP Gozdów
Bronicka Kinga SP-3 Hrubieszów
Kaczoruk Kinga SP Wiszniów
Lizun Joanna PSP Mircze
Baran Sylwia ZS Kryłów
Góra Aleksandra SP-1 Hrubieszów
17-24 Tarasiuk Angelika SP-1 Hrubieszów
Suchowska SP-3 Hrubieszów
Borusiewicz Klaudia SP-1 Hrubieszów
Moskwa Elwira PSP Mircze
Paczała Anna SP-1 Hrubieszów
Smyk Jagoda SP-2 Hrubieszów
Sołoducha Katarzyna PSP Mircze
Ciesielczuk Wiktoria SP-3 Hrubieszów

***

CHŁOPCY rocznik 1997/1998

1. Esing Ernest SP Gozdów
2. Kowalczuk Łukasz SP Gozdów
3. Wawer Dariusz SP Gozdów
4. Niewiadomski Piotr PSP Mircze
5-6 Mazurek Damian ZS Przewodów
Skóra Michał PSP Mircze
7-8 Nieczyporowski Adrian PSP Mircze
Kluczek Paweł SP Gozdów
9-12 Wilczewski Arkadiusz ZS Kryłów
Mierzwa Mateusz SP-3 Hrubieszów
Michalec Kamil ZS Przewodów
Mękal Konstanty SP-3 Hrubieszów
13-16 Bartnik Ernest SP Mieniany
Waś Grzegorz SP-1 Hrubieszów
Milewicz Piotr SP Wiszniów
Banachiewicz Paweł SP Wiszniów
17-24 Chmielewski Bartłomiej SP-1 Hrubieszów
Stepaniuk Marcin SP-2 Hrubieszów
Jóźwiak Damian SP-3 Hrubieszów
Sędłak Marcin ZS Kryłów
Mazur Tomasz SP-1 Hrubieszów
Kot Karol PSP Mircze
Fedorowicz Kacper SP-2 Hrubieszów
Mosakowski Piotr ZS Przewodów
25-31 Zdziennicki Ernest SP Mieniany
Szwedo Krystian SP Mieniany
Kościowski Dominik SP-2 Hrubieszów
Żmuda Cezary SP-2 Hrubieszów
Krasocki Bartłomiej SP-3 Hrubieszów
Beń Marek SP-1 Hrubieszów
Bobak Artur SP Mieniany

***

DZIEWCZĘTA rocznik 1999 i młodsze

1. Szewczuk Sylwia SP Malice
2. Bukowska Anna ZS Przewodów
3. Bondyra Agnieszka ZS Przewodów
4. Łukasiuk Agnieszka SP Malice
5-6 Wójtowicz Katarzyna SP Gozdów
Wilczewska Weronika ZS Kryłów

***

CHŁOPCY rocznik 1999 i młodsi

1. Gałan Łukasz SP Gozdów
2. Masicz Paweł SP Gozdów
3. Hołdaś Patryk PSP Podhorce
4. Dziadosz Hubert PSP Mircze
5-6 Lipian Kamil SP Malice
Bujak Adrian SP Wiszniów
7-8 Grządkowski Kacper SP Wiszniów
Mazurek Piotr SP-1 Hrubieszów
9-12 Chachler Hubert SP-3 Hrubieszów
Kasztelan Przemysław SP-3 Hrubieszów
Dobrowolski Jakub SP-1 Hrubieszów
Boruta Damian ZS Kryłów
13-16 Fijołek Patryk SP-3 Hrubieszów
Jóźwiak Hubert SP Wiszniów
Warecki Kamil SP-3 Hrubieszów
Łukaszczyk Karol PSP Mircze

***

Opiekunowie:
– ZS Kryłów – Kuc Ala
– SP Wiszniów – Nowosad Czesława
– ZS Przewodów – Byra Andrzej
– SP-3 Hrubieszów – Różańska Joanna, Szlonzak Tomasz, Lenard Tomasz
– SP-2 Hrubieszów – Łokaj Jaromir
– SP-1 Hrubieszów – Giergiel Jacek i Kucharska Edyta
– PSP Mircze – Klajda Waldemar
– SP Gozdów – Królicki Tomasz
– PSP Podhorce – Królicki Tomasz
– SP Werbkowice – Dołowy Anna
– SP Malice – Szpakowska Elżbieta
– SP Mieniany –

***

Turniej rozegrano na dziewięciu stołach, udział wzięło 77 zawodników, rozegrano 138 pojedynków indywidualnych.

Pierwsze czwórki awansowały do Rejonowych Igrzysk, które odbędą się w Szczebrzeszynie
w dniu 20.10.2009 r.

***

Sędzia główny
Zbigniew Krawczuk

_________________________________________________

zobacz zdjęcia »
_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009