Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

25 września 2008 r. w Hrubieszowie na obiektach HOSiR-u rozegrane zostały Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe, w kategorii szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich.

Reklamy

W zawodach udział wzięło 300 zawodników, w tym 140 dziewcząt i 160 chłopców z 17 szkół.

KOMUNIKAT Z POWIATOWYCH SZTAFETOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH
25.09.2008 r. HRUBIESZÓW

IGRZYSKA

DZIEWCZĘTA

1 miejsce – SP Dołhobyczów – opiekun: Mariusz Kulczyński 36:14,78

Jóźwiak Marlena, Słomiana Anita, Węzińska Anita, Chrzanowska Klaudia, Nikodem Katarzyna, Herda Ewelina, Nowicka Anastazja, Opalińska Aleksandra, Jakubiak Alicja, Wysoczańska Anna.

2 miejsce – SP nr 3 Hrubieszów – opiekun: Joanna Różańska 36:55,97

Frąc Justyna, Malowana Aleksandra, Bronicka Kinga, Hyżowiecka Jagoda, Ciesielczyk Wiktoria, Kowalska Aleksandra, Kuczewska Arleta, Pietrusiewicz Maja, Żołdak Patrycja, Borkowska Agata, Siwak Małgorzata, Małecka Daria.

3 miejsce – SP nr 2 Hrubieszów – opiekun: Anna Sobczak 37:38,81

Barańczuk Gabriela, Kmiecik Magda, Zubko Małgorzata, Mil Karolina, Łukaszewicz Małgorzata, Smyk Jagoda, Gajewska Ewelina, Kurzyńska Klaudia, Rapa Magda, Grabowska Natalia, Bielecka Karolina, Lachowska Ewa, Lachowska Weronika, Serba Eliza, Bajda Agata.

4 miejsce – SP nr 1 Hrubieszów – opiekun: Jacek Giergiel, Magdziak Tomasz 38:09,09
Hanc Katarzyna, Siwiec Karolina, Pawłasek Kornelia, Mosek Natalia, Stecko Dominika, Dziewiczkiewicz Oliwia, Janicka Agata, Suska Weronika, Flaks Klaudia, Barczuk Paula, Klain Patrycja.

CHŁOPCY

1 miejsce – SP Mircze – opiekun: Waldemar Klajda 43:15,19

Umer Przemysław, Przybysz Tomasz, Matysek Szymon, Falęta Andrzej, Laszuk Sebastian, Łoś Radosław, Szarowolec Krzysztof, Marciniak Szymon, Mrozowski Kamil, Hulak Krystian, Chrapoński Damian

2 miejsce – SP Dołhobyczów – opiekun: Mariusz Kulczyński 43:27,78

Tokarski Bartek, Tabaka Kamil, Chilczuk Przemek, Burzawa Łukasz, Bachta Dominik, Kaszuba Marcin, Bucior Szymon, Adamczuk Bartek, Sztafij Marcin, Borek Paweł, Kobel Łukasz.

3 miejsce – SP nr 3 Hrubieszów – opiekun: Dominik Stajszczyk 44:30,17

Chachler Albert, Pańko Mateusz, Małyska Paweł, Męka Konstanty, Kononowicz Marek, Wiejak Michał, Łamejko Kamil, Krasocki Bartłomiej, Piotrowski Mateusz, Lewandowski Karol, Rutkowski Adrian, Horembała Tomasz.

4 miejsce – SP nr 2 Hrubieszów – opiekun: Krzysztof Dąbrowski 45:17,38

5 miejsce – SP nr 1 Hrubieszów – opiekun: Jacek Giergiel, Magdziak Tomasz 46:30,35

***

GIMNAZJADA

DZIEWCZĘTA

1 miejsce – Gimnazjum Horodło – opiekun: Aneta Brzyska 32:38,63

Kraczuk Katarzyna, Zebzda Magdalena, Pędrak Ewelina, Patyjewicz Marta, Zebzda Małgorzata, Dańczuk Magdalena, Zielińska Małgorzata, Chochlińska Kamila, Wojciechowska Angelika, Steciuk Kamila, Szymańska Anna.

2 miejsce – Gimnazjum nr 2 Hrubieszów – opiekun: Krystyna Rozkal 32:45,48

Doroszczuk Magda, Hojda Majka, Kuźmińska Natalia, Rapa Paulina, Zubko Aneta, Borek Anna, Bukaluk Majka, Kołodziej Angelika, Bielecka Małgorzata, Radomska Marta, Zdun Anna, Grabowska Katarzyna.

3 miejsce – Gimnazjum Mircze – opiekun: Urszula Przytuła 33:22,65

Szwaczkiewicz Karolina, Nagaj Aneta, Kierepka Joanna, Demusiak Sylwia, Kot Klaudia, Przybysz Monika, Makohon Magda, Biczak Paulina, Mielniczuk Karolina, Ciuch Elżbieta, Łukaszewicz Kinga.

4 miejsce – Gimnazjum nr 1 Hrubieszów – opiekun: Bodes Z, Tarcz I. Magdziak T. 34:39,48

5 miejsce – Publiczne Gimnazjum ZS nr 2 Hrubieszów – opiekun: Barbara Cygan, Anna Kusiak 36:30,79

Gimnazjum nr 3 Hrubieszów – opiekun: Dominik Staszczyk nie ukończyły konkurencji

CHŁOPCY

1 miejsce – Gimnazjum Horodło – opiekun: Mirosław Kamień , Jabłoński Artur 36:26,16
Barczuk Marcin, Gruszczyński Mateusz, Załuski Kamil, Pańko Przemysław, Pędrak Tomasz, Zieliński Emil, Chiliński Arkadiusz, Malicki Sławomir, Bogucki Mateusz, Juźwiak Kamil, Gajewski Wojciech, Łopatiuk Przemysław

2 miejsce – Gimnazjum nr 3 Hrubieszów – opiekun: Wiesław Grzyb 36:49,15

Szostak Paweł, Kowalski Grzegorz, Grzyb Bartłomiej, Chachler Mateusz, Wojtowicz Mateusz, Zając Mariusz, Śmieszek Hubert, Kawarski Artur, Bakalarczyk Marcin, Żygawski Jakub, Malowany Krystian, Starzec Adrian.

3 miejsce – Gimnazjum Mircze – opiekun: Robert Majdanik 37:21,47

Lizun Kamil, Talarowski Marek, Sokołowski Grzegorz, Milewicz Maciej, Sendecki Robert, Lizun Mateusz, Siwierski Paweł, Zieliński Damian, Koc Jakub, Zesuwa Patryk, Pakuła Grzegorz

4 miejsce – Gimnazjum Dołhobyczów – opiekun: Marta Staszczuk, 37:47,59
Mariusz Kulczyński

5 miejsce – Gimnazjum nr 1 Hrubieszów – opiekun: Bodes Z, Tarcz I. 39:11,01
Magdziak T.

6 miejsce – Publiczne Gimnazjum ZS nr 2 Hrubieszów – opiekun: Andrzej Chwedczuk, 39:37,00
Andrzej Pochylczuk, Robert Harpeniuk

7 miejsce – Gimnazjum nr 2 Hrubieszów – opiekun: Krystyna Rozkal 41:15,82

***

LICEALIADA

DZIEWCZĘTA

1 miejsce – ZS nr 2 Hrubieszów – opiekun: Anna Kusiak, 32:11,36
Barbara Cygan

Hulanicka Marianna, Pacaj Anna, Trubacz Joanna, Koszałka Beata, Koszałko Katarzyna, Bojarczuk Paulina, Kowalczuk Paulina, Brzóza Joanna, Salomon Brygida, Żmuda Agata, Szłata Natalia, Łubkowska Sylwia, Martyniuk Karolina, Kita Magda.

2 miejsce – ZS nr 1 Hrubieszów – opiekun: Katarzyna Skawińska 33:08,85

Rawska Magda, Skiba Monika, Tetrycz Aneta, Wala Joanna, Drożdżak Justyna, Łaskarzewska Ewa, Basa Wioletta, Martyniuk Malwina, Furmana Edyta, Furmana Ewelina, Oleszczuk Natalia, Zając Ewelina.

3 miejsce – ZS nr 3 Hrubieszów – opiekun: Jan Paczała 33:38,37
Krzysztof Brudnowski

Łatka Anna, Łatka Agnieszka, Prystupa Magda, Burda Bożena, Marciniak Diana, Jóźwiak Magda, Turek Natalia, Matuszak Kamila, Kapica Anna, Kwiatkowska Aneta.

4 miejsce – ZS nr 4 Hrubieszów – opiekun: Małgorzata Muzyczuk 35:41,40

CHŁOPCY

1 miejsce – ZS nr 1 Hrubieszów – opiekun: Jacek Jaworski 41:43,57

Podgórski Mariusz, Jaros Dominik, Kiszczyński Rafał, Bęziński Przemysław, Winiarczyk Artur, Chmarzyński Kamil, Skrzyński Bartłomiej, Miazga Sylwester, Mazurek Przemysław, Brzuchala Szymon, Dobosz Paweł, Górak Szymon.

2 miejsce – LO Horodło – opiekun: Aneta Brzyska 41:47,59
Zbigniew Janeczko

Szczerbicki Kamil, Grabowski Mateusz, Dudek Konrad, Jeczeń Sylwester, Portka Tomasz, Grabowski Adrian, Zuwalski Damian, Bańkowski Damian, Zając Mateusz, Załuski Albert, Ganc Mariusz.

3 miejsce – ZS nr 3 Hrubieszów – opiekun: Jan Paczała 41:53,22
Krzysztof Brudnowski

Mielniczuk Adrian, Załuski Bartłomiej, Pilarczyk Adrian, Bogucki Piotr, Kopczyński Tomasz, Szostak Piotr, Kszel Damian, Cisek Rafał, Bogucki Szymon, Przeworski Arkadiusz.

4 miejsce – ZS nr 2 Hrubieszów – opiekun: Zbigniew Krawczuk 43:40,02

Powyższe zawody zostały zorganizowane przez MKS ”Unia” i HOSiR oraz przeprowadzone na ich obiektach.

Awans do zawodów rejonowych uzyskały po dwie najlepsze drużyny w każdym biegu. Zawody rejonowe zostaną rozegrane 06.10.2008 r. w Tomaszowie Lubelskim.

***

Uwaga! Przypominamy o uiszczeniu opłaty za udział w zawodach sportowych SZS.

Komunikat opracował Mirosław Kamień

zobacz zdjęcia >>