15 czerwca 2024

Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe – wyniki [ZDJĘCIA]

W piątek 29.09.2023 r. na terenie HOSiR w Hrubieszowie Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Hrubieszowie przeprowadził powiatowe sztafetowe biegi przełajowe w trzech grupach. Do zawodów rejonu zamojskiego, które odbędą się czwartek 12.10.2023 r. w Tomaszowie Lubelskim awansowały po 2 zespoły.

Reklamy

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe – 29.09.2023 – wyniki

Igrzyska Dzieci (szkoły podstawowe, klasy VI i młodsze):

Reklamy

Dziewczęta:

  1. SP Mircze-15:18.64 opiekun: Waldemar Klajda
  2. SP 1 Hrubieszów- 15:20.76 opiekun: Tomasz Magdziak
  3. SP 3 Hrubieszów- 19:03.57 opiekun: Dominik Stajszczyk
  4. SP 2 Hrubieszów- 19:52.19 opiekun: Bartłomiej Sadowski

Składy:

Reklamy

SP Mircze: Badyła Blanka, Ferenc Laura, Głuch Zuzanna, Mazurek Wiktoria, Mizerska Lena

Sidorowicz Nikola, Wąsiel Marta, Wójcik Amelia

SP 3 Hrubieszów: Czernysz Klara, Grzeszczuk Martyna, Kaniuga Lena, Kropop Weronika

Ostasz Aleksandra, Rogalska Laura, Znaczko – Gontarz Wiktoria

SP 1 Hrubieszów: Mrozowska Kornelia, Rosińska Emilia, Nowosad Iga, Zuzanna Peczak, Magdziak Maja, Anna Kiełbasa.

SP 2 Hrubieszów: Adamczuk Gabriela, Jóźwiak Anna, Klik Hanna,Kozielewicz Maja,Migas Lena, Zaluska Lena

Chłopcy:

  1. SP 2 Hrubieszów- 18:08.94 opiekun: Robert Jóźwiak
  2. SP Mircze- 18:40.80 opiekun: Robert Majdanik
  3. SP 3 Hrubieszów-19:04,63 opiekun: Tomasz Szlonzak
  4. SP 1 Hrubieszów-19:43,49 opiekun: Tomasz Magdziak

Składy:

SP 1 Hrubieszów: Kraj Robert, Krajewski Karol, Rerak Tomasz, Igor Tucki, Gabriel Telicki, Brajan Bajek 

SP 2 Hrubieszów: Bożek Kamil, Brzycki Patryk, Jóźwiak Mikołaj, Kocaj Adam, Kokoć Michał, Stecko Jakub, Szumiło Filip

SP 3 Hrubieszów: Esing Eliasz, Łabański Wojciech, Olejarz Patryk, Roch Kamil, Romański Sebastian, Żerebiec Kajetan

SP Mircze: Dąbrowski Krzysztof, Flisiak Dominik, Guzina Karol, Kłos Maciej, Kot Szymon, Orchowski Sebastian, Semik Wojciech

Igrzyska Młodzieży Szkolnej (szkoły podstawowe, klasy VIII – VII)

Dziewczęta:

  1. SP 3 Hrubieszów- 19:19.21 opiekun: Joanna Różańska
  2. SP 2 Hrubieszów- 20.32.08 opiekun: Ewelina Winiarska
  3. SP 1 Hrubieszów- 22:22,49 opiekun: Tomasz Magdziak

Składy:

SP 3 Hrubieszów: Balicka Agata, Kopczyńska Maria, Korol Magdalena, Moczarska Karina, Olchowska Magdalena, Solarska Karolina, Szczekan Anna, Wojtak Wiktoria

SP 2 Hrubieszów: Gołębiowska Marcelina, Kosel Julia, Lipnicka Gabriela, Okólska Natalia,Olszówka Karolina, Sidor Julia

SP 1 Hrubieszów: Duma Katarzyna, Koszałka Nikola, Kot Gabriela, Nowak Nikola, Pietryna Nikola, Szabat Oliwia

Chłopcy:

  1. SP 1 Hrubieszów- 20:08.57 opiekun: Tomasz Magdziak
  2. SP 3 Hrubieszów- 20:53.84 opiekun: Kamil Wojciechowski
  3. SP 2 Hrubieszów- 21:21.14 opiekun: Robert Jóźwiak

Składy:

SP 2 Hrubieszów: Borkowski Aleksander, Czerkawski Marcel, Ganc Oliwier, panek Mateusz, Węcławik Jan, Winiarski zmichał

SP 1 Hrubieszów:

Czerkawski Mikołaj, Pawlos Tomasz, Kajetan Szewc, Wiktor Konopko,Dominik Dubienko, Wojciech Malinowski

SP 3 Hrubieszów: Czarnecki Maciej, Kwiatkowski Hubert, Miszczuk Rafał, Palonka Kamil, Palonka Krystian, Pawlos Wiktor, Wosiek Kacper, Zaprzała Wiktor, Zwolak Hubert

Licealiada

Chłopcy:

  1. I LO Hrubieszów – 17:57,47 opiekun: Andrzej Chwedczuk
  2. ZS 3 Hrubieszów- 18:56,19 opiekun: Krzysztof Brudnowski
  3. ZS 1 Hrubieszów-20:57,71 opiekun: Katarzyna Skawińska

Składy:

ZS 3 Hrubieszów: Jarosz Bartosz, Jarosz Dawid, Kalinowski Jakub, Kiryczuk Szymon, Koszyniuk Alan, Mróz Karol, Nowosad Igor, Pawelec Bartosz, Prystupa Jakub, Szczuc Mateusz, Tyszko Mateusz, Uszko Piotr

I LO Hrubieszów: Borzęcki Maciej, Czerwiński Bartosz, Gajewski Mateusz, Gontarz Bartłomiej,Kiełbasa Piotr, Sawicki Krzysztof, Śmietanka Jan, Turzyński Bartosz, Turzyński Filip

ZS 1 Hrubieszów: Burdzy Jan, Grzeszczyk Viktor, Mic Fabian, Nazar Dawid, Opała Jakub, Patkowski Maciej, Pochylczuk Krzysztof, Świstowski Szymon

Dziewczęta:

  1. ZS 3 Hrubieszów- 17:56,97 opiekun: Krzysztof Brudnowski
  2. I LO Hrubieszów-20:29.44 opiekun: Dominika Borys

Skład:

ZS 3 Hrubieszów: Ciesielczuk Angelika, Jańczuk – Tomaszewska Karolina, Kasprzak Paulina, Kocaj Anna, Kolenda Martyna, Lizut Małgorzata, Stasiak Milena, Szewczuk Aleksandra, Tauz Anna, Woźniak Katarzyna, Wróbel Amelia

I LO Hrubieszów: Flis Klaudia, Głaz Oliwia, Ivanova Marharyta, Mielniczuk Laura, Szumiata Martyna, Wilkos Aleksandra, Zając Wiktoria

Do półfinału wojewódzkiego awansowały po dwie najlepsze drużyny w każdej kategorii. Życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji. 

Zarząd Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego dziękuje sędziom, nauczycielom oraz dyrekcji Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji za udostępnienie i przygotowanie obiektu do zawodów sportowych.

Zobacz też:

Ponad 500 osób wystartowało w Mistrzostwach Powiatu Hrubieszowskiego w Lekkiej Atletyce! [ZDJĘCIA]

Zerknij na Instagram →



Źródło i foto – organizator PSZS Hrubieszów, opracował – mak