Powiatowe sztafety przełajowe SZS za nami

W środę 30.09.2015 r. na stadionie HOSiR odbyły się Powiatowe sztafety przełajowe Szkolnego Związku Sportowego (SZS) wszystkich szczebli szkół – Igrzyska, Gimnazjada i Licealiada.

Reklamy


Sztafetowe Biegi Przełajowe 30.09.2015r.

 

Szkoły Podstawowe – Igrzyska SZS

 

Sztafeta 8 x 800m Dziewczęta

 

1.ZSM nr 1 Hrubieszów- 26:23, 92

2.ZSM nr 2 Hrubieszów-27:29, 49

3.SZS Mircze- 27:58, 68

4. ZSM nr 3 Hrubieszów- 28:20, 71

5. ZS Horodło-29:48, 03

 

ZSM nr 1 Hrubieszów

Radelczuk Oliwia,  Jankowska Natalia,  Greszta Marcela,  Hrycuniak Martyna,  Stasiuk Iga, Małaczek Julia, Chorzępa Diana,  Salamon Sandra

Opiekun: Kucharska Edyta

 

ZSM nr 2 Hrubieszów

Szelezin Julia, Stepaniuk Magda, Bedlińska Sylwia,  Bródnowska Wiktoria, Samsonowicz Klaudia, Kociach Emilia,  Złotko Wiktoria,  Panasiewicz Gabriela,  Majewska Malwina, Roman Wiktoria

Opiekun: Marzanna Bielecka

 

SZS Mircze

Matysiak Oliwia, Siewierska Weronika, Hunia Weronika, Górniak Natalia, Głuch Dominik, Kuta Weronika, Gryciuk Oliwia, Mazur Marta, Kozdrówj Natalia,  Głuch Angelika

Opiekun: Zdzisława Stefaniak

 

ZSM nr 3 Hrubieszów

Bęsiuk Sandra, Stadnik Weronika, Czupryńska Dominika, Kopczyńska Julia, Chłopeniuk Paulina, Kowalczuk Klaudia, Bednarz Agata, Chachler Dominika, Borkowska Julia, Bębenek Paulina

Opiekun:Joanna Różańska

 

ZS Horodło

Sułkowska Wiktoria, Czerwińska Kinga, Juźwiak Oliwia, Szpyrka Ewelina, Mochnaczewska Małgosia, Aronowska Katarzyna, Makowska Ewa, Mrozowska Izabela, Petrycka Eliza, Rydel Marlena,

Opiekun: Aneta Brzyska,  Mirosław Kamień,  Zbigniew Janeczko

 


Sztafeta 8 x 1000m Chłopcy

 

1.ZSM nr 3 Hrubieszów-31:08, 97

2.ZSM nr 2 Hrubieszów-31:33, 68

3.SZS Mircze-31:36, 49

4.ZSM nr 1 Hrubieszów-34:11, 48

5.ZS Werbkowice-35:19, 58

6.ZS Horodło-35:34, 89

 

ZSM nr 3 Hrubieszów

Wroński Karol, Janicki Michał, Kozik Jakub, Rutkowski Jakub, Woś Maciej, Wanarski Szymon, Tchórzewski Kamil, Miłosz Kondrak, Watras Mateusz, Budzyński Tomasz

Opiekun:Tomasz Lenard

 

ZSM nr 2 Hrubieszów

Podkowa Jakub, Sokołowski Szymon, Magierka Adrian, Kapusta Piotr, Kostrubiec Jakub, Masny Dawid, Prokopowicz Wojciech, Jóźwiak Michał

Opiekun:Robert Jóźwiak

 

SZS Mircze

Marcinuk Mateusz,  Esposito Jacomo,  Zieliński Marcin, Czop Łukasz, Czop Daniel, Górak Kacper, Kulas Krystian,  Szawarski Szymon, Podolski Adrian, Chimczuk Daniel, Kozodój Konrad, Pokrywka Antoni

Opiekun:Waldemar Klajda

 

ZSM nr 1 Hrubieszów

Herda Michał, Olszyński Maciej, Sztojko Krystian, Dziedzic Przemysław, Róźniatowski Paweł, Barszczewski Gabriel, Borowik Kacper, Koper Jakub, Kaczmarek Kacper

Opiekun:Kucharska Edyta

 

ZS Werbkowice

Korda Radosław, Romański Maciej, Kamiński Kamil, Fedurek Mateusz, Kozak Dawid, Brzóska Adrian, Krawczyk Mikołaj, Janicki Mateusz, Dawid Gierlasiński, Knysz Rafał

Opiekun: Halina Lachowska

 

ZS Horodło

Brzezicki Jakub, Jeżyna Michał, Hajkowski Tomasz, Magierka Cezary, Bielecki Michał, Koza Patryk, Jeczeń Jacek, Kalinowski Jakub, Czajka Sławomir, Patyjewicz Maciej

Opiekun: Aneta Brzyska,  Mirosław Kamień,  Zbigniew Janeczko

 

***

 

Gimnazjada SZS

 

Sztafeta 10 x 800m Dziewczęta

 

1.ZS nr 2 Hrubieszów-31:06, 78

2.SZS Mircze-31:29, 13

3.ZSM nr 3 Hrubieszów-34:21, 59

4.ZS Horodło-34:39, 94

5.ZSM nr 2 Hrubieszów-34:57, 95

6.ZSM nr 1 Hrubieszów-36:05, 72

7.ZS Werbkowice-36:18, 75

 

ZS nr 2 Hrubieszów

Krotkiewicz Karina, Gajewska Karolina, Ciesielczuk Oliwia, Trześniowska Aleksandra, Gontarz Jagoda, Lipnicka Klaudia, Kamień Julia, Wrona Katarzyna, Dudek Patrycja, Stasiak Emma, Micek Milena, Zielińska Sara, Grzyb Weronika

Opiekun: Anna Kusiak, Barbara Cygan

 

SZS Mircze

Różańska Sandra, Kozdrój Oliwia, Sochan Agata, Chilczuk Aleksandra, Nowosad Maja, Gurgul Dominika, Ipnar Oktawia, Lewicka Natalia, Ciuch Dominika, Paczkowska Anna, Kowal Weronika, Kołtuniaka Katarzyna

Opiekun:Urszula Przytuła

 

ZSM nr 3 Hrubieszów

Śmietanka Olga, Łaba Agata,  Sachuk Masza, Lachowska Magdalena, Kowalczyk Klaudia, Walencik Sylwia, Hałucha Oliwia, Biszcza Aleksandra, Czupryńska Kamila, Radelczuk Zofia, Bednarczuk Natalia, Szlonzak Justyna, Kwiatkowska Kinga

Opiekun: Daniel Lipski,  Dominik Stajszczyk

 

ZS Horodło

Woźnica Patrycja, Zubko Magdalena, Błocian Kasjana, Kaczyńska Agata, Lemińska Wiktoria, Gosiewska Patrycja, Prus Agata, Szlązak Karolina, Semenowicz Klaudia, Kaczyńska Katarzyna, Mochnaczewska Katarzyna

Opiekun: Aneta Brzyska,  Mirosław Kamień,  Zbigniew Janeczko

 

ZSM nr 2 Hrubieszów

Ciesielczyk Amelia, Bańka Weronika, Bańka Julia, Słowińska Katarzyna, Ciesielczyk Karolina, Chomik Klaudia, Kuczyńska Oliwia, Wójcik Klaudia, Wołyniec Alicja, Hawryluk Maja

Opiekun:Arkadiusz Sawicki

 

ZS Werbkowice

Drożdżak Marika, Bednarczuk Wiktoria, Adamczuk Wiktoria, Staszczuk Diana, Sznurek Katarzyna, Walter Karolina, Weremczuk Paula, Wolanin Eliza, Chodorowska Patrycja, Ogórek Alicja

Opiekun:Halina Lachowska

 

 

Sztafeta 10 x 1000m Chłopcy

 

1.ZS Horodło-33:18, 15

2.ZSM nr 3 Hrubieszów-33:39, 06

3.ZSM nr 1 Hrubieszów-34:00, 47

4.G Dołhobyczów-34:50, 90

5. SZS Mircze-35:06, 78

6. ZS nr 2 Hrubieszów-35:34, 82

7. ZSM nr 2 Hrubieszów-36:29, 80

8. ZS Werbkowice-37:35, 88

 

ZS Horodło

Załuski Szymon, Jeżyna Mateusz, Zając Szymon, Gajewski Bartłomiej, Malinowski Krystian, Kujawski Bartłomiej, Wroński Paweł, Mróz Michał, Petrycki Piotr, Wojciechowski Paweł, Błocian Beniamin

Opiekun: Aneta Brzyska,  Mirosław Kamień,  Zbigniew Janeczko

 

ZSM nr 3 Hrubieszów

Toczek Kacper, Czarnecki SzymonKaspruk Kacper, Paradowski Michał, Zalewski Jakub, Kowalski Adam, Janik Bartłomiej, Imperato Masimo, Kraszkiewicz Przemysław, Gąsior Marcin, Hojda Adrian, Kopera Szymon, Dorman Daniel,  Wiśniewski Michał

Opiekun :Kamil Wojciechowski

 

ZSM nr 1 Hrubieszów

Krawczuk Kacper, Dziedzic Bartłomiej, Skorupa Dominik, Jasina Adam, Duda Andrzej, Daciuk Dominik, Góral Szymon, Chorzępa Damian, Misiaszek Kacper, Klain Szymon, Oktawian Świątek

Opiekun: Tomasz Magdziak

 

Gimnazjum Dołhobyczów

Mateusz Baran, Kacper Łaba, Michał Kosa, Daniel Opaliński, Adrian Kondraciuk, Krzysztof Gałan, Kajetan Malinowski, Adrian Szewczuk, Robert Lewicki, Bartłomiej Głuszczak

Opiekun:Mariusz Kulczyński

 

SZS Mircze

Ipnar Oskra, Mrozowski Michał,  Chmiel Jacek, Wiśniewski Filip, Lisiewicz Jakub,  Pereć Maciej, Jewuła Dawid, Zińczuk Bartłomiej, Jakubczuk Michał, Staszczuk Mateusz,  Gogół Dominik

Opiekun: Majdanik Robert

 

ZS nr 2 Hrubieszów

Hossin Dominik, Bilik Michał, Kowalski Krystian, Krzywonos Kamil, Guluk Wojciech, Mazurek Patryk, Paluch Marek, Blicharz Michał, Skiba Łukasz, Wanarski Kacper, Ważny Piotr, Mazur Piotr,

Opiekun: Dawid Lewandowski

 

ZSM nr 2 Hrubieszów

Lebiedowicz Tomasz, Wierzbicki Marek, Wasyluk Piotr, Kołodziej Marcin, Dach Patryk, Kisiel Mateusz, Panasiewicz Jakub, Jasiński Mateusz, Stankiewicz Łukasz, Szumiata Patryk

Opiekun: Arkadiusz Sawicki

 

ZS Werbkowice

Rajtak Szymon, Mrozowski Jarosław,  Stachyra Adam, Staszczuk Patryk, Jędrzejeski Łukasz, Ciucki Bartłomiej,  Kulik Konrad, Sas Arkadiusz, Łappo Kamil,  Korczyński Konrad

Opiekun:Ewa Kożmińska

 

***

 

Szkoły Ponadgimnazjalne – Liceaiiada SZS

 

Sztafeta 10 x 800m Dziewczęta

 

1.ZS nr 2 Hrubieszów-29:14, 61

2.ZS nr 3 Hrubieszów-31:10, 14

3.ZS nr 1 Hrubieszów-32:15, 90

 

ZS nr 2 Hrubieszów

Wilczewska Weronika, Kowalska Marta, Niemczyk Karolina, Winiarczyk Sylwia, Kowalczuk Monika, Waś Karolina, Senderek Anna, Wołyniec,  Oliwia, Prus Barbara, Danilczuk Klaudia,  Ostrowska Paulina,  Daciuk Aleksandra, Śmiszek Daria, Brzeska Anita, Gadzicka Natalia

Opiekun: Anna Kusiak, Barbara Cygan

 

ZS nr 3 Hrubieszów

Małecka Daria, Śnieg Joanna, Śnieg Małgorzata,   Trybuła Agata , Dymitrasz Agnieszka, Soja Wiktoria, Oleszczuk Wioleta, Majkut Klaudia, Kidaj Elżbieta

Opiekun: Brudnowski Krzysztof,  Nowak Marcin

 

ZS nr 1 Hrubieszów

Kaczyńska Beata, Wrońska Ewa, Dymitruk Iwana, Smyk Jagoda, Barańczuk Karolina, Misiak Małgorzata, Mazur Jolanta, Miazga Dominika, Radomska Aleksandra, Szumiata Karolina, Gontarz Paulina, Rutkowska Oliwia, Chmielewska Małgorzata, Miazga Monika

Opiekun: Katarzyna Skawińska

 

 

Sztafeta 10 x 1500m Chłopcy

 

1.ZS nr 3 Hrubieszów-56:00, 07

2.ZS nr 2 Hrubieszów-58:12, 86

3.ZS Horodło-58:57, 50

4. ZS nr 1 Hrubieszów- 1:04, 03, 11

5. ZS nr 4 Hrubieszów-1:08, 35, 34

 

ZS nr 3 Hrubieszów

Łoza Dawid,  Soniak Piotr,  Mroczek Patryk,  Wiak Krystian,  Baranowski Michał,  Gajewski Przemysław,  Pawelec Albert, Polikowski Aleksander, Ślusarz Piotr, Pietrusiewicz Kacper, Dziadosz Hubert, Tabuła Kamil,

Opiekun: Brudnowski Krzysztof,  Nowak Marcin

 

ZS nr 2 Hrubieszów

Frańczuk Mateusz, Stepaniuk Marcin, Czerniak Oktawian, Hossin Damian, Kot Karol, Popławski Kacper, Wilczewski Arkadiusz, Budny Łukasz, Chachler Hubert, Smerdel Bartosz, Kasztelan Przemysław, Dołowy Michał, Jóźwiak Damian

Opiekun: Andrzej Chwedczuk

 

ZS Horodło

Dudka Adrian, Maciejewski Przemysław, Weremij Jacek, Borowski Michał, Matwiejczuk Damian, Sakowski Piotr, Dudka Arkadiusz, Napłoszek Daniel, Szymonik Rafał, Juźwiak Piotr, Kaczanowski Bartłomie

Opiekun: Aneta Brzyska,  Mirosław Kamień,  Zbigniew Janeczko

 

ZS nr 1 Hrubieszów

Adamowicz Mateusz, Garbacz Krzysztof, Malesa Arkadiusz, Dec Szymon, Wypchła Kamil, Smoła Tomasz, Grasman Karol, Zachaj Rafał, Borek Paweł, Zawadzki Arkadiusz, Oleszczuk Adrian, Jagiełło Patryk, Woźniak Michał,  Kot Tomasz, Kowalski Kacper

Opiekun: Marek Gnasiuk

 

ZS nr 4 Hrubieszów

Romaszko Albert,  Kościowski Eryk, Klamer Łukasz, Kapusta Michał, Kościowski Damian, Okoń Damian, Matraszek Kamil, Odrzywolski Patryk, Wawer Paweł,  Osiński Damian, Wróbel Krystian

Opiekun: Padkowski Paweł

 

 

Opracował: Tomasz Magdziak