Powiatowe tabele LA do 22.07.2012, część 2

Poniżej prezentuję tabele najlepszych lekkoatletów z powiatu hrubieszowskiego w pierwszej części sezonu. Mało w nich jest chłopców i mężczyzn ze szkół ponadgimnazjalnych czy studium, nie mówiąc o seniorach. Sprawa jest prosta, kto w Unii nie trenuje, to nie startował, ponieważ w Hrubieszowie nie zorganizowano dla nich żadnych zawodów.

Reklamy

Do wyróżniających się wynikami należą: Artur Kern, Paweł Szostak, Łukasz Krakowiak, Michał Łopocki, Arkadiusz Malesa, Paweł Małyszka, Albin Zacharczuk, Albert Chachler, Krystian Łamejko, Jarosław Kapkin, Kacper Pietrusiewicz, Patryk Pakuła, Jakub Mielniczuk, Aleksander Polikowski, Kamil Szelepajło, Dawid Muzyczuk, Patryk Fijołek i weteran Józef Wąsiel.

 

Powiatowe tabele LA – Sezon letni do 22.07.2012

 

Mężczyźni/ chłopcy

 

60 m – pomiar elektroniczny (PE)

8,67 Pietrusiewicz Kacper 99 SP 1 Hrubieszów 18.05. Zamość

8,74 Pakuła Patryk 99 SP 1 Hrubieszów 18.05. Zamość

9,15 Krotkiewicz Piotr 99 SP 3 Hrubieszów 18.05. Zamość

9,28 Żybura Cezary 99 SP 1 Hrubieszów 18.05. Zamość

9,34 Mazurek Piotr 99 SP 1 Hrubieszów 18.05. Zamość

9,37 Kasztelan Przemysław 99 SP 3 Hrubieszów 18.05. Zamość

9,54 Janicki Bartłomiej 99 SP 1 Hrubieszów 18.05. Zamość

9,68 Chachler Nartek 99 SP 3 Hrubieszów 18.05. Zamość

9,79 Sionkowski Jakub 00 SP 3 Hrubieszów 18.05. Zamość

9,89 Tarnowski Mateusz 00 SP 1 Hrubieszów 18.05. Zamość

 

60 m – pomiar ręczny (PR)

6,80 Łopocki Michał 96 G. 1 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

7,09 Krakowiak Łukasz 89 Unia Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

8,08 Holc Łukasz 97 ZSP G. Moniatycze 27.06. Hrubieszów

8,12 Tabuła Kamil 98 ZSP G. Moniatycze 27.06. Hrubieszów

8,20 Pietrusiewicz Kacper 99 SP 1 Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

8,22 Pakuła Patryk ? SP 1 Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

8,31 Zybura Cezary 99 SP 1 Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

8,48 Mroczkowski Sylwester ? SP Dołhobyczów 11.05. Hrubieszów

8,64 Fijołek Patryk ? SP 3 Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

8,70 Jasiński Szymon ? SP Dołhobyczów 11.05. Hrubieszów

 

100 m – PE

11,30 Krakowiak Łukasz 89 Unia Hrubieszów 17.06. Zamość

11,32 Łopocki Michał 96 G. 1 Hrubieszów 5.06. Zamość

11,71 Malesa Arkadiusz 97 SP 1 Hrubieszów 5.06. Zamość

 

100 m – PR

11,28  Łopocki Michał 96 G 1 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

11,74 Małyszka Paweł 97 G 3 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

11,76 Malesa Arkadiusz 97 G 1 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

12,04 Szelepajło Kamil 96 G Mircze 21.05. Hrubieszów

12,26 Moskwa Michał 97 G Mircze 11.05. Hr

12,50 Stepaniuk Marcin 97 ZSM G 2 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

12,53 Nowosad Kacper 96 G. 3 Hrubieszów 11.05. Hr

12,58 Bachta Dominik 96 G Dołhobyczów 11.05. Hr

12,63 Nowosadzki Kamil 97 G Trzeszczany 11.05. Hr

12,78 Niemczyk Igor 97 ZSM G 2 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

 

200 m – PE

22,60 Krakowiak Łukasz 89 Unia Hrubieszów 17.06. Zamość

23,21 Łopocki Michał 96 G. 1 Hrubieszów 17.06. Zamość

 

200 m – PR

22,67 Krakowiak Łukasz 89 Unia Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

23,09 Łopocki Michał 96 G. 1 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

26,13 Malesa Arkadiusz 97 G. 1 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

27,85 Brodziak Mateusz 96 ZSP G. Moniatycze 27.06. Hrubieszów

30,93 Kacper Pietrusiewicz 99 SP1 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

32,94 Bartłomiej Janicki 99 SP1 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

37,58 Dominik Daciuk 01 SP1 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

 

300 m – PE

35,86 Krakowiak Łukasz 89 Unia Hrubieszów 5.05. Biała Podlaska

38,77 Chachler Albert 96 G. 3 Hrubieszów 5.06. Zamość

40,70 Muzyczuk Dawid 96 G. Trzeszczany 29.05. Zamość

41,87 Załoga Bartosz 97 ZS 2 G. Hrubieszów 29.05. Zamość

 

300 m – PR

39,78 Chachler Albert 96 G 3 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

40,69 Muzyczuk Dawid 96 G Trzeszczany 21.05. Hrubieszów

41,67 Załoga Bartosz 97 ZS 2 G Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

41,68 Smalej Michał 96 G Trzeszczany 21.05. Hrubieszów

42,73 Winiarczyk Wojciech 96 G Uchanie 21.05. Hrubieszów

42,96 Bucior Szymon 97 G. Dołhobyczów 21.05. Hrubieszów

43,58 Wroński Kamil 96 G Horodło 21.05. Hrubieszów

43,64 Abramiuk Bartosz 97 G Werbkowice 21.05. Hrubieszów

43,67 Gajewski Przemysław 97 G Horodło 21.05. Hrubieszów

43,97 Klamer Łukasz ? G. Mircze 11.05. Hr

 

400 m – PE

52,02 Krakowiak Łukasz 89 Unia Hrubieszów 12.05. Lublin

55,01 Mielniczuk Jakub 95 ZS 3 Hrubieszów 12.05. Lublin

60,21 Polikowski Aleksander 98 G. Moniatycze 24.05. Zamość

 

600m

1:40,60 Polikowski Aleksander 98 ZSP G. Moniatycze 27.06. Hrubieszów

1:59,71 Tabuła Kamil 98 ZSP G. Moniatycze 27.06. Hrubieszów

2:07,72 Brodziak Michał 98 ZSP G. Moniatycze 27.06. Hrubieszów

2:11,52 Damian Chorzępa 01 SP1 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

2:22,91 Arkadiusz Fila 01 SP3 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

2:25,43 Kacper Kaspruk 01 SP3 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

2:34,37 Filip Pietrusiewicz 01 SP3 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

2:38,31 Adam Stępień 01 SP3 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

2:51,74 Michał Ożóg 01 SP3 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

 

800 m

1:55,98 Kern Artur 80 Unia Hrubieszów 17.06. Zamość

1:56,10 Szostak Paweł 93 SZ 3 Hrubieszów 17.06. Zamość

1:58,65 Zacharczuk Albin 93 ZS 3 Hrubieszów 24.05. Zamość

 

1000 m

2:35,25 Zacharczuk Albin 93 ZS 3 Hrubieszów 5.05. Biała Podlaska

2:54,33 Fedorowicz Kamil 88 Unia Hrubieszów 5.05. Biała Podlaska

3:00,60 Dyjak Damian 96 G Trzeszczany 21.05. Hrubieszów

3:04,28 Kazan Dominik 96 G 3 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

3:04,31 Wójcik Sebastian 96 G Uchanie 29.05. Zamość

3:04,56 Hraciuk Patryk 96 ZSM G 2 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

3:05,23 Woźniak Michał 97 ZSM G 2 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

3:06,06 Wiejak Michał 96 G 3 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

3:08,69 Szlonzak Przemysław 96 G 3 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

3:09,07 Ślusarz Grzegorz 97 G Werbkowice 21.05. Hrubieszów

?            Kamieniarz A.

 

1500 m

3:58,08 Szostak Paweł 93 ZS 3 Hrubieszów 9.06. Siedlce

4:10,46 Zacharczuk Albin 93 ZS 3 Hrubieszów 12.05. Lublin

4:35,63 Wójtowicz Mateusz 94 ZS 3 Hrubieszów 12.05. Lublin

?          Kamieniarz Adam 87 Unia Hrubieszów 24.05. Zamość

 

2000 m

5:25,23 Kern Artur 80 Unia Hrubieszów 5.05. Biała Podlaska

5:35,29 Szostak Paweł 93 ZS 3 Hrubieszów 5.05. Biała Podlaska

6:21,53 Sławiński Kamil 96 G Horodło 5.06. Zamość

6:55,57 Umer Przemysław 96 G Mircze 29.05. Zamość

7:18,22 Kot Kamil 96 G Horodło 29.05. Zamość

7:38,88 Maciejewski Przemysław 98 G Horodło 21.05. Hrubieszów

7:43,40 Korzec Albert 97 G Dołhobyczów 21.05. Hrubieszów

10:04,15  Baranowski Michał 98 ZSM G 2 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

11:41,72 Jóźwiak Krystian 98 ZSM G 2 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

 

3000 m

8:16,79 Szostak Paweł 93 ZS 3 Hrubieszów 22.06. Białystok

 

5000 m

15:19,39 Szostak Paweł 93 ZS 3 Hrubieszów 24.06. Białystok

 

10 000 m

29:23,80 Kern Artur 80 Unia Hrubieszów 21.04.Mikołów

 

5km po szosie

14:10,00 Kern Artur 80 Unia Hrubieszów 2.06. Warszawa

16:31,93 Zacharczuk Albin 93 ZS 3 Hrubieszów 22,04. Lubartów

18:17,88 Fedorowicz Kamil 88 Unia Hrubieszów 22.04. Lubartów

 

10km po szosie

29:18 Kern Artur 80 Unia Hrubieszów 4.03. Radom

37:59 Wójtowicz Mateusz 94 ZS 3 Hrubieszów 3.06. Urszulin

 

Półmaraton

1.04:50 Kern Artur 80 Unia Hrubieszów 25.03. Warszawa

1.36:46 Josse Tomasz 71 Hrubieszów 25.03. Warszawa

 

Maraton

4.04:49 Josse Tomasz 71 Hrubieszów 22.04. Kraków

?          Janik Tomasz

 

Skok w dal

5.72 Nowosad Kacper 96 G 3 Hrubieszów 29.05. Zamość

5.55 Malesa Arkadiusz 97 G. 1 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

5.48 Sacharczuk Jakub 97 G 3 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

5.37 Kosmala Mateusz 96 G Horodło 21.05. Hrubieszów

5.32 Gajewski Marcin ? G. ZS 2 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

5.23 Tokarski Bartłomiej 96 G Dołhobyczów 11.05. Hr

5.20 Kowalczuk Patryk 96 ZS 2 GP Hrubieszów 11.05. Hr

5.18 Fal Jakub 98 G Dołhobyczów 11.05. Hr

5.17 Michalski Mateusz 96 G Trzeszczany 21.05. Hrubieszów

5.16 Brodziak Mateusz 96 ZSP G. Moniatycze 27.06. Hrubieszów

 

Skok wzwyż w hali HOSiR

1.63 Laszuk Sebastian 97 G Mircze 21.05. Hrubieszów

1.60 Dec Szymon 97 G Werbkowice 21.05. Hrubieszów

1.60 Milewicz Piotr 97 G Mircze 11.05. Hr

1.60 Bodejko Adrian 97 G Werbkowice 21.05. Hrubieszów

1.60 Kościowski Eryk 96 ZSM G 2 Hrubieszów 11.05. Hr

1.55 Stepaniuk Marcin ? ZSM G 2 Hr. 11.05. Hr

1.55 Jonak Patryk 97 G. Horodło 21.05. Hrubieszów

1.50 Kusztykiewicz Konrad 97 G Mircze 11.05. Hr

1.50 Wiejak Michał ? G. 3 Hrubieszów 11.05. Hr

1.40 Szałata Szymon ? G. Trzeszczany 11.05. Hr

 

Skok wzwyż

1.75 Kapkin Jarosław 95 ZS 4 Hrubieszów 24.05. Zamość

1.55 Dec Szymon 97 G. Werbkowice 29.05. Zamość

1.55 Milewicz Piotr 97 G. Mircze 29.05. Zamość

1.55 Laszuk Sebastian 97 G. Mircze 29.05. Zamość

 

Kula 7.256 kg

9.32 Wąsiel Józef 47 Mircze 5.06. Sopot

 

Kula 6 kg

10.20 Wąsiel Józej 47 Mircze 5.06. Sopot

 

Pchnięcie kulą 5 kg

11.67 Łamejko Krystian 96 ZSM G 2 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

11.57 Litaszewski Krzysztof 97 G Werbkowice 11.05. Hr

11.52 Wąsiel Józef 47 Mircze 5.06. Sopot

11.30 Soniak Tomasz 96 G Werbkowice 11.05. Hr

11.20 Stepaniuk Michał 96 ZS 2 G Hrubieszów 11.05. Hr

11.20 Adamkiewicz Daniel 96 G. 1 Hrubieszów 11.05. Hr

11.17 Prystupa Marcin 96 G Trzeszczany 21.05. Hrubieszów

10.90 Pirogowicz Paweł 96 ZSM G 2 Hrubieszów 11.05. Hr

10.80 Zając Norbert 95 ZS 4 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

10.77 Korkosz Stanisław 96 ZSM G 2 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

10.61 Magdziak Konrad 96 G 3 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

10.44 Usowski Karol 95 ZS 4 Hrubieszów 24.05. Zamość

10.30 Wierzbicki Mariusz 96 G Horodło 21.05. Hrubieszów

9.95 Kujawski Bartłomiej 96 G Horodło 21.05. Hrubieszów

9.85 Kłodziński Iwo 95 ZS 4 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

9.83 Adamczuk Paweł 96 G. Dołhobyczów 11.05. Hr

9.75 Dąbrowski Grzegorz ? ZS G 2 Hrubieszów 11.05. Hr

9.70 Juźwiak Krystian 96 G. Horodło 11.05. Hr

9.65 Majka Oskar 96 G. Dołhobyczów 11.05. Hr

9.60 Margol Adrian 94 ZS 4 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

9.60 Pańko Kajetan 96 ZS G 2 Hrubieszów 11.05. Hr

9.54 Sidor Arkadiusz ? G. Mircze 11.05. Hr

9.52 Kędziera Daniel 96 ZS 2 G Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

9.41 Zdunek Maciej 97 G 1 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

9.36 Kujawski Bartłomiej 96 G. Horodło 11.05. Hr

9.28 Hulak Krystian 96 G Mircze 21.05. Hrubieszów

 

Kula 4 kg

15.98 Wąsiel Józef 47 Mircze 5.06. Sopot

 

Dysk 1 kg

42.08 Wąsiel Józef 47 Mircze 24.05. Zamość

 

Rzut oszczepem 700 g.

34.17 Gorajek Michał 95 ZS 4 Hrubieszów 24.05. Zamość

31.67 Kłodziński Ivo 95 ZS 4 Hrubieszów 24.05. Zamość

 

Rzut oszczepem 600 g.

34.50 Gardzioła Piotr 96 G 1 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

33.04 Marczuk Marcin 96 G Dołhobyczów 21.05. Hrubieszów

32.60 Kwaśny Ernest 97 G Werbkowice 21.05. Hrubieszów

31.34 Bajdocha Michał 96 G Dołhobyczów 21.05. Hrubieszów

30.72 Motyl Michał 96 G Dołhobyczów 21.05. Hrubieszów

29.45 Chmielewski Marek 97 ZSM G 2 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

27.50 Kościuk Michał 96 G Horodło 21.05. Hrubieszów

25.78 Brzozowski Jerzy ? G. ZSM G 2 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

25.24 Kania Dominik 96 G 1 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

19.38 Łukasiuk Grzegorz 97 G Werbkowice 21.05. Hrubieszów

 

Piłeczka palantowa

50,5 Fijołek Patryk ? SP 3 Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

50,0 Mroczkowski Sylwester ? SP Dołhobyczów 11.05. Hrubieszów

47,0 Pakuła Patryk 99 SP 1 Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

43,5 Błoński Daniel ? ZSM 2 SP Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

43,5 Pietrusiewicz Kacper 99 SP 1 Hrubieszów 18.05. Zamość

43,0 Laskowski Damian ? ZSM 2 SP Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

42,5 Sionkowski Jakub 00 SP 3 Hrubieszów 18.05. Zamość

42,0 Zybura Cezary 99 SP 1 Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

42,0 Krotkiewicz Piotr 99 SP 3 Hrubieszów 18.05. Zamość

40,5 Mazurek Piotr 99 SP 1 Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

40,5 Warenica Maciej ? SP 3 Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

 

Shotorama

51.70 Wąsiel Józef 13,04 11,52 10,20 9,32 7,62 5.06. Sopot

Wyniki kolejno kulami o ciężarze: 4kg, 5kg, 6kg, 7.26kg, 10kg

 

Schockorama

62.15 Wąsiel Józef 24,45 21,72 15,98 5.06. Sopot

Kule o ciężarze: 2,5kg, 3kg, 4kg

 

Dysk antyczny 3kg

21.15 Wąsiel Józef Mircze 5.06. Sopot

 

Czwórbój la (60+w dal+p.pal.+1000m)

247 Pietrusiewicz Kacper 99 SP 1 Hrubieszów 18.05. Zamość

237 Pakuła Patryk 99 SP 1 Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

223 Fijołek Patryk ? SP 3 Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

191 Mroczkowski Sylwester ? SP Dołhobyczów 11.05. Hrubieszów

191 Tarnowski Mateusz 00 SP 1 Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

185 Ożóg Kamil ? SP Dołhobyczów 11.05. Hrubieszów

179 Żybura Cezary 99 SP 1 Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

169 Kasztelan Przemysław 99 SP 3 Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

168 Krotkiewicz Piotr 99 SP 3 Hrubieszów 18.05. Zamość

163 Laskowski Damian ? ZSM 2 SP Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

159 Gieleta Konrad ? ZSM 2 SP Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

 

4 x 100 m – PE

47,61 G. 1 Hrubieszów 5.06. Zamość

Brak danych

52,64 ZS 2 G. Hrubieszów 15.05. Zamość

Brak danych

60,21 SP 3 Hrubieszów 15.05. Zamość

Brak danych

 

Sztafeta 4×100 m – PR

47,94 G. 1 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

/Łopocki M, Antczak M, Budny Ł, Malesa A/

48,35 G. 3 Hrubieszów  21.05. Hrubieszów

/Nowosad, Chachler, Wiejak, Małyszka/

48,51 G. Mircze 21.05. Hrubieszów

/Moskwa, Laszuk, Wiak, Szelepajło/

49,00 ZSM G. 2 Hrubieszów

/Niemczyk, Tabuła, Stepaniuk, Kościowski/

50,46 ZS G 2 Hrubieszów

/Pańko, Załoga, Kacper Stadnicki, Damian Hossin/

51,50 G. Dołhobyczów 21.05. Hrubieszów

/Bachta , Tokarski , Bajdocha , Grzeszczuk/

52,07 G. Trzeszczany 11.05. Hr

/Nowosadzki K, Rot A, Michalski M, Szałata Sz./

 

52,56 G. Werbkowice 21.05. Hrubieszów

/Abramiuk B., Dec Sz., Kwaśny E., Czarnecki S/

53,08 G. Horodło  21.05. Hrubieszów

/Kosmala Gularowski Łuczyniec Dańczuk/

 

72,42 SP 3 Hrubieszów 7.05. Hr

Brak danych

 

Sztafety szwedzkie (100, 200, 300, 400)

2:17,80 ZSM 2 G. Hrubieszów 15.05. Zamość

100 m – Igor Niemczyk,

200 m – Marcin Stepaniuk,

300 m – Eryk Kościowski,

400 m – Patryk Hraciuk.

 

2:23,08 Gimnazjum Dołhobyczów 7.05. Hr

Brak danych

 

2:31,22 ZS G 2 Hrubieszów 7.05. Hr

Brak danych

2:41,13 Dołhobyczów 15.05. Zamość

Michał Rozicki, Kamil, Mateusz Baran, Szymon Jasiński ?

2:44,71 SP 3 Hrubieszów 7.05. Hr

Brak danych

 

2:51,48 SP 1 Hrubieszów 7.05. Hr

Brak danych

 

4 x 400 m

3:32,87 Unia Hrubieszów 24.05. Zamość

Łukasz Krakowiak 89, Albin Zacharczuk 93, Paweł Szostak 93, Adam Kamieniarz 87

 

 

Uwaga!

W tabelach brakuje wyników z rejonowej ligi la gimnazjów z Zamościa, jeżeli ktoś posiada, to uzupełnimy.

 

Opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)

Na zdjęciu – Obecnie dwaj najlepsi lekkoatleci MKS Unia Hrubieszów, medaliści mistrzostw Polski Artur Kern (seniorów) i Paweł Szostak (juniorów).