Powiatowe tabele LA kobiet – Sezon letni 2012

Niestety, nie doczekałem się w jesieni na najnowocześniejszej Arenie Lekkoatletycznej HOSiR międzyszkolnych zawodów lekkoatletycznych, czy jakichś mistrzostw naszego powiatu (szczególnie SPG), miasta czy którejś ze szkół. Dlatego te tabele 2012 są bardzo ubogie ilościowo i jakościowo oraz są bardzo młodociane, mam nadzieję, że w roku 2013 będzie lepiej.

Reklamy


Powiatowe tabele LA – Sezon letni 2012

Kobiety/Dziewczęta

 

60 m – pomiar elektroniczny (PE)

9,22 Barańczuk Karolina 99 ZSM SP 2 Hrubieszów 18.05. Zamość

9,25 Nazar Paulina 99 ZSM SP 2 Hrubieszów 18.05. Zamość

9,26 Kudyk Julia 00 ZSM SP 2 Hrubieszów 18.05. Zamość

9,54 Pal Dagmara 99 SP 1 Hrubieszów 18.05. Zamość

9,61 Gontarz Jagoda 00 ZSM SP 2 Hrubieszów 18.05. Zamość

9,74 Szymańska Kamila 00 ZSM SP 2 Hrubieszów 18.05. Zamość

10,01 Wołyniec Oliwia SP 1 Hrubieszów 18.05. Zamość

10,03 Wawryk Weronika SP 1 Hrubieszów 18.05. Zamość

10,14 Kupiec Aleksandra 99 ZSM SP 2 Hrubieszów 18.05. Zamość

10,33 Danilczuk Klaudia SP 1 Hrubieszów 18.05. Zamość

 

60 m – pomiar ręczny (PR)

8,82 Kudyk Julia 00 ZSM 2 SP Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

9,05 Pal Dagmara 99 SP 1 Hrubieszów  11.05. Hrubieszów

9,06 Barańczuk Karolina 99 ZSM 2 SP Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

9,11 Ostrowska Paulina ? SP Horodło 11.05. Hrubieszów

9,15 Krotkiewicz Karina 01 SP 3 Hrubieszów 27.05. Hrubieszów

9,21 Oleszczuk Wioletta 98 ZSP G. Moniatycze 27.05. Hrubieszów

9,28 Niemczyk Karolina ? SP 3 Hrubieszów11.05. Hrubieszów

9,39 Szymańska Kamila 00 ZSM 2 SP Hrubieszów11.05. Hrubieszów

9,42 Nazar Paulina 99 ZSM 2 SP Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

9,44 Szeląg Monika ? SP 3 Hrubieszów11.05. Hrubieszów

9,44 Kuczyńska Zuzanna 97 G. 3 Hrubieszów 27.05. Hrubieszów

9,45 Jaciuk Justyna 97 ZSP G. Moniatycze 27.05. Hrubieszów

9,49 Wawryk Weronika ? SP 1 Hrubieszów11.05. Hrubieszów

9,51 Gontarz Jagoda ? ZSM 2 SP Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

9,51 Dudek Patrycja ? SP Horodło11.05. Hrubieszów

9,69 Śmieszek Daria ? SP 3 Hrubieszów11.05. Hrubieszów

9,76 Wołyniec Oliwia ? SP 1 Hrubieszów11.05. Hrubieszów

9,76 Pietraszek Kaja 00 SP 2 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

9,77 Ostrowska Klaudia ? SP Horodło11.05. Hrubieszów

9,82 Kupiec Aleksandra 99 ZSM 2 SP Hrubieszów11.05. Hrubieszów

 

100 m – PE

13,73 Hołdaś Aleksandra 97 G. 3 Hrubieszów 23.05. Zamość

14,50 Drzygało Estera 98 G. 3 Hrubieszów 23.05. Zamość

14,58 Kaczanowska Wioletta 96 ZSM 2 G. Hrubieszów 29.05. Zamość

14,62 Bronicka Kinga 97 G. 3 Hrubieszów 23.05. Zamość

14,73 Mil Karolina 97 ZSM 2 G. Hrubieszów 29.05. Zamość

14,85 Pyrz Agnieszka 97 G. Horodło 23.05. Zamość

14,88 Sykut Kamila 97 ZS 2 G. Hrubieszów 29.05. Zamość

15,98 Powroźnik Iwona 96 ZS 4 Hrubieszów 22.09. Hrubieszów

16,28 Semenowicz Sylwia 98 G. Horodło 23.05. Zamość

18,29 Wrońska Ewa 98 G. Horodło 23.05. Zamość

 

100 m – PR

14,13 Zebzda Monika 96 G Horodło 21.05. Hrubieszów

14,20 Sykut Kamila 97 ZS G 2 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

14,32 Kaczanowska Wioleta 96 ZSM G 2 Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

14,34 Wrońska Ewa 98 G. Horodło 11.05. Hr

14,51 Drzygało Estera 99 G. 3 Hrubieszów 11.05 Hr

14,58 Bronicka Kinga 97 G. 3 Hrubieszów 11.05. Hr

14,62 Mil Karolina 97 ZSM G 2 Hrubieszów21.05. Hrubieszów

14,75 Barańczuk Gabriela 96 ZSM G 2 Hrubieszów21.05. Hrubieszów

14,80 Omiecińska Agnieszka 97 G Werbkowice21.05. Hrubieszów

14,92 Pyrz Agnieszka 97 G Horodło 11.05. Hrubieszów

14,94 Mroczkowska Edyta 97 G Dołhobyczów21.05. Hrubieszów

15,01 Trybuła Agata 98 G Mircze21.05. Hrubieszów

15,16 Kaczanowska Dominika 98 G Uchanie21.05. Hrubieszów

15,18 Zachaj Patrycja 97 G 1 Hrubieszów21.05. Hrubieszów

15,19 Mil Karolina 97 ZSM G 2 Hr. 11.05.Hr

15,25 Śniadowska Jessica 97 G 1 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

15,35 Baj Karolina 98 ZS G 2 Hrubieszów21.05. Hrubieszów

15,41 Wrona Ewelina 96 G 1 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

 

200 m – PR

33,51 Paulina Nazar  99 SP2 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

34,33 Dominika Flaks 01 SP1  Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

34,86 Ola Richter 01 SP3  Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

36,11 Malon Paulina 01 SP3 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

36,47 Elżbieta Kudyk 01 SP1  Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

36,50 Julia Wilkos 99 SP1 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

36,77 Ola Kupiec 99 SP2 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

37,03 Paulina Kaczmarska 01 SP3 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

39,74 Klaudia Lipnicka 00 SP2 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

40,49 Oleszczuk Wioletta 98 ZSP G. Moniatycze 27.06. Hrubieszów

 

300 m – PE

45,65 Mielniczuk Magda 94 ZS 2 LO Hrubieszów 5.05. Biała Podlaska

46,81 Barczuk Patrycja 97 G. Horodło 23.05. Zamość

48,69 Charatynowicz Katarzyna 98 G. Horodło 23.05. Zamość

49,53 Soja Wiktoria 97 G. 3 Hrubieszów 23.05. Zamość

50,52 Szlonzak Katarzyna 98 G. 3 Hrubieszów 23.05. Zamość

51,27 Talarowska Karina 98 G. Mircze 29.05. Zamość

53,62 Ciesielczuk Oliwia 01 SP 3 Hrubieszów 22.06. Łódź

54,70 Kubacka Aleksandra 97 G. Horodło 23.05. Zamość

 

300 m – PR

47,92 Barczuk Patrycja 97 G Horodło 21.05. Hrubieszów

48,56 Chodun Joanna 98 G. 3 Hrubieszów 11.05. Hr

49,12 Zebzda Monika 96 G. Horodło 11.05. Hr

49,28 Rapa Magdalena 97 ZSM G 2 Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

49,84 Paluch Alicja ? G. Mircze 11.05. Hr

50,32 Talarowska Karina 98 G Mircze 21.05. Hrubieszów

50,74 Martula Paulina 97 G 1 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

51,24 Charatynowicz Katarzyna 96 G. Horodło 11.05. Hr

51,28 Zdun Katarzyna 96 G 1 Hrubieszów21.05. Hrubieszów

51,76 Mazur Katarzyna 96 ZS G 2 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

52,19 Szlonzak Katarzyna ? G. 3 Hrubieszów 11.05. Hr

53,56 Wrzos Dominika 96 ZSM G 2 Hrubieszów 11.05. Hr

53,82 Koryszko Monika 97 G. Werbkowice 11.05. Hr

53,95 Jędrych Anna 98 G. Werbkowice 11.05. Hr

54,19 Zabłocka Anna 96 ZSM G 2 Hr. 11.05. Hr

54,61 Flaks Klaudia 98 ZS G 2 Hrubieszów21.05. Hrubieszów

54,80 Szendrak Klaudia ? ZS G 2 Hrubieszów 11.05. Hr

55,76 Kubacka Aleksandra 97 G Horodło21.05. Hrubieszów

56,37 Polak Klaudia ? G. Mircze 11.05. Hr

56,44 Majkut Klaudia 98 ZS G 2 Hrubieszów 11.05. Hr

 

400 m – PE

1:10,10 Modzelewska Magda 94 ZS 2 Hrubieszów 24.05. Hrubieszów

1:10,44 Ciesielczuk Wiktoria 98 G. 3 Hrubieszów 17.06. Zamość

1:11,03 Pirogowicz Karolina 95 ZS 2 Hrubieszów 12.05. Lublin

1:12,07 Lizut Anna 93 ZS 4 Hrubieszów 24.05. Hrubieszów

 

500m

1:31,59 Karolina Barańczuk 99 SP2 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

1:32,70 Ciesielczuk Wiktoria 98 G. 3 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

1:43,72 Karolina Waś 99 SP1 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

1:48,35 Dominika Flaks 01 SP1 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

1:54,38 Karolina Gajewska 01 SP3 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

1:57,56 Pawluk Diana 96 ZSP G. Moniatycze 27.06. Hrubieszów

2:03,76 Elżbieta Kudyk 01 SP1 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

2:08,25 Julia Bańka 00 SP2 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

 

600 m

1:53,00 Worożbit Paulina 94 ZS 2 Hrubieszów 8.09. Puławy

1:53,21 Ciesielczuk Wiktoria 98 G 3 Hrubieszów 11.05. Hr

1:55,09 Polikowska Agata 95 Unia 08.09. Puławy

1:56,48 Barańczuk Karolina 99 ZSM 2 Hrubieszów 08.09. Puławy

1:57,24 Paluch Alicja 96 G Mircze 21.05. Hrubieszów

1:58,61 Suchowska Paula 98 ZSM 3 Hrubieszów 12.09. Hrubieszów

1:59,83 Kaczyńska Beata 96 G. Horodło 11.05. Hr

2:00,12 Lizut Anna 93 ZS 4 Hrubieszów 22.09. Hrubieszów

2:00,94 Kawarska Karolina 98 G. ZS 2 Hrubieszów 12.09. Hrubieszów

2:02,17 Hołdaś Aleksandra 97 ZSM 3 Hrubieszów 12.09. Hrubieszów

2:03,69 Kuczewska Anthem ? ZS G 2 Hrubieszów 11.05. Hr

2:03,72 Szumiata Klaudia 99 ZSM 2 Hrubieszów 12.09. Hrubieszów

2:03,98 Mazur Katarzyna ? ZS G 2 Hrubieszów 11.05. Hr

2:04,47 Prus Barbara 98 ZS G 2 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

2:04,80 Smyk Jagoda 97 ZSM 2 Hrubieszów 12.09. Hrubieszów

2:05,16 Wołyniec Oliwia 99 ZSM 1 Hrubieszów 12.09. Hrubieszów

2:05,99 Palonka Sandra ? ZSM 2 SP Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

2:07,16 Waś Karolina 99 SP 1 Hrubieszów 18.05. Zamość

2:07,26 Powroźnik Iwona 96 ZS 4 Hrubieszów 12.09. Hrubieszów

2:07,30 Kupiec Aleksandra 99 ZSM 2 SP Hrubieszów 18.05. Zamość

2:08,20 Danilczuk Klaudia 99 SP 1 Hrubieszów 18.05. Zamość

2:08,81 Woś Karolina 99 G. ZS 2 Hrubieszów 12.09. Hrubieszów

2:08,84 Jaciuk Justyna 97 ZSP Moniatycze 12.09. Hrubieszów

2:09,21 Janik Anita 97 G. Horodło 23.05. Zamość

2:10,04 Szlonzak Katarzyna 98 ZSM 3 Hrubieszów 12.09. Hrubieszów

2:10,98 Chodun Joanna 98 ZSM 3 Hrubieszów 12,09. Hrubieszów

2:11,02 Brzozowska Aleksandra 97 G. Horodło 11.05. Hr

2:11,45 Ścibor Zuzanna 97 ZSM 3 Hrubieszów 12.09. Hrubieszów

2:12,52 Prus Barbara 98 G. ZS 2 Hrubieszów 12.09. Hrubieszów

2:12,82 Martula Paulina 97 ZSM 1 Hrubieszów 12.09. Hrubieszów

 

800 m

2:31,37 Worożbit Paulina 94 ZS 2 LO Hrubieszów 5.05. Biała Podlaska

2:33,12 Mielniczuk Magda 94 ZS 2 LO Hrubieszów 12.05. Lublin

2:38,45 Polikowska Agata 95 ? 24.05. Zamość

 

1000 m

3:42,37  Kaczyńska Beata 96 G Horodło 29.05. Zamość

3:58,65 Janik Anita 97 G Horodło 29.05. Zamość

4:19,10 Bajerczak Dorota 98 G Horodło 29.05. Zamość

 

1500 m

5:42,36 Polikowska Agata 95 ? 12.05. Lublin

 

5000 m

22:54,56 Lizut Anna 93 ZS 4 Hrubieszów 12.09. Hrubieszów

23:49,52 Ćwiklińska Joanna 82 Jarosławiec/Unia 12.09. Hrubieszów

27:29,64 Muzyczuk Małgorzata 62 ZS 4 Hrubieszów 12.09. Hrubieszów

 

Skok w dal

4.96 Zebzda Monika 96 G Horodło 21.05. Hrubieszów

4.61 Radomska Anna 98 G 3 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

4.55 Ścibor Zuzanna ? G. 3 Hrubieszów 11.05. Hr

4.46 Powroźnik Iwona 96 G Uchanie 21.05. Hrubieszów

4.33 Kmiecik Magdalena 96 ZS 2 G Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

4.32 Chodun Joanna 98 G 3 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

4.23 Karwacka Ewelina ? G. Mircze 11.05. Hr

4.21 Nazar Paulina 99 ZSM 2 SP Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

4.21 Jaciuk Justyna 97 ZSP G. Moniatycze 27.06. Hrubieszów

4.19 Hołdaś Aleksandra ? G. 3 Hrubieszów 11.05. Hr

4.17 Misiak Małgorzata 98 G Trzeszczany21.05. Hrubieszów

4.14 Kuczyńska Zuzanna 97 G. 3 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

4.10 Roman Aleksandra ? G. Mircze 11.05. Hr

4.10 Kupiec Aleksandra ? ZSM 2 SP Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

4.08 Kruk Kamila 96 G Uchanie21.05. Hrubieszów

4.08 Sendecka Agnieszka 96 ZSP G. Moniatycze

4.00 Kudyk Julia ? ZSM 2 SP Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

3.99 Roman Aleksandra 97 G Mircze21.05. Hrubieszów

3.96 Pachla Karolina 98 G. 3 Hrubieszów 23.05. Zamość

3.93 Bożek Emilia 97 G Werbkowice21.05. Hrubieszów

 

Skok wzwyż na hali HOSiR

1.45 Kuczyńska Zuzanna 97 G. 3 Hrubieszów 11.05. Hr

1.40 Tomaszewska Izabela 96 G Mircze 11.05. Hr

1.38 Konsowicz Ewa 98 ZS 2 G Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

1.40 Tomaszewska Izabela 96 G Mircze 11.05. Hr

1.35 Gajewska Ewelina 97 ZS 2 G Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

1.20 Musur Adriana ? G. Werbkowice 11.05. Hr

1.20 Wiatrzyk Katarzyna ? G. Mircze 11.05. Hr

1.20 Mosek Aleksandra 98 G 1 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

1.20 Paprot Justyna 96 G Werbkowice 21.05. Hrubieszów

1.15 Mielniczuk Paulina ? G. Mircze 11.05. Hr

1.10 Kliszcz Gabriela ? G. Werbkowice 11.05. Hr

 

Skok wzwyż

1.40 Tomaszewska Izabela 96 G. Mircze 29.05. Zamość

1.35 Kuczyńska Zuzanna 97 G. 3 Hrubieszów 23.05. Zamość

1.35 Konsowicz Ewa 98 ZS 2 G. Hrubieszów 29.05. Zamość

1.25 Gajewska Ewelina 97 ZS 2 G. Hrubieszów 29.05. Zamość

 

Kula 4 kg

6.60 Lizut  Anna 93 ZS 4 Hrubieszów 25.04. Hrubieszów

6.50 Zalewska Agnieszka 92 ZS 4 Hrubieszów 25.04. Hrubieszów

6.10 Diaczuk Justyna 92 ZS 4 Hrubieszów 25.04. Hrubieszów

5.70 Zając Magda 93 ZS 4 Hrubieszów 25.04. Hrubieszów

5.40 Denniak Milena 93 ZS 4 Hrubieszów 25.04. Hrubieszów

5.20 Sitarz Aleksandra 03 ZS 4 Hrubieszów 25.04. Hrubieszów

 

Pchnięcie kulą 3 kg

9.84 Zając Dominika 97 G 3 Hrubieszów 29.05. Zamość

8.83 Buta Monika 96 G 3 Hrubieszów 29.05. Zamość

8.65 Szostakiewicz Dorota 96 G Werbkowice 11.05. Hr

8.45 Hukaluk Katarzyna 98 ZS 2 G. Hrubieszów 11.05. Hr

8.30 Karpińska Arleta 96 G. Horodło 11.05. Hr

8.19 Jeczeń Natalia 97 G Horodło 21.05. Hrubieszów

8.25 Teresińska Angelika 97 G Mircze 11.05. Hr

8.15 Luchowska Patrycja 97 G Werbkowice 11.05. Hr

7.97 Jeczeń Natalia 97 G. Horodło 23.05. Zamość

7.91 Tokarczuk Dorota 96 G Uchanie 21.05. Hrubieszów

7.57 Marzęta Klaudia 97 G Trzeszczany 21.05. Hrubieszów

7.53 Gąsior Karolin 98 ZSM G 2 Hrubieszów 11.05. Hr

7.45 Mackiewicz Łucja 98 G. 3 Hrubieszów 11.05. Hr

7.43 Pukaluk Aleksandra ? G. Mircze 11.05. Hr

7.29 Skoczylas Aleksandra 97 G. Horodło 11.05. Hr

7.20 Sądej Karolina 96 G 1 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

7.05 Lewicka Dominika ? G. Mircze 11.05. Hr.

7.04 Frąc Justyna 96 ZS 2 GP Hrubieszów 11.05. Hr

 

Rzut oszczepem

20.20 Sidorowicz Joanna 98 G 2 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

19.30 Usowska Izabela 97 G Horodło 23.05. Zamość

18.49 Karpińska Arleta 96 G Horodło 29.05. Zamość

15.90 Brzozowska Aleksandra 97 G Horodło 21.05. Hrubieszów

15.38 Gąsior Karolina 98 ZSM G 2 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

15.15 Pasieka Patrycja 96 ZSM 2 G Hrubieszów 11.05. Hr

14.85 Krawczyk Karolina 96 ZSM G 2 Hrubieszów 11.05. Hr

11.64 Wąsiel Klaudia 96 ZSM G 2 Hrubieszów 11.05. Hr

 

Piłeczka palantowa

36,0 Kupiec Agnieszka 99 ZSM 2 SP Hrubieszów 18.05. Zamość

33,5 Niemczyk Karolina ? SP 3 Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

30,0 Pal Dagmara 99 SP 1 Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

29,0 Rutkowska Oliwia ? SP 3 Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

29,0 Śmieszek Diana ? SP 3 Hrub leszów 11.05. Hrubieszów

28,0 Waś Karolina 99 SP 1 Hrubieszów 18.05. Zamość

28,0 Wawryk Weronika 99 ZSM SP 2 Hrubieszów 18.05. Zamość

27,0 Danilczuk Klaudia 99 SP 1 Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

27,0 Chmielewska Małgorzata ? SP 3 Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

27,0 Nazar Paulina 99 ZSM SP 2 Hrubieszów 18.05. Zamość

 

Czwórbój la

216 Kupiec Aleksandra 99 ZSM 2 SP Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

214 Barańczuk Karolina 99 ZSM 2 SP Hrubieszów 18.05. Zamość

211 Nazar Paulina 99 ZSM 2 SP Hrubieszów 18.05. Zamość

207 Niemczyk Karolina ? SP 3 Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

199 Pal Dagmara 99 SP 1 Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

184 Kudyk Julia 00 ZSM 2 SP Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

184 Waś Karolina 99 SP 1 Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

169 Gontarz Jagoda 00 ZSM 2 SP Hrubieszów 18.05. Zamość

168 Chmielewska Małgorzata ? SP 3 Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

165 Ostrowska Paulina ? SP Horodło 11.05. Hrubieszów

165 Danilczuk Klaudia 99 SP 1 Hrubieszów 18.05. Zamość

164 Wołyniec Oliwia 99 SP 1 Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

162 Palonka Sandra ? ZSM 2 SP Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

 

4 x 100 m – PE

56,10 ZSM 2 G. Hrubieszów 29.05. Zamość

Brak danych

56,52 G. 3 Hrubieszów 23.05. Zamość

Drzygało Estera, Hołdaś Aleksandra, Radomska Anna, Bronicka Kinga

57,56 G. Horodło 29.05. Zamość

Brak danych

58,98 ZSM 2 SP Hrubieszów 15.05. Zamość

Karolina Barańczuk, Aleksandra Kupiec, Julia Kudyk, Paulina Nazar.

 

Sztafeta 4×100 m – PR

55,68 G. 3 Hrubieszów 11.05. Hr

/Kinga Bronicka, Anna Radomska, Aleksandra Hołdaś, Estera Dżygało/

57,37 G. Horodło 11.05. Hr

/Pyrz A, Barczuk P., Semenowicz S., Zebzda M./

57,52 ZSM G. 2 Hrubieszów 21.05. Hr

/Karolina Mil, Rapa, Wioletta Kaczanowska, Gabriela Barańczuk/

60,01 G. ZS 2 Hrubieszów 11.05. Hr

/Sykut K, Mazur K, Prus B, Węgorek J./

59,70 G. Mircze 11.05. Hr

/Tabuła, Badyła, Talarowska, Karwacka/

61,44 G. Werbkowice 11.05. Hr

/Koryszko M, Bożek E., Luchowska P., Kliszcz G./

62,26 ZSM 2 SP Hrubieszów 7.05. Hr

Barańczuk Karolina, Kupiec Aleksandra, Palonka Sandra, Gontarz Jagoda

62,90 Gimnazjum 3 Hrubieszów 7.05. Hr

Brak danych

63,19 SP 3 Hrubieszów 7.05. Hr

Brak danych

64,22 G. Trzeszczany 21.05. Hr

/Gliniak E, Furmaga A, Krzywonos B, Bartosiuk B./

 

Sztafety szwedzkie (100,200, 300, 400)

2:38,04 ZS 2 LO Hrubieszów 15.05. Zamość

Mielniczuk Magda, Kondriatiuk Edyta, Worożbit Paulina, Podgórska Natalia, Pirogowicz Kamila?

2:38,79 Gimnazjum 3 Hrubieszów 15.05. Zamość

Brak danych

2:54,62 G. ZS 2 Hrubieszów 7.05. Hr

Brak danych

2:55,57 ZSM 2 G. Hrubieszów 7.05. Hr

Brak danych

3:03,41 SP 3 Hrubieszów 7.05. Hr

Brak danych

3:16,46 SP 1 Hrubieszów 7.05. Hr

Brak danych

 

Nie podaję przy poszczególnych konkurencjach rekordów powiatu kobiet, ponieważ one przerastają w większości o kilka klas te obecne wyniki. Dlaczego tak jest?  Po prostu, dziewczyny mające możliwości w tej dyscyplinie sportowej nie podejmują z pełną premedytacją systematycznych treningów, czyli, przynajmniej 5/6 razy w tygodniu i jeszcze dobrze się uczyć, i dostać się na studia. Dlaczego? Może by ich warto zapytać, a może napiszą w komentarzu?

 

Opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)

Na zdjęciu – Od lewej: Paulina Worożbit, Magda Mielniczuk i Magda Modzelewska, czołowe lekkoatletki Unii i ZS nr 2 w Hrubieszowie sezonu 2012.