Powiatowe tabele LA – Sezon letni do 20.07.2012

Poniżej prezentuję tabele najlepszych lekkoatletek z powiatu hrubieszowskiego w pierwszej części sezonu. Mało w nich jest dziewcząt ze szkół pnadgimnazjalnych czy studium, nie mówiąc o jakichś seniorkach. Sprawa jest prosta, kto w Unii nie trenuje, to nie startował, ponieważ w Hrubieszowie nie zorganizowano dla nich żadnych zawodów. Wśród tych dziewcząt jest trochę talentów, ale należy poważnie zacząć trenować, aby przynajmniej zakwalifikować się na zawody typu Mistrzostwa Polski, obojętnie w jakiej kategorii wiekowej.

Reklamy

Powiatowe tabele LA – Sezon letni do 20.07.2012

Kobiety/Dziewczęta

60 m – pomiar elektroniczny (PE)

9,22 Barańczuk Karolina 99 ZSM SP 2 Hrubieszów 18.05. Zamość

9,25 Nazar Paulina 99 ZSM SP 2 Hrubieszów 18.05. Zamość

9,26 Kudyk Julia 00 ZSM SP 2 Hrubieszów 18.05. Zamość

9,54 Pal Dagmara 99 SP 1 Hrubieszów 18.05. Zamość

9,61 Gontarz Jagoda 00 ZSM SP 2 Hrubieszów 18.05. Zamość

9,74 Szymańska Kamila 00 ZSM SP 2 Hrubieszów 18.05. Zamość

10,01 Wołyniec Oliwia SP 1 Hrubieszów 18.05. Zamość

10,03 Wawryk Weronika SP 1 Hrubieszów 18.05. Zamość

10,14 Kupiec Aleksandra 99 ZSM SP 2 Hrubieszów 18.05. Zamość

10,33 Danilczuk Klaudia SP 1 Hrubieszów 18.05. Zamość

60 m – pomiar ręczny (PR)

8,82 Kudyk Julia 00 ZSM 2 SP Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

9,05 Pal Dagmara 99 SP 1 Hrubieszów  11.05. Hrubieszów

9,06 Barańczuk Karolina 99 ZSM 2 SP Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

9,11 Ostrowska Paulina ? SP Horodło 11.05. Hrubieszów

9,15 Krotkiewicz Karina 01 SP 3 Hrubieszów 27.05. Hrubieszów

9,21 Oleszczuk Wioletta 98 ZSP G. Moniatycze 27.05. Hrubieszów

9,28 Niemczyk Karolina ? SP 3 Hrubieszów11.05. Hrubieszów

9,39 Szymańska Kamila 00 ZSM 2 SP Hrubieszów11.05. Hrubieszów

9,42 Nazar Paulina 99 ZSM 2 SP Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

9,44 Szeląg Monika ? SP 3 Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

9,44 Kuczyńska Zuzanna 97 G. 3 Hrubieszów 27.05. Hrubieszów

100 m – PE

13,73 Hołdaś Aleksandra 97 G. 3 Hrubieszów 23.05. Zamość

14,50 Drzygało Estera 98 G. 3 Hrubieszów 23.05. Zamość

14,58 Kaczanowska Wioletta 96 ZSM 2 G. Hrubieszów 29.05. Zamość

14,62 Bronicka Kinga 97 G. 3 Hrubieszów 23.05. Zamość

14,73 Mil Karolina 97 ZSM 2 G. Hrubieszów 29.05. Zamość

14,85 Pyrz Agnieszka 97 G. Horodło 23.05. Zamość

14,88 Sykut Kamila 97 ZS 2 G. Hrubieszów 29.05. Zamość

16,28 Semenowicz Sylwia 98 G. Horodło 23.05. Zamość

18,29 Wrońska Ewa 98 G. Horodło 23.05. Zamość

100 m – PR

14,13 Zebzda Monika 96 G Horodło 21.05. Hrubieszów

14,20 Sykut Kamila 97 ZS G 2 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

14,32 Kaczanowska Wioleta 96 ZSM G 2 Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

14,34 Wrońska Ewa 98 G. Horodło 11.05. Hr

14,51 Drzygało Estera 99 G. 3 Hrubieszów 11.05 Hr

14,58 Bronicka Kinga 97 G. 3 Hrubieszów 11.05. Hr

14,62 Mil Karolina 97 ZSM G 2 Hrubieszów21.05. Hrubieszów

14,75 Barańczuk Gabriela 96 ZSM G 2 Hrubieszów21.05. Hrubieszów

14,80 Omiecińska Agnieszka 97 G Werbkowice21.05. Hrubieszów

14,92 Pyrz Agnieszka 97 G Horodło 11.05. Hrubieszów

200 m – PR

33,51 Paulina Nazar  99 SP2 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

34,33 Dominika Flaks 01 SP1  Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

34,86 Ola Richter 01 SP3  Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

36,11 Malon Paulina 01 SP3 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

36,47 Elżbieta Kudyk 01 SP1  Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

36,50 Julia Wilkos 99 SP1 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

36,77 Ola Kupiec 99 SP2 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

37,03 Paulina Kaczmarska 01 SP3 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

39,74 Klaudia Lipnicka 00 SP2 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

40,49 Oleszczuk Wioletta 98 ZSP G. Moniatycze 27.06. Hrubieszów

300 m – PE

45,65 Mielniczuk Magda 94 ZS 2 LO Hrubieszów 5.05. Biała Podlaska

46,81 Barczuk Patrycja 97 G. Horodło 23.05. Zamość

48,69 Charatynowicz Katarzyna 98 G. Horodło 23.05. Zamość

49,53 Soja Wiktoria 97 G. 3 Hrubieszów 23.05. Zamość

50,52 Szlonzak Katarzyna 98 G. 3 Hrubieszów 23.05. Zamość

51,27 Talarowska Karina 98 G. Mircze 29.05. Zamość

53,62 Ciesielczuk Oliwia 01 SP 3 Hrubieszów 22.06. Łódź

54,70 Kubacka Aleksandra 97 G. Horodło 23.05. Zamość

300 m – PR

47,92 Barczuk Patrycja 97 G Horodło 21.05. Hrubieszów

48,56 Chodun Joanna 98 G. 3 Hrubieszów 11.05. Hr

49,12 Zebzda Monika 96 G. Horodło 11.05. Hr

49,28 Rapa Magdalena 97 ZSM G 2 Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

49,84 Paluch Alicja ? G. Mircze 11.05. Hr

50,32 Talarowska Karina 98 G Mircze 21.05. Hrubieszów

50,74 Martula Paulina 97 G 1 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

51,24 Charatynowicz Katarzyna 96 G. Horodło 11.05. Hr

51,28 Zdun Katarzyna 96 G 1 Hrubieszów21.05. Hrubieszów

51,76 Mazur Katarzyna 96 ZS G 2 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

400 m – PE

1:10,10 Modzelewska Magda 94 Unia Hrubieszów 24.05. Hrubieszów

1:10,44 Ciesielczuk Wiktoria 98 G. 3 Hrubieszów 17.06. Zamość

1:11,03 Pirogowicz Karolina 95 ? 12.05. Lublin

1:12,07 Lizut Anna 93 ZS 4 Hrubieszów 24.05. Hrubieszów

500m

1:31,59 Karolina Barańczuk 99 SP2 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

1:32,70 Ciesielczuk Wiktoria 98 G. 3 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

1:43,72 Karolina Waś 99 SP1 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

1:48,35 Dominika Flaks 01 SP1 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

1:54,38 Karolina Gajewska 01 SP3 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

1:57,56 Pawluk Diana 96 ZSP G. Moniatycze 27.06. Hrubieszów

2:03,76 Elżbieta Kudyk 01 SP1 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

2:08,25 Julia Bańka 00 SP2 Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

600 m

1:53,21 Ciesielczuk Wiktoria 98 G 3 Hrubieszów 11.05. Hr

1:57,24 Paluch Alicja 96 G Mircze 21.05. Hrubieszów

1:58,84 Suchowska Paula 98 G 3 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

1:59,83 Kaczyńska Beata 96 G. Horodło 11.05. Hr

2:01,84 Barańczuk Karolina ? ZSM 2 SP Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

2:03,69 Kuczewska Anthem ? ZS G 2 Hrubieszów 11.05. Hr

2:03,98 Mazur Katarzyna ? ZS G 2 Hrubieszów 11.05. Hr

2:04,47 Prus Barbara 98 ZS G 2 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

2:05,99 Palonka Sandra ? ZSM 2 SP Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

2:07,16 Waś Karolina 99 SP 1 Hrubieszów 18.05. Yamođ

800 m

2:31,37 Worożbit Paulina 94 ZS 2 LO Hrubieszów 5.05. Biała Podlaska

2:33,12 Mielniczuk Magda 94 ZS 2 LO Hrubieszów 12.05. Lublin

2:38,45 Polikowska Agata 95 ? 24.05. Zamość

1000 m

3:42,37  Kaczyńska Beata 96 G Horodło 29.05. Zamość

3:58,65 Janik Anita 97 G Horodło 29.05. Zamość

4:19,10 Bajerczak Dorota 98 G Horodło 29.05. Zamość

1500 m

5:42,36 Polikowska Agata 95 ? 12.05. Lublin

Skok w dal

4.96 Zebzda Monika 96 G Horodło 21.05. Hrubieszów

4.61 Radomska Anna 98 G 3 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

4.55 Ścibor Zuzanna ? G. 3 Hrubieszów 11.05. Hr

4.46 Powroźnik Iwona 96 G Uchanie 21.05. Hrubieszów

4.33 Kmiecik Magdalena 96 ZS 2 G Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

4.32 Chodun Joanna 98 G 3 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

4.23 Karwacka Ewelina ? G. Mircze 11.05. Hr

4.21 Nazar Paulina 99 ZSM 2 SP Hrubieszów 27.06. Hrubieszów

4.21 Jaciuk Justyna 97 ZSP G. Moniatycze 27.06. Hrubieszów

4.19 Hołdaś Aleksandra ? G. 3 Hrubieszów 11.05. Hr

Skok wzwyż na hali HOSiR

1.45 Kuczyńska Zuzanna 97 G. 3 Hrubieszów 11.05. Hr

1.40 Tomaszewska Izabela 96 G Mircze 11.05. Hr

1.38 Konsowicz Ewa 98 ZS 2 G Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

1.40 Tomaszewska Izabela 96 G Mircze 11.05. Hr

1.35 Gajewska Ewelina 97 ZS 2 G Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

1.20 Musur Adriana ? G. Werbkowice 11.05. Hr

1.20 Wiatrzyk Katarzyna ? G. Mircze 11.05. Hr

1.20 Mosek Aleksandra 98 G 1 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

1.20 Paprot Justyna 96 G Werbkowice 21.05. Hrubieszów

1.15 Mielniczuk Paulina ? G. Mircze 11.05. Hr

Skok wzwyż

1.40 Tomaszewska Izabela 96 G. Mircze 29.05. Zamość

1.35 Kuczyńska Zuzanna 97 G. 3 Hrubieszów 23.05. Zamość

1.35 Konsowicz Ewa 98 ZS 2 G. Hrubieszów 29.05. Zamość

1.25 Gajewska Ewelina 97 ZS 2 G. Hrubieszów 29.05. Zamość

Kula 4 kg

6.60 Lizut  Anna 93 ZS 4 Hrubieszów 25.04. Hrubieszów

6.50 Zalewska Agnieszka 92 ZS 4 Hrubieszów 25.04. Hrubieszów

6.10 Diaczuk Justyna 92 ZS 4 Hrubieszów 25.04. Hrubieszów

5.70 Zając Magda 93 ZS 4 Hrubieszów 25.04. Hrubieszów

5.40 Denniak Milena 93 ZS 4 Hrubieszów 25.04. Hrubieszów

5.20 Sitarz Aleksandra 03 ZS 4 Hrubieszów 25.04. Hrubieszów

Pchnięcie kulą 3 kg

9.84 Zając Dominika 97 G 3 Hrubieszów 29.05. Zamość

8.83 Buta Monika 96 G 3 Hrubieszów 29.05. Zamość

8.65 Szostakiewicz Dorota 96 G Werbkowice 11.05. Hr

8.45 Hukaluk Katarzyna 98 ZS 2 G. Hrubieszów 11.05. Hr

8.30 Karpińska Arleta 96 G. Horodło 11.05. Hr

8.19 Jeczeń Natalia 97 G Horodło 21.05. Hrubieszów

8.25 Teresińska Angelika 97 G Mircze 11.05. Hr

8.15 Luchowska Patrycja 97 G Werbkowice 11.05. Hr

7.97 Jeczeń Natalia 97 G. Horodło 23.05. Zamość

7.91 Tokarczuk Dorota 96 G Uchanie 21.05. Hrubieszów

Rzut oszczepem

20.20 Sidorowicz Joanna 98 G 2 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

19.30 Usowska Izabela 97 G Horodło 23.05. Zamość

18.49 Karpińska Arleta 96 G Horodło 29.05. Zamość

15.90 Brzozowska Aleksandra 97 G Horodło 21.05. Hrubieszów

15.38 Gąsior Karolina 98 ZSM G 2 Hrubieszów 21.05. Hrubieszów

15.15 Pasieka Patrycja 96 ZSM 2 G Hrubieszów 11.05. Hr

14.85 Krawczyk Karolina 96 ZSM G 2 Hrubieszów 11.05. Hr

11.64 Wąsiel Klaudia 96 ZSM G 2 Hrubieszów 11.05. Hr

Piłeczka palantowa

36,0 Kupiec Agnieszka 99 ZSM 2 SP Hrubieszów 18.05. Zamość

33,5 Niemczyk Karolina ? SP 3 Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

30,0 Pal Dagmara 99 SP 1 Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

29,0 Rutkowska Oliwia ? SP 3 Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

29,0 Śmieszek Diana ? SP 3 Hrub leszów 11.05. Hrubieszów

28,0 Waś Karolina 99 SP 1 Hrubieszów 18.05. Zamość

28,0 Wawryk Weronika 99 ZSM SP 2 Hrubieszów 18.05. Zamość

27,0 Danilczuk Klaudia 99 SP 1 Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

27,0 Chmielewska Małgorzata ? SP 3 Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

27,0 Nazar Paulina 99 ZSM SP 2 Hrubieszów 18.05. Zamość

Czwórbój la

216 Kupiec Aleksandra 99 ZSM 2 SP Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

214 Barańczuk Karolina 99 ZSM 2 SP Hrubieszów 18.05. Zamość

211 Nazar Paulina 99 ZSM 2 SP Hrubieszów 18.05. Zamość

207 Niemczyk Karolina ? SP 3 Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

199 Pal Dagmara 99 SP 1 Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

184 Kudyk Julia 00 ZSM 2 SP Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

184 Waś Karolina 99 SP 1 Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

169 Gontarz Jagoda 00 ZSM 2 SP Hrubieszów 18.05. Zamość

168 Chmielewska Małgorzata ? SP 3 Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

165 Ostrowska Paulina ? SP Horodło 11.05. Hrubieszów

165 Danilczuk Klaudia 99 SP 1 Hrubieszów 18.05. Zamość

4 x 100 m – PE

56,10 ZSM 2 G. Hrubieszów 29.05. Zamość

Brak danych

56,52 G. 3 Hrubieszów 23.05. Zamość

Drzygało Estera, Hołdaś Aleksandra, Radomska Anna, Bronicka Kinga

57,56 G. Horodło 29.05. Zamość

Brak danych

58,98 ZSM 2 SP Hrubieszów 15.05. Zamość

Karolina Barańczuk, Aleksandra Kupiec, Julia Kudyk, Paulina Nazar.

4×100 m – PR

55,68 G. 3 Hrubieszów 11.05. Hr

Kinga Bronicka, Anna Radomska, Aleksandra Hołdaś, Estera Drzygało

57,37 G. Horodło 11.05. Hr

Pyrz A, Barczuk P., Semenowicz S., Zebzda M.

57,52 ZSM G. 2 Hrubieszów 21.05. Hr

Karolina Mil, Rapa, Wioletta Kaczanowska, Gabriela Barańczuk

60,01 G. ZS 2 Hrubieszów 11.05. Hr

Sykut K, Mazur K, Prus B, Węgorek J.

59,70 G. Mircze 11.05. Hr

Tabuła, Badyła, Talarowska, Karwacka

61,44 G. Werbkowice 11.05. Hr

/Koryszko M, Bożek E., Luchowska P., Kliszcz G./

62,26 ZSM 2 SP Hrubieszów 7.05. Hr

Barańczuk Karolina, Kupiec Aleksandra, Palonka Sandra, Gontarz Jagoda

62,90 Gimnazjum 3 Hrubieszów 7.05. Hr

Brak danych

63,19 SP 3 Hrubieszów 7.05. Hr

Brak danych

64,22 G. Trzeszczany 21.05. Hr

Gliniak E, Furmaga A, Krzywonos B, Bartosiuk B.

Sztafety szwedzkie (100,200, 300, 400)

2:38,04 ZS 2 LO Hrubieszów 15.05. Zamość

Mielniczuk Magda, Kondriatiuk Edyta, Worożbit Paulina, Podgórska Natalia, Pirogowicz Kamila?

2:38,79 Gimnazjum 3 Hrubieszów 15.05. Zamość

Brak danych

2:54,62 G. ZS 2 Hrubieszów 7.05. Hr

Brak danych

2:55,57 ZSM 2 G. Hrubieszów 7.05. Hr

Brak danych

3:03,41 SP 3 Hrubieszów 7.05. Hr

Brak danych

3:16,46 SP 1 Hrubieszów 7.05. Hr

Brak danych


Opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)

Na zdjęciu – Anna Lizut z ZS nr 4 w Hrubieszowie, która wyatartowała w barwach szkoły na zawodach w Zamościu dzięki inicjatywie nauczycielki wf Małgorzaty Muzyczuk.