Powiatowe zawody SZS w szachach

27 listopada w auli Zespołu Szkół nr 2 odbył się turniej szachów zaliczany do klasyfikacji powiatowego stopnia rozgrywek Igrzysk, Gimnazjady i Licealiady SZS.

Reklamy

W zawodach wystartowały drużyny wszystkich szczebli szkół całego powiatu. Poniżej wyniki rywalizacji oraz zdjęcia z turnieju.

KOMUNIKAT
POWIATOWE IGRZYSKA W SZACHACH DRUŻYNOWYCH
HRUBIESZÓW

I miejsce SP nr 2 Hrubieszów
op. Smoliński Ryszard.
Skład: Baronowski Michał, Jakubowski Sebastian, Wojtiuk Bartłomiej, Gąsior Karolina.

II miejsce SP Moniatycze
op. Dąbrowska Aneta.
Skład: Kloc Bartłomiej, Pacuła Piotr, Żmuda Kamil.

III miejsce SP nr 3 Hrubieszów
op. Stajszczyk Dominik.
Skład: Martynik Michał, Grajek Michał, Dąbek Jakub, Hajkiewicz Magda.

IV miejsce SP Kryłów
op. Kłoda Agnieszka.
Skład: Watrak Łukasz, Kowalczuk Kamil, Kuropatwa Arkadiusz, Oryszczak Edyta.

V miejsce SP Wiszniów
op. Nowosad Czesława.
Skład: Laskowski Adrian, Ćmil Bartłomiej, Paluch Alicja, Nawój Katarzyna.

Udział wzięło 19 zawodników.
Do rozgrywek wojewódzkich, które odbędą się w Fajsławicach w dniu 12.12.2007 r. awansował zespół SP 2 w Hrubieszowie.

komunikat – plik do pobrania >>

***

KOMUNIKAT
POWIATOWA GIMNAZJADA W SZACHACH DRUŻYNOWYCH
HRUBIESZÓW

I miejsce Gimnazjum Publiczne Hrubieszów
op. Chwedczuk Andrzej
Skład: Jonak Tomasz, Giergiel Paweł, Nowak Jakub, Płoszaj Agata

II miejsce Gimnazjum nr 3 Hrubieszów
op. Wojciechowski Kamil
Skład: Kozieł Dawid, Popławski Szymon, Kachniarz Piotr, Czubara Paula

III miejsce Gimnazjum Mircze
Skład: brak zgłoszenia ze szkoły

IV miejsce Gimnazjum Trzeszczany
op. Maciąg Dorota
Skład: Gryn Tomasz, Wrzyszcz Grzegorz, Wrzyszcz Lukasz, Kożuch Kamila

V miejsce Gimnazjum Moniatycze
op. Dąbrowska Aneta
Skład: Pacuła Artur, Baranowicz Mariusz, Bagiński Wiktor, Jaciuk Monika

VI miejsce Gimnazjum Kozodawy
op. Kryszczuk Robert
Sklad: Grab Piotr, Kupiec Tomasz, Filipek Jarosław, Knap Angelika

VII miejsce Gimnazjum Kryłów
op. Kłoda Agnieszka
Skład: Bartko Paweł, Watrak Szymon, Baran Przemysław, Oryszczak Adrian

Udział wzięło 28 zawodników.
Do rozgrywek wojewódzkich, które odbędą się w Tomaszowie Lubelskim w dniu 11.12.2007 r. awansował zespół Gimnazjum Publicznego w Hrubieszowie.

komunikat – plik do pobrania >>

***

KOMUNIKAT
POWIATOWA LICEALIADA W SZACHACH DRUŻYNOWYCH
HRUBIESZÓW

I miejsce ZS nr 3 Hrubieszów
op. Nowak Marcin
Skład: Kwiatkowski Mateusz, Kowalski Piotr, Kania Adrian, Bajurko Katarzyna

II miejsce ZS nr 2 Hrubieszów
op. Chwedczuk Andrzej
Skład: Luchowski Mariusz, Szeląg Kamil, Pędrak Maciej, Filipek Marzena

III miejsce ZS nr 4 Hrubieszów
op. Muzyczuk Małgorzata
Skład: Galej Mateusz, Ziń Marcin, Slęzak Tomasz, Szwiec Natalia

IV miejsce ZS nr 1 Hrubieszów
op. Skawińska Katarzyna
Skład: Guz Piotr, Niedźwiedź Arkadiusz , Czarnecki Bogdan, Kloc Ewa

V miejsce ZS Turkowice
op. Jeleń Janusz
Skład: Partyka Fabian, Kawka Łukasz, Nagaj Rafał, Kostrubiec Weronika

Udział wzięło 20 zawodników.

komunikat – plik do pobrania >>

***

Sędzią głównym zawodów był Mieczysław Pszeniczka.

Podziękowanie dla Dyrekcji Zespołu Szkół nr 2 Hrubieszowie za umożliwienie i pomoc w organizacji turnieju.

Organizator
PSZS
Krawczuk Zbigniew

zobacz zdjęcia >>