Powiatowy indywidualny turniej Gimnazjady i Licealiady SZS w tenisie stołowym

21 października w hali sportowej Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie odbył się powiatowy indywidualny turniej Gimnazjady i Licealiady SZS w tenisie stołowym.

Reklamy

Powiat hrubieszowski w zawodach szczebla rejonowego reprezentować będa zawodniczki i zawodnicy, którzy zajęli 5 czołowych lokat.

 

Wyniki rywalizacji:

Reklamy

 

KOMUNIKAT
Powiatowa Gimnazjada w Tenisie Stołowym
Hrubieszów dn.21.10.2013 r.

Dziewczęta
L p Nazwisko i Imię Szkoła Opiekun

1 Jasina Paula ZS 2 Hrubieszów Krawczuk Zbigniew
2 Zarek Weronika Gim Uchanie Jarocha Wojciech
3 Hołubowicz Natalia Gim Uchanie Jarocha Wojciech
4 Gierlasińska Aleksandra ZS 2 Hrubieszów Krawczuk Zbigniew
5 Kutera Małgorzata ZS 2 Hrubieszów Krawczuk Zbigniew
6 Kowalczuk Weronika SZS Mircze Majdanik Robert
7-8 Chodorowska Patrycja ZS Werbkowice Sadowski Bartłomiej
7-8 Omelczuk Natalia ZSM 1 Hrubieszów Pachla Andrzej
9-12 Śmiszek Daria ZSM 3 Hrubieszów Stajszczyk Dominik
9-12 Waś Diana GIM Kozodawy Kryszczuk Robert
9-12 Jędrych Anna ZS Werbkowice Sadowski Bartłomiej
9-12 Wójtowicz Katarzyna ZS Werbkowice Sadowski Bartłomiej
13-16 Ciesielczuk Wiktoria ZSM 3 Hrubieszów Stajszczyk Dominik
13-16 Kusztykiewicz Kinga GIM Kozodawy Kryszczuk Robert
13-16 Dmytruk Iwanna ZS Werbkowice Sadowski Bartłomiej
13-16 Małecka Aleksandra ZSM 1 Hrubieszów Pachla Andrzej
17-23 Butryn Natalia ZSM 3 Hrubieszów Stajszczyk Dominik
17-23 Drewniak Aleksandara ZS Werbkowice Sadowski Bartłomiej
17-23 Kot Aleksandra SZS Mircze Majdanik Robert
17-23 Sowa Karolina SZS Mircze Majdanik Robert
17-23 Sochan Agata SZS Mircze Majdanik Robert
17-23 Mirosław Julia ZSM 1 Hrubieszów Pachla Andrzej
17-23 Jaskowiak Klaudia ZSM 1 Hrubieszów Pachla Andrzej

Chłopcy
L p Nazwisko i Imię Szkoła Opiekun

1 Gałan Łukasz ZS Werbkowice Sadowski Bartłomiej
2 Skotnicki Patryk ZS Werbkowice Sadowski Bartłomiej
3 Goch Dominik ZS Werbkowice Sadowski Bartłomiej
4 Antonowicz Hubert ZSM 1 Hrubieszów Pachla Andrzej
5 Biziorek Rafał ZSM 1 Hrubieszów Pachla Andrzej
6 Zarek Konrad Gim. Uchanie Jarocha Jarosław
7-8 Greniuk Krystian Gim. Uchanie Jarocha Jarosław
7-8 Jewuła Dawid SZS Mircze Majdanik Robert
9-12 Szeląg Paweł ZSM 3 Hrubieszów Stajszczyk Dominik
9-12 Masicz Paweł ZS Werbkowice Sadowski Bartłomiej
9-12 Skiba Łukasz SZS Mircze Majdanik Robert
9-12 Łukaszczyk Karol SZS Mircze Majdanik Robert
13-16 Drożdżak Adrian ZSM 3 Hrubieszów Stajszczyk Dominik
13-16 Drewniak Kacper ZS Werbkowice Sadowski Bartłomiej
13-16 Zybura Cezary ZSM 1 Hrubieszów Pachla Andrzej
13-16 Greszeta Igor ZSM 1 Hrubieszów Pachla Andrzej
17-23 Horniak Krzysztof ZS 2 Hrubieszów Krawczuk Z bigniew
17-23 Kraszkiewicz Przemysław ZSM 3 Hrubieszów Stajszczyk Dominik
17-23 Skrzyński Grzegorz ZSM 3 Hrubieszów Stajszczyk Dominik
17-23 Socha Andrzej GIM Kozodawy Kryszczuk Robert
17-23 Koszałka Stanisław GIM Kozodawy Kryszczuk Robert
17-23 Matysiak Maciej SZS Mircze Majdanik Robert

KOMUNIKAT
Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym
Hrubieszów dn.21.10.2013 r.

Dziewczęta
L p Nazwisko i Imię Szkoła Opiekun

1 Wójcicka Marta ZS 3 Hrubieszów Nowak Marcin
2 Wiatrzyk Katarzyna ZS 3 Hrubieszów Nowak Marcin
3 Bronicka Kinga ZS 3 Hrubieszów Nowak Marcin
4 Żarska Karatzyna ZS 1 Hrubieszów Jaworski Jacek
5 Muszalska Anna ZS 1 Hrubieszów Jaworski Jacek
6 Terebus Anna ZS 1 Hrubieszów Jaworski Jacek
7-8 Lewandowska Joanna ZS 2 Hrubieszów Krawczuk Zbigniew
7-8 Krokop Diana ZS 2 Hrubieszów Krawczuk Zbigniew
9-12 Ślusarz Żaneta ZS 2 Hrubieszów Krawczuk Zbigniew
9-12 Kaczoruk Kinga ZS 2 Hrubieszów Krawczuk Zbigniew
9-12 Luchowska Patrycja ZS 1 Hrubieszów Jaworski Jacek
9-12 Hordyj Dorota ZS 1 Hrubieszów Jaworski Jacek
13-16 Dąbrowska Natalia ZS 4 Hrubieszów Muzyczuk Małgorzata
13-16 Zachaj Katarzyna ZS 4 Hrubieszów Muzyczuk Małgorzata
13-16 Powroźnik Iwona ZS 4 Hrubieszów Muzyczuk Małgorzata
13-16 Obidzińska Izabela ZS 4 Hrubieszów Muzyczuk Małgorzata

 

Chłopcy

L p Nazwisko i Imię Szkoła Opiekun

1 Niedźwiedź Bartłomiej ZS 3 Hrubieszów Nowak Marcin
2 Bieńko Marek ZS 1 Hrubieszów Jaworski Jacek
3 Esing Ernest ZS 2 Hrubieszów Krawczuk Z bigniew
4 Polak Łukasz ZS 3 Hrubieszów Nowak Marcin
5 Wyskiel Patryk ZS 1 Hrubieszów Jaworski Jacek
6 Kutera Szymon ZS 2 Hrubieszów Krawczuk Z bigniew
7-8 Wawer Dariusz ZS 4 Hrubieszów Padkowski Paweł
7-8 Gierszon Kamil ZS 1 Hrubieszów Jaworski Jacek
9-12 Skwarek Paweł ZS 4 Hrubieszów Padkowski Paweł
9-12 Kuna Łukasz ZS 1 Hrubieszów Jaworski Jacek
9-12 Małyszek Szymon ZS 3 Hrubieszów Nowak Marcin
9-12 Umer Przemysław ZS 3 Hrubieszów Nowak Marcin
13-16 Kluczek Paweł ZS 2 Hrubieszów Krawczuk Z bigniew
13-16 Suś Przemysław ZS 4 Hrubieszów Padkowski Paweł
13-16 Plicner Grzegorz ZS 4 Hrubieszów Padkowski Paweł
13-16 Niewiadomski Piotr ZS 3 Hrubieszów Nowak Marcin
17 Mazurek Szymon ZS 1Hrubieszów Jaworski Jacek

 

Podziękowanie Dyrekcji Zespołu Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie za udostępnienie sali na przeprowadzenie rozgrywek.

Powiatowe zawody Szkolnego Związku Sportowego organizowane są dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie.

PSZS Hrubieszów
Krawczuk Zbigniew