3 marca 2024

Prezentacja podnoszenia ciężarów w Mirczu – ZDJĘCIA

W dniu 12.09.2021 r. w Mirczu, w trakcie imprezy „Dzień Sportu na Orliku 2021”, został przeprowadzony pokaz podnoszenia ciężarów przez młodych zawodników MKS Unia w Hrubieszowie oraz zawodniczkę Klaudię Witkowską, która początek kariery miała w klubie Olimp w Mirczu pod wodzą trenera Andrzeja Lizuna. Gościem specjalnym całej imprezy była czwarta zawodniczka Igrzysk Olimpijskich z Londynu Ewa Mizdal-Usowska.

Reklamy

MAK:

Wspaniała akcja do popularyzacji tego sportu i zachęcenie dzieci oraz młodzieży do podjęcia treningów. Liczę, że podobne akcje odbędą się i w innych miejscowościach z Hrubieszowem włącznie.

Reklamy

Tym bardziej, że w tej dyscyplinie mamy Olimpijkę, która nadal utrzymuje wysoką formę i osobiście wspiera tę dyscyplinę oraz mnóstwo sukcesów na arenie międzypaństwowej i ogólnopolskiej, i to osiągniętych przez wiele, wiele osób.

Proszę się nie obawiać o zdrowie dzieci, bo w klubie pracują o wielkiej wiedzy i zaangażowaniu Trenerzy. Są to: Antoni Czerniak, Leszek Tarnawski i Marcin Kusiak.

Dlatego!…

Czy jesteś chuda(y), czy gruba(y) – nie zwlekajcie, a zgłaszajcie się na zajęcia do siłowni przy ZS nr 1 w Hrubieszowie, przy ul. Zamojskiej. W tym sporcie jest miejsce dla każdego!

­

Opracował – mak

Foto – MKS Unia Hrubieszów


Zdjęcia z imprezy na stronie UG w Mirczu »

Zobacz też: