Przed nami 62. Grand Prix w Tenisie Stołowym

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” zaprasza wszystkich sympatyków na kolejny turniej Grand Prix Hrubieszowa w tenisie stołowym, który odbędzie się w niedzielę 24 września 2017 roku. Zawody rozegrane zostaną w hali Zespołu Szkół Nr 2 (Staszic). Spotykamy się już po raz 62, kolejny ósmy sezon.

Reklamy


Statystyka po siedmiu sezonach Grand Prix w Tenisie Stołowym:

– pierwszy turniej odbył 11 listopada 2010 roku

– odbyło się 61 turniejów (odbywały się w niedzielę)

– uczestnictwo – 2337 osobostartów

– rozegrano 7221 pojedynków indywidualnych

– najwięcej zwycięstw – Patryk Bednarz – 22 razy


***


62. GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

 

Organizatorzy:

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” Hrubieszów

 

Termin:

Grand Prix Hrubieszowa w tenisie stołowym to cykl dziewięciu imprez (ośmiu eliminacyjnych turniejów rankingowych + turniej finałowy). Zawody są rozgrywane od września 2016 r. do maja 2017 r. z częstotliwością jednego turnieju na miesiąc.

Kolejny turniej nowego sezonu odbędzie się w niedzielę 24 września 2017 r., początek gier o godz. 11.00 (losowanie godz. 10.45).

 

Cel:

Popularyzacja tenisa stołowego oraz integracja środowiska tenisa stołowego.

 

Uczestnictwo:

Grand Prix w sezonie 2016/2017 rozgrywany jest w jednej kategorii otwartej – open (dla wszystkich uczestników bez względu na wiek).

 

Miejsce:

Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie ul. 3 Maja 1

 

System rozgrywek:

Zawody będą rozgrywane systemem pucharowym. W każdym turnieju gramy o wszystkie miejsca (każdy zawodnik rozegra minimum cztery gry). Rozstawianie zawodników w turniejach według zdobytych punktów rankingowych (w pierwszym turnieju obowiązuje ranking z poprzedniego sezonu).

Punktacja turniejów rankingowych:

M-ce – Punkty:
1.  – 100
2.  – 90
3.  – 80
4.  – 70
5.  – 65
6.  – 60
7.  – 55
8.  – 50
9.  – 48
10.- 46
itd do miejsca 50 > 1

Punkty zdobyte w turnieju finałowym mnoży się x 2.

W turnieju finałowym mogą wziąć udział zawodnicy, którzy wystąpili w turniejach rankingowych (przewidziane są tak zwane dzikie karty, czyli zawodnicy zaproszeni przez organizatorów, nie będą oni brani pod uwagę w końcowej klasyfikacji).

Do klasyfikacji generalnej zaliczane są punkty, z jakimi zawodnicy przystąpią do turnieju finałowego + punkty z turnieju finałowego.

W przypadku takiej samej ilości punktów w klasyfikacji, liczy się suma wyższych miejsc we wcześniejszych turniejach.

W przypadku, gdy dwóch, bądź więcej zawodników po turnieju finałowym sklasyfikowanych będzie z taką samą ilością punktów, o kolejności końcowej decyduje pozycja w turnieju finałowym.

 

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmowane są w miejscu rozgrywek, na godzinę przed turniejem. Zgłoszenia przyjmowane będą również pod adresem mailowym: krawczukz@o2.pl lub telefonem 695 731 658.

 

Sprzęt:

Turnieje rozgrywane są na 11 profesjonalnych stołach  firmy Tibhar. Obowiązuje strój sportowy.

 

Nagrody:

Organizatorzy przewidują puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników końcowej klasyfikacji. Pula nagród zostanie określona oficjalnie przed turniejem finałowym (uzależniona od pozyskania środków finansowych od sponsorów). Poszukujemy sponsorów, którzy ufundują nagrody na poszczególne  turnieje.

 

Wpisowe:

Wpisowe do każdego turnieju wynosi 5 zł. od osoby dorosłej, 3 zł. uczniowie szkół średnich oraz 2 zł. pozostali. Mini Grand Prix bez opłat.

 

Partner medialny:

Portal LubieHrubie – www.lubiehrubie.pl


***

 

   

 

RANKING   GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM – SEZON 2016/17

       

 

Lp

NAZWISKO  IMIĘ

Miejscowość

Razem

 

1

SŁUPSKI  TOMASZ

Podhorce

780

 

2

BEDNARZ PATRYK

Werbkowice

780

 

3

ŁUBKOWSKI  ZBIGNIEW

Hrubieszów

628

 

4

PACHLA ANDRZEJ

Hrubieszów

618

 

5

NIEDŹWIEDŹ  BARTŁOMIEJ

Modryń

523

 

6

DACIUK DOMINIK

Hrubieszów

460

 

7

CZURYŁOWICZ TOMASZ

Hrubieszów

460

 

8

KOROL JAKUB

Hrubieszów

447

 

9

MACIĄG ADRIAN

Modryń

422

 

10

WYSKIEL PATRYK

Podhorce

403

 

11

FRYKOWSKI JACEK

Czerniczyn

394

 

12

MISIARZ PAWEŁ

Łysa Góra

322

 

13

JARZYŃSKI MAREK

Hrubieszów

285

 

14

DĄBROWSKI DAMIAN

Podhorce

274

 

15

NIEWIADOMSKA  JULITA

Jarosławiec

263

 

16

SZEWCZYK JÓZEF

Krasne

260

 

17

SULIKOWSKI MARIUSZ

Zamość

238

 

18

KRUSIEWICZ ERNEST

Hrubieszów

233

 

19

HERDA MICHAŁ

Hrubieszów

225

 

20

SMUSZ JAKUB

Gozdów

224

 

21

SZALA FILIP

Hrubieszów

222

 

22

KRUPIŃSKI ADAM

Zamość

221

 

23

GOCH KRZYSZTOF

Zamość

205

 

24

MYDLAK  RENATA

Jarosławiec

205

 

25

KRUK ANDRZEJ

Zamość

186

 

26

SKÓRZEWSKI ANTONI

Zamość

163

 

27

KARWACKI RAFAŁ

Modryń

160

 

28

MAJDAŃSKI IGNACY

Wysokie

153

 

29

KARPIUK KAMIL

Gozdów

141

 

30

KUTERA ALEKSANDRA

Teptiuków

127

 

31

HUKOWSKI ZYGMUNT

Zamość

113

 

32

STARYKIEWICZ TADEUSZ

Białopole

112

 

33

ROMAŃSKI MACIEJ

Werbkowice

103

 

34

OPSZYŃSKI MACIEJ

Hrubieszów

102

 

35

RAFALSKI PIOTR

Werbkowice

98

 

36

SŁUPSKI KAMIL

Podhorce

86

 

37

GRESZETA IGOR

Hrubieszów

84

 

38

SKOTNICKI PATRYK

Podhorce

74

 

39

SKOTNICKI MATEUSZ

Podhorce

73

 

40

ŚLUSARZ ESTERA

Werbkowice

73

 

41

KUDREL MARIUSZ

Szpikołosy

72

 

42

SKRZYŃSKI GRZEGORZ

Czerniczyn

71

 

43

OLIWIAK  BEATA

Strzyżów

70

 

44

KUCZYŃSKI KAROL

Hrubieszów

69

 

45

JASINA PAULA

Brodzica

68

 

46

KWARCINSKI ŁUKASZ

Hrubieszów

68

 

47

CISŁO BOGUSŁAW

Peresołowice

64

 

48

FLIS KRZYSZTOF

Hrubieszów

62

 

49

GAŁAN ŁUKASZ

Gozdów

60

 

50

KOZAK PRZEMYSŁAW

Konopne

50

 

51

RÓŻYCKI MATEUSZ

Zamość

46

 

52

ŚWIST JAN

Zamość

43

 

53

BASARA KACPPER

Zamość

41

 

54

PRZEWORSKI MICHAŁ

Hrubieszów

40

 

55

NOGACZ PATRYK

Zamość

40

 

56

RODZIEWICZ KACPER

Brodzica

38

 

57

WRÓBEL

Zamość

38

 

58

DACIUK  BRAJAN

Hrubieszów

37

 

59

KNYSZ RAFAŁ

Werbkowice

37

 

60

PILUŚ ANDRZEJ

Mircze

37

 

61

SZELĄG PAWEŁ

Hrubieszów

35

 

62

PRZEWORSKI JAKUB

Hrubieszów

34

 

63

DUSZCZENKO DOMINIK

Hrubieszów

33

 

64

DUSZCZENKO  SZYMON

Hrubieszów

32

 

65

KOSZAŁKA JAKUB

Hrubieszów

32

 

66

PSZENICZKA MIECZYSŁAW

Michalów

32

 

67

OPSZYŃSKA MARTYNA

Hrubieszów

31

 

68

ŻAROFFE  MICHAŁ

Hrubieszów

30

 

69

KOSIBA URSZULA

Michalów

30

 

70

HORNIAK KRZYSZTOF

Podhorce

29

 

71

GARDYŃSKI EMILIAN

Teptiuków

28

 

72

KARKUSZEWSKI PAWEŁ

Hrubieszów

26

 

 

Organizator – UKS Ogólniak 

Krawczuk Zbigniew

 

 

Hrubieszowski tenis stołowy wspierają: