Przed nami finał Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” zaprasza wszystkich sympatyków na ostatni w tej edycji turniej Grand Prix Hrubieszowa w tenisie stołowym oraz Mini Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym. Turnieje odbędą się w niedzielę 14 maja 2017 roku. Zawody rozegrane zostaną w hali Zespołu Szkół Nr 2 (Staszic).

Reklamy

 

 

61. GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

4. MINI GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

 

Organizatorzy:

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” Hrubieszów

 

Termin:

Grand Prix Hrubieszowa w tenisie stołowym to cykl dziewięciu imprez (ośmiu eliminacyjnych turniejów rankingowych + turniej finałowy). Zawody są rozgrywane od września 2016 r. do maja 2017 r. z częstotliwością jednego turnieju na miesiąc.

Kolejny turniej nowego sezonu odbędzie się w niedzielę 14 maja 2017 r., początek gier o godz. 11.00 (losowanie godz. 10.45), początek gier Mini Grand Prix  o godz. 10.00.

 

Cel:

Popularyzacja tenisa stołowego oraz integracja środowiska tenisa stołowego.

 

Uczestnictwo:

Grand Prix w sezonie 2016/2017 rozgrywany jest w jednej kategorii otwartej – open (dla wszystkich uczestników bez względu na wiek).

 

Miejsce:

Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie ul. 3 Maja 1

 

System rozgrywek:

Zawody będą rozgrywane systemem pucharowym. W każdym turnieju gramy o wszystkie miejsca (każdy zawodnik rozegra minimum cztery gry). Rozstawianie zawodników w turniejach według zdobytych punktów rankingowych (w pierwszym turnieju obowiązuje ranking z poprzedniego sezonu).

Punktacja turniejów rankingowych:

M-ce – Punkty:
1.  – 100
2.  – 90
3.  – 80
4.  – 70
5.  – 65
6.  – 60
7.  – 55
8.  – 50
9.  – 48
10.- 46
itd do miejsca 50 > 1

Punkty zdobyte w turnieju finałowym mnoży się x 2.

W turnieju finałowym mogą wziąć udział zawodnicy, którzy wystąpili w turniejach rankingowych (przewidziane są tak zwane dzikie karty, czyli zawodnicy zaproszeni przez organizatorów, nie będą oni brani pod uwagę w końcowej klasyfikacji).

Do klasyfikacji generalnej zaliczane są punkty, z jakimi zawodnicy przystąpią do turnieju finałowego + punkty z turnieju finałowego.

W przypadku takiej samej ilości punktów w klasyfikacji, liczy się suma wyższych miejsc we wcześniejszych turniejach.

W przypadku, gdy dwóch, bądź więcej zawodników po turnieju finałowym sklasyfikowanych będzie z taką samą ilością punktów, o kolejności końcowej decyduje pozycja w turnieju finałowym.

 

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmowane są w miejscu rozgrywek, na godzinę przed turniejem. Zgłoszenia przyjmowane będą również pod adresem mailowym: krawczukz@o2.pl lub telefonem 695 731 658.

 

Sprzęt:

Turnieje rozgrywane są na 11 profesjonalnych stołach  firmy Tibhar. Obowiązuje strój sportowy.

 

Nagrody:

Organizatorzy przewidują puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników końcowej klasyfikacji. Pula nagród zostanie określona oficjalnie przed turniejem finałowym (uzależniona od pozyskania środków finansowych od sponsorów). Poszukujemy sponsorów, którzy ufundują nagrody na poszczególne  turnieje.

 

Wpisowe:

Wpisowe do każdego turnieju wynosi 5 zł. od osoby dorosłej, 3 zł. uczniowie szkół średnich oraz 2 zł. pozostali. Mini Grand Prix bez opłat.

 

Partner medialny:

Portal LubieHrubie – www.lubiehrubie.pl


***

 

 

RANKING MINI GRAND PRIX HRUBIESZOWA

     
 

W TENISIE STOŁOWM

         
             

Lp

NAZWISKO  IMIĘ

Szkoła

I GP

II GP

III GP

razem

1

SZALA FILIP

SP  1

100

100

100

300

2

MIĘCZAK MATEUSZ

SP  1

80

80

90

250

3

KOPERA JAKUB

SP 1

90

90

0

180

4

FLIS TOMASZ

SP 1

0

60

80

140

5

ZAJĄC TOMASZ

SP  1

70

70

0

140

6

SKOCZYLAS TOMASZ

SP  1

46

65

0

111

7

KARKUSZEWSKI PAWEŁ

SP  1

65

0

0

65

8

OPSZYŃSKA MARTYNA

SP  1

60

0

0

60

9

WILKOS MAJA

SP  1

55

0

0

55

10

PILUŚ JAKUB

SP Mircze

0

55

0

55

11

KOSZAŁKA JAKUB

SP  1

50

0

0

50

12

NOWAK BORYS

SP  1

48

0

0

48

13

PADKOWSKI FILIP

SP 3

44

0

0

44

 

               
 

RANKING   GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

     

 

SEZON 2016/17

           
                       

Lp

NAZWISKO  IMIĘ

Miejscowość

1

2

3

4

5

6

7

8

Razem

1

SŁUPSKI  TOMASZ

Podhorce

90

80

80

80

0

90

90

90

600

2

BEDNARZ PATRYK

Werbkowice

100

90

100

90

0

100

0

100

580

3

PACHLA ANDRZEJ

Hrubieszów

50

70

55

43

70

65

55

80

488

4

ŁUBKOWSKI  ZBIGNIEW

Hrubieszów

60

50

65

60

48

70

70

65

488

5

CZURYŁOWICZ TOMASZ

Hrubieszów

80

100

0

100

100

80

0

0

460

6

NIEDŹWIEDŹ  BARTŁOMIEJ

Modryń

43

39

48

45

60

55

65

48

403

7

WYSKIEL PATRYK

Podhorce

0

0

50

55

90

48

100

60

403

8

KOROL JAKUB

Hrubieszów

44

37

41

42

55

46

50

42

357

9

DACIUK DOMINIK

Hrubieszów

46

44

37

41

41

50

45

46

350

10

MACIĄG ADRIAN

Modryń

39

38

39

40

45

41

44

44

330

11

FRYKOWSKI JACEK

Czerniczyn

0

41

35

39

46

44

60

45

310

12

JARZYŃSKI MAREK

Hrubieszów

0

0

80

65

0

60

80

0

285

13

SZEWCZYK JÓZEF

Krasne

70

55

70

0

65

0

0

0

260

14

SULIKOWSKI MARIUSZ

Zamość

65

65

60

48

0

0

0

0

238

15

HERDA MICHAŁ

Hrubieszów

41

34

33

36

0

43

38

0

225

16

SMUSZ JAKUB

Gozdów

0

0

46

46

0

45

48

39

224

17

KRUPIŃSKI ADAM

Zamość

45

45

44

44

43

0

0

0

221

18

MISIARZ PAWEŁ

Łysa Góra

0

48

43

38

0

42

0

45

216

19

GOCH KRZYSZTOF

Zamość

55

0

0

70

80

0

0

0

205

20

MYDLAK  RENATA

Jarosławiec

0

0

32

32

36

36

34

35

205

21

NIEWIADOMSKA  JULITA

Jarosławiec

0

0

31

31

33

35

33

34

197

22

KARWACKI RAFAŁ

Modryń

38

40

0

0

42

0

0

40

160

23

KRUSIEWICZ ERNEST

Hrubieszów

0

0

0

0

39

39

42

33

153

24

KARPIUK KAMIL

Gozdów

0

46

45

50

0

0

0

0

141

25

SZALA FILIP

Hrubieszów

0

0

0

0

37

37

35

31

140

26

KUTERA ALEKSANDRA

Teptiuków

36

32

29

30

0

0

0

0

127

27

DĄBROWSKI DAMIAN

Podhorce

0

0

0

0

44

0

0

70

114

28

STARYKIEWICZ TADEUSZ

Białopole

0

36

36

0

0

40

0

0

112

29

ROMAŃSKI MACIEJ

Werbkowice

0

30

40

33

0

0

0

0

103

30

OPSZYŃSKI MACIEJ

Hrubieszów

35

33

0

0

34

0

0

0

102

31

RAFALSKI PIOTR

Werbkowice

48

0

0

0

0

0

0

50

98

32

KRUK ANDRZEJ

Zamość

0

0

0

0

0

0

43

43

86

33

GRESZETA IGOR

Hrubieszów

0

42

42

0

0

0

0

0

84

34

MAJDAŃSKI IGNACY

Wysokie

0

0

0

0

0

0

36

41

77

35

SKÓRZEWSKI ANTONI

Zamość

0

0

0

0

0

0

39

36

75

36

SKOTNICKI MATEUSZ

Podhorce

0

0

38

35

0

0

0

0

73

37

ŚLUSARZ ESTERA

Werbkowice

0

35

0

0

0

38

0

0

73

38

SKRZYŃSKI GRZEGORZ

Czerniczyn

0

31

0

0

40

0

0

0

71

39

KUCZYŃSKI KAROL

Hrubieszów

42

27

0

0

0

0

0

0

69

40

JASINA PAULA

Brodzica

0

0

34

34

0

0

0

0

68

41

GAŁAN ŁUKASZ

Gozdów

0

60

0

0

0

0

0

0

60

42

KOZAK PRZEMYSŁAW

Konopne

0

0

0

0

50

0

0

0

50

43

RÓŻYCKI MATEUSZ

Zamość

0

0

0

0

0

0

46

0

46

44

ŚWIST JAN

Zamość

0

43

0

0

0

0

0

0

43

45

BASARA KACPPER

Zamość

0

0

0

0

0

0

41

0

41

46

PRZEWORSKI MICHAŁ

Hrubieszów

40

0

0

0

0

0

0

0

40

47

NOGACZ PATRYK

Zamość

0

0

0

0

0

0

40

0

40

48

RODZIEWICZ KACPER

Brodzica

0

0

0

0

38

0

0

0

38

49

WRÓBEL

Zamość

0

0

0

0

0

0

0

38

38

50

DACIUK  BRAJAN

Hrubieszów

37

0

0

0

0

0

0

0

37

51

KNYSZ RAFAŁ

Werbkowice

0

0

0

37

0

0

0

0

37

52

PILUŚ ANDRZEJ

Mircze

0

0

0

0

0

0

37

0

37

53

HUKOWSKI ZYGMUNT

Zamość

0

0

0

0

0

0

0

37

37

54

SZELĄG PAWEŁ

Hrubieszów

0

0

0

0

35

0

0

0

35

55

PRZEWORSKI JAKUB

Hrubieszów

34

0

0

0

0

0

0

0

34

56

DUSZCZENKO DOMINIK

Hrubieszów

33

0

0

0

0

0

0

0

33

57

DUSZCZENKO  SZYMON

Hrubieszów

32

0

0

0

0

0

0

0

32

58

KOSZAŁKA JAKUB

Hrubieszów

0

0

0

0

32

0

0

0

32

59

PSZENICZKA MIECZYSŁAW

Michalów

0

0

0

0

0

0

0

32

32

60

OPSZYŃSKA MARTYNA

Hrubieszów

0

0

0

0

31

0

0

0

31

61

ŻAROFFE  MICHAŁ

Hrubieszów

0

0

30

0

0

0

0

0

30

62

KOSIBA URSZULA

Michalów

0

0

0

0

0

0

0

30

30

63

HORNIAK KRZYSZTOF

Podhorce

0

29

0

0

0

0

0

0

29

64

GARDYŃSKI EMILIAN

Teptiuków

0

28

0

0

0

0

0

0

28

65

KARKUSZEWSKI PAWEŁ

Hrubieszów

0

26

0

0

0

0

0

0

26

                       
                       
                       

  

Organizator – UKS Ogólniak 

Krawczuk Zbigniew

 

 

Hrubieszowski tenis stołowy wspierają: