Przed nami Igrzyska SZS w Drużynowym Tenisie Stołowym

W dniu 13.01.2015 r. od godz. 9.00 w ZSM nr 1 w Hrubieszowie przy ul. Listopadowej w ramach Powiatowych Igrzysk SZS zostaną rozegrane turnieje w drużynowym tenisie stołowym dla dziewcząt i chłopców w dwóch grupach wiekowych dla klas VI/V oraz IV i młodszych. Ciekawe, czy gospodarzom uda się pokonać rywali, którzy również pragną zwyciężyć!

Reklamy

 

Igrzyska SZS w Drużynowym Tenisie Stołowym

 

Wykaz Mistrzów!

 

Dziewczęta – klasa VI/V

 

Rok szkolny

1999/2000 – SP Stefankowice

2000/2001 – SP 3 Hrubieszów

2001/2002 – SP 3 Hrubieszów

2002/2003 – SP Alojzów

2003/2004 – SP Podhorce

2004/2005 – SP Wiszniów

2005/2006 – SP Kryłów

2006/2007 – SP Kryłów

2007/2008 – SP Teratyn

2008/2009 – SP Podhorce

2009/2010 – SP Wiszniów

2010/2011 – SP 3 Hrubieszów

2011/2012 – SP Gozdów

2012/2013 – Publiczna Szkoła Podstawowa Gozdów

2013/2014 – ZSM 1 SP Hrubieszów

2014/2015 – ?

 


Kto ile razy wygrał?

 

3x – ZSM SP 3 Hrubieszów

2x –  SP Podhorce

2x – SP Wiszniów

2x – SP Kryłów

2x – PSP Gozdów

1x – SP Teratyn

1x – SP Stefankowice

1x –  SP Alojzów

1x – ZSM SP 1 Hrubieszów

 


Chłopcy klasa VI/V

 

Rok szkolny

 

1999/2000 – SP Werbkowice

2000/2001 – SP Podhorce

2001/2002 – SP Podhorce

2002/2003 – SP Werbkowice

2003/2004 – SP Werbkowice

2004/2005 – SP Przewodów

2005/2006 – SP Podhorce

2006/2007 – SP Kryłów

2007/2008 – SP Gozdów

2008/2009 – SP Gozdów

2009/2010 – SP Gozdów

2010/2011 – SP Gozdów

2011/2012 – SP Gozdów

2012/2013 – SZS Mircze

2013/2014 – SP Wiszniów

2014/2015 – ?

 


Kto ile razy wygrał?

 

5x – SP Gozdów

3x – SP Werbkowice

3x – SP Podhorce

1x – SP Przewodów

1x – SP Kryłów

1x – SZS Mircze

1x – SP Wiszniów

 


Dziewczęta klasa IV i młodsze

 

Rok szkolny

 

2001/2002 – SP Wiszniów

2002/2003 – SP Terebiń

2003/2004 – SP Terebiń

2004/2005 – SP Kryłów

2005/2006 – SP Wiszniów

2006/2007 – SP Teratyn

2007/2008 – SP Wiszniów

2008/2009 – SP Podhorce

2009/2010 – SP Malice

2010/2011 – SP Gozdów

2011/2012 – SP 3 Hrubieszów

2012/2013 – ZS Werbkowice

2013/2014 – ZSM 1 SP Hrubieszów

2014/2015 – ?

 


Kto ile razy wygrał?

 

3x – SP Wiszniów

2x – SP Terebie

1x – SP Kryłów

1x – SP Terartyn

1x – SP Podhorce

1x – SP Malice

1x – SP Gozdów

1x – ZSM SP 3 Hrubieszów

1x – ZSM 1 SP Hrubieszów

1x – ZS SP Werbkowice

 


Chłopcy klasa IV i młodsi

 

Rok szkolny

 

2001/2002 – SP Werbkowice

2002/2003 – SP Przewodów

2003/2004 – SP Podhorce

2004/2005 – SP Przewodów

2005/2006 – SP Gozdów

2006/2007 – SP Przewodów

2007/2008 – SP Gozdów

2008/2009 – SP Mircze

2009/2010 – SP Mircze

2010/2011 – SP Mircze

2011/2012 – SP Wiszniów

2012/2013 – Publiczna Szkoła Podstawowa Gozdów

2013/2014 – Publiczna Szkoła Podstawowa Gozdów

2014/2015 – ?

 


Kto ile razy wygrał?

 

4x – PSP Gozdów

3x – SP Mircze

2x – SP Przewodów

1x –  SP Werbkowice

1x – SP Podhorce

1x – SP Wiszniów

 


Wyrywkowo z historii komunikatów z wcześniejszych zawodów:

 

Rok szkolny 2013/2014 

 

POWIATOWE IGRZYSKA SZS DRUŻYNOWY TENIS STOŁOWY

9 stycznia 2014 r. w sali sportowej Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie odbył się powiatowy turniej drużynowych Igrzysk Szkolnego Związku Sportowego w tenisie stołowym.

 

Wyniki zawodów:

Rocznik 2003 i młodsi kl. IV i mł.

 

Dziewczęta:

1. Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie w składzie: Dziedzic Angelika, Naja Julia, Hrycuniak Martyna

2. Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie w składzie: Hojda Julia, Wójtowicz Rozalia

 

Chłopcy:

1. Publiczna Szkoła Podstawowa w Gozdowie w składzie: Belina Dawid, Smusz Jakub

2. Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie w składzie: Herda Michał, Dziedzic Przemysław, Czajkowski Maciej

3. Szkoła Podstawowa w Wiszniowie w składzie: Jędra Dominik, Wlaź Szymon

4. Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie w składzie: Wanarski Szymon, Budzyński Tomasz



Rocznik 2001 – 2002 kl. VI/V

 

Dziewczęta:

1. Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie w składzie: Łopocka Kamila, Sądej Jagoda, Stecko Malwina

2. Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie w składzie: Ciesielczuk Oliwia, Bachusz Marta

3. Publiczna Szkoła Podstawowa w Podhorcach w składzie: Menduś Aleksandra, Prus Alicja

4. Szkoła Podstawowa w Wiszniowie w składzie: Kuźnicka Klaudia, Litwin Wiktoria

5. Publiczna Szkoła Podstawowa w Gozdowie w składzie: Kaczoruk Klaudia, Kwasek Dominika

 

Chłopcy:

1. Szkoła Podstawowa w Wiszniowie w składzie: Jewuła Konrad, Smolinski Adrian

2. Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie w składzie: Chorzępa Damian, Stronkowski, Gąska Dawid

3. Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie w składzie: Capiuk Paweł, Blicharz Michał, Pietrusiewicz Filip

Opiekunowie drużyn:

Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie – op.Pachla Andrzej

Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie – op.Lenard Tomasz, Stefaniak Iwona, Szlonzak Tomasz, Różanska Joanna

Publiczna Szkoła Podstawowa w Gozdowie – op.Królicki Tomasz

Publiczna Szkoła Podstawowa w Podhorcach – op.Królicki Tomasz

Szkoła Podstawowa w Wiszniowie – op. Nowosad Czesława



Rok szkolny 2006/2007


KOMUNIKAT POWIATOWE IGRZYSKA W TENISIE STOŁOWYM HRUBIESZÓW dn.23.01.2007 r.

 

DZIEWCZĘTA rocznik 1997 i młodsze kl. IV i mł.

1.SP TERATYN w składzie: Mazur A., Zielińska I., opiekun Strycharczuk Izabela

2.SP KRYŁOW w składzie: Dąbrowska P., Baryła D. opiekun Kłoda Agnieszka

3.SP PODHORCE w składzie: Drewniak K., Marzęta K., opiekun Królicki Tomasz

4.SP HORODŁO w składzie: Nowaczewska D., Zebzda M., opiekun Jerzyna Robert

 

CHŁOPCY rocznik 1997 i młodsi

1.SP PRZEWODÓW w składzie: Woś, Rymarski, opiekun Byra Andrzej

2.SP MIRCZE w składzie: Małyszek S., Niedźwiedź B., opiekun

3.SP TERATYN w składzie Steciuk D., Wójcik S., opiekun Strycharczuk Izabela

4.SP 3 HRUBIESZÓW w składzie: Pańko, Dąbek, opiekun Cisło Marian

 

DZIEWCZĘTA rocznik 1994/96 kl. VI/V

1.SP KRYŁÓW w składzie: Dąbrowska A., Wandiuk M., opiekun Kłoda Agnieszka

2.SP TERATYN w składzie: Ciężka J., Rak A., opiekun Strycharczuk Izabela

3.SP POHORCE w składzie: Skindzier N., Wyskiel K., opiekun Królicki Tomasz

4.SP NIELEDEW w składzie: Kożuch A., Fuks E., opiekun Szkalej Dariusz

 

CHŁOPCY rocznik 1994/96

1. SP KRYŁÓW w składzie: Bajak A., Baran P., opiekun Kłoda Agnieszka

2. SP PRZEWODÓW w składzie: Syty, Bukowski, opiekun Byra Andrzej

3. SP PODHORCE w składzie: Drop, Stasiak opiekun

4. SP TERATYN w składzie: Zamościński M., Niewiadomski D., op. Strycharczuk I.

5-6. SP 3 HRUBIESZÓW w składzie: Krygier, Malowany, opiekun Cisło Marian
SP HORODŁO w składzie: Malicki S., Barczuk M., opiekun Jerzyna Robert

7 .SP NIELEDEW w składzie: Dziewiczkiewicz P., Gałan M., opiekun Szkalej Dariusz

 


Rok szkolny 2001/2002

 

KOMUNIKAT Z POWIATOWYCH IGRZYSK W  DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM, HALA SP 3 HRUBIESZÓW 14 XII 2001 R0K

W zawodach wzięło udział 33 zawodników (w tym 15 dziewcząt) z 6 szkół. SYSTEM PUCHAROWY:

 

DZIEWCZĘTA ur. 1991 i mł. Kl. IV i mł:

1. WISZNIÓW – op. B. Barszcz;

Skład druzyny :Kawka, Kot;

2. TEREBIN – op. K. Skawińska;

Skład drużyny: Wołos, Turek;

 

CHŁOPCY ur. 1991 i mł.:

1. WERBKOWICE – op. A. Dołowy;

Skład drużyny: Kusiak, Czarnecki;

2. KRYŁÓW – op. R. Wieczorek;

Skład drużyny: Barczuk, Drączkowski;

3. Hrubieszów nr 3 – op. M. Cisło;

Skład drużyny: Maciejewski, Pokrywka;

 

DZIEWCZĘTA ur. 1989/90 klasy VI/V:

1. HRUBIESZÓW 3 – op. M.Cisło;

Skład drużyny: Zalewska, Krawczuk;

2. WISZNIÓW – op. B. Barszcz;

Skład drużyny: Ślepko, Pasek;

3. Werbkowice            – op. A. Dołowy;

Skład drużyny: Kowalska, Kaczoruk;

 

CHŁOPCY ur. 1989/90:

1. PODHORCE – op. G. Drop;

Skład drużyny: Dąbrowski, Słupski;

2. WISZNIÓW – op. B. Barszcz;

Skład drużyny Badyła, Tomaszewski;

3. Hrubieszów 3 – op. M. Cisło;

Skład drużyny: Kozaczuk, Rytkowski.

 


Wyszukał i opracował – Marek A. Kitliński (mak)

Poniżej zdjęcia z zawodów w roku 2012.