Przed nami lekkoatletyczne sztafety rozstawne szkół podstawowych

W poniedziałek 20.04.2015 r. na stadionie w Hrubieszowie po czwórboju la odbędą się pełne emocji sztafety 4×100 m i sztafety szwedzkie dla szkół podstawowych na szczeblu powiatowym. Takie współzawodnictwo zostało wprowadzone dopiero od roku szkolnego 2010/2011, czyli jest to krótka historia. W ubiegłym roku w sztafetach 4×100 m triumfowały reprezentacje ZSM 3 Hrubieszów (dziewczęta zajęły aż 7 miejsce w Polsce!) a w sztafetach szwedzkich przedstawiciele ZSM nr 1 z Hrubieszowa. Ciekawe, jak to będzie tym razem?

Reklamy

 

4x100m

 

Dziewczęta

2010/2011 – SP 2 Hrubieszów – 1:06,95

2011/2012 – SP 2 Hrubieszów – 1:02,26

2012/2013 – ZS Horodło – 1:06,54

2013/2014 – ZSM 3 Hrubieszów – 58,44

2014/2015 – ?

 

Kto ile razy wygrał?

ZSM 2 SP Hrubieszów – 2

ZS SP Horodło – 1x

ZSM 3 SP Hrubieszów – 1x

 

 

Chłopcy

2010/2011 – nikt nie startował

2011/2012 – SP 3 Hrubieszów – 1:12,42

2012/2013 – ZSM 3 Hrubieszów – 57,45

2013/2014 – ZSM 3 Hrubieszów – 59,83

2014/2015 – ?

 

Kto ile razy wygrał?

ZSM 3 SP Hrubieszów – 3x

 


Sztafety szwedzka

 

Dziewczęta

2010/2011 – SP 3 Hrubieszów – 3:09,73

2011/2012 – SP 3 Hrubieszów – 3:03,41

2012/2013 – ZSM 3 Hrubieszów – 3:01,40

2013/2014 – ZSM 1 Hrubieszów – 2:54,04

2014/2015 – ?

 

Kto ile razy wygrał?

ZSM 3 SP Hrubieszów – 3x

ZSM 1 SP Hrubieszów – 1x

 

Chłopcy

2010/2011 – SP 1 Hrubieszów – 2:55,60

2011/2012 – SP Dołhobyczów – 2:42,14

2012/2013 – ZS Horodło – 2:45,15

2013/2014 – ZSM 1 Hrubieszów – 2:47,84

2014/2015 – ?

 

Kto ile razy wygrał?

ZSM 1 SP Hrubieszów – 2x

SP Dołhobyczów – 1x

ZS SP Horodło – 1x

 


W sumie wszystkie sztafety, kto ile razy wygrał?

 

ZSM 3 SP Hrubieszów – 7x

ZSM 1 SP Hrubieszów – 3x

ZSM 2 SP Hrubieszów – 2

ZS SP Horodło – 2x

SP Dołhobyczów – 1x

 


Dwa komunikaty…

 

Rok szkolny 2013/2014

W poniedziałek 28.04.2014 r. na stadionie HOSiR w Hrubieszowie zawodnicy wszystkich typów szkół przystąpili do rywalizacji w pasjonujących sztafetach 4×100 m i szwedzkiech. Najlepsi awansują do zawodów rejonowych, następnie wojewódzkich, po których można awansować do zawodów krajowych!

Sztafety 4×100 m i szwedzkie (100m – 200m – 300m – 400 m) 

Do zawodów rejonowych awansowały po dwie najlepsze sztafety z każdej kategorii.

Sztafeta 4x100m dziewczęta Szkoły Podstawowe

Lp.  Skład sztafety szkoła wynik

1. Szlonzak,Gajewska, Richter,Krotkiewicz

ZSM nr 3 w Hrubieszowie 58.44

2. Zubko,Tymoszuk, Woźnica,Dudek

ZS Horodło 59.74

3.Wawrzonek,Greszta, Stecko,Świeca          

ZSM nr 1 w Hrubieszowie 1.03.05

4. SZS Mircze   1.07.68

5. ZSM nr 2 w Hrubieszowie 1.11.48

Sztafeta 4x100m chłopców Szkoły Podstawowe

Lp.  Skład sztafety szkoła  wynik

1. Mazur,Fiołek,Fila,Paradowski

ZSM nr 3 w Hrubieszowie 59,83

2. Krasucki,Steć,Martyniuk Jakub, Martyniuk Marek

SP Nieledew 1.01.04

3. SZS Mircze   1.01.40

4. ZS Horodło  1.09.68

5. ZSM nr 1 w Hrubieszowie DQ

Sztafeta szwedzka dziewcząt Szkoły Podstawowe

Lp.  Skład sztafety szkoła wynik

1. Flaks,Hryciuniak,Kudyk,Czop

ZSM nr 1 w Hrubieszowie 2,54,04

2. Wesołek,Grzyb,Śmietanka,Chrząstek

ZSM nr 3 w Hrubieszowie 2,56,95

3. ZS Horodło  3,08,73

4. ZSM nr 2 w Hrubieszowie 3,09,01

5. SP Dołhobyczów 3,22,40

6. SZS Mircze   3,23,50

Sztafeta szwedzka chłopców Szkoły Podstawowe

Lp. Skład sztafety szkoła wynik

1. Chorzępa,Duda,Stronkowski,Herda

ZSM nr 1 w Hrubieszowie 2,47,84

2. Mazur,Fijołek,Fila,Paradowski

ZSM nr 3 w Hrubieszowie 2,55,28

3. ZS Horodło  2,58,15

4. SP Dołhobyczów      3.13.37

5. SZS Mircze   3.17.90



Rok szkolny 2010/2011

Powiatowe Sztafety – IGRZYSKA  09.05.2011 r. HRUBIESZÓW (boisko SP 2 Hrubieszów)

 

 

Sztafeta szwedzka (400-300-200-100)

1 SP 3 Hrubieszów:

Chodun J., Ciesielczuk W., Szlonzak K., Suchowska P. 3:09,73
2 SP 1 Hrubieszów:

Szędrak K., Flaks K., Mosek A., Waś K. 3:16,85
3 SP 2 Hrubieszów:

Wrzos K., Zubko M., Baj K., TomaszczukW. 3:17,60
4 SP Horodło Charatynowicz:

K., Ostrowska P., Majkut K., Semenowicz S. 3:29,60

Sztafeta 4 x 100 m

1 SP 2 Hrubieszów:

Barańczuk K., Popławska P., Konsowicz E., Szady J. 1:06,95

CHŁOPCY

Sztafeta szwedzka (400-300-200-100)

1 SP 1 Hrubieszów:

Pietrusiewicz K., Wygadańczuk Ł., Tarnawski M., Mazur T 2:55,60
2 SP Horodło:

Dudka A., Maciejewski P., Buliński N., PanekP. 2:56,35
3 SP 2 Hrubieszów:

Koniec K., Koszel P., Echta J., Hospod D. 3:02,51

Sztafeta 4 x 100 m

Brak drużyn

 

 

Opracował – Marek A. Kitliński (mak)

Na zdjęciu – zawodniczki Trójki, które w roku 2014 zdobyły Mistrzostwo Województwa i 7 lokatę w Polsce, wraz ze swą trenerką Joanną Różańską.

Poniżej – zawody w roku 2014.