Przed nami Powiatowe Igrzyska SZS w Szachach Drużynowych

Przedstawiamy składy drużyn zgłoszonych do Powiatowych Igrzysk SZS w Szachach Drużynowych, które odbędą się w Mirczu w czwartek 9 listopada 2017 roku o godz. 9.00. W czteroosobowej drużynie dziewczyna gra na czwartej szachownicy.

Reklamy

 

W rocznikach : 2005 – 2007

1. SP Czerniczyn: 1. Kacper Tyszko, 2. Mateusz Tyszko, 3. Oskar Kaczkowski, 4. Kinga Jerzyk,

2. SP Dołhobyczów: 1. Konrad Krawczyk, 2. Karol Smagała, 3. Kacper Pitkiewicz, 4. Pola Malinowska.

3. SP Hulcze: 1. Bartłomiej Baran, 2. Amadeusz Ostaszewski, 3. Patrycja Pulik, 4. Martyna Mielniczuk.

4. SP Mieniany: 1. Olivier Puchała, 2. Mikołaj Dąbrowski, 3. Filip Kowalewski, 4. Karolina Dyl.

5. SP Mircze: 1. Łoś Mateusz, 2. Aleksander Leśniak, 3. Jakub Rataj, 4. Wiktoria Zielińska.

6. SP Moniatycze: 1. Michał Sarzyński, 2. Sebastian Cebula, 3. Szymon Białek, 4. Emilia Tokarska.

7. SP Ślipcze: 1. Mateusz Kupiec, 2. Tomasz Oleszko, 3. Jakub Żak, 4.Wiktoria Kania,

8. SP Wiszniów: 1. Mateusz Pukaluk, 2. Kacper Ślepko, ..3. Amanda Roman, 4. Kinga Wójcik.

 

W rocznikach : 2002 – 2004

1. SP Dołhobyczów: 1. Bartłomiej Martyniuk, 2. Karol Małka, 3. Robert Lewicki, 4. Katarzyna Mroczkowska.

2. SP Hulcze: 1. Przemysław Grech, 2. Dominika Kwiatkowska, 3. Bartłomiej Grech, 4. Katarzyna Mielniczuk.

3. Gim. Kozodawy: 1. Hubert Solarski, 2. Sebastian Otręba. 3. Wojciech Jachosz, 4. Kinga Śliwińska.

4. SP Mircze: 1. Mateusz Krupa, 2. Szymon Wlaź, 3. Weronika Kuta, 4. Oliwia Łoś.

5. SP Moniatycze: 1. Kamil Wymiatał, 2. Piotr Jastrzębski, 3. Jakub Szymański, 4. Klaudia Kot.

6. SP Wiszniów: 1. Łukasz Grabik, 2. Sylwester Kozłowski, 3. Martyna Powęska, 4. Roksana Jędra.

 

Pierwsze drużyny w obu kategoriach reprezentują Powiat w eliminacjach wojewódzkich . Na uczestników w Powiecie czekają po trzy puchary drużynowo dla najmocniejszych szkół w obu kategoriach: 2002-2004 i 2005 i młodsi, oraz po dwa indywidualnie w obu kategoriach. Puchary sponsorują Wójtowie Hrubieszowa i Mircza Jan Mołodecki i Marta Małyszek.

Zgłoszenia drużyn nie wymienionych w powyższym wykazie dokonać do 3 listopada na adres – ZP SZS Hrubieszów tel. 502026118, lub sędziego turnieju powiatowego – 517475570.

 

Sędzia i Instruktor Szachowy

Mieczysław Pszeniczka