Przed nami siatkarski I Memoriał im. Sławomira Kamysa

W sobotę 22.09.2018r. od godz. 10.00 w hali sportowej ZS Nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Hrubieszowie zostanie rozegrany I Memoriał Sławka Kamysa w piłce siatkowej.

Reklamy

 

Turniej poświęcony jest pamięci Sławka Kamysa – pasjonata siatkówki, byłego zawodnika drużyny GKS Kresy Dołhobyczów. W zawodach wezmą udział drużyny z Hrubieszowa, Tomaszowa Lubelskiego, Biłgoraja, Dołhobyczowa, Tyszowiec, uczniowie ZS nr 3 w Hrubieszowie i ZS nr 2 Hrubieszowie.

Organizatorami memoriału są koledzy Sławka z drużyny Oldboys Hrubieszów, którzy mieli przyjemność razem z nim grać w piłkę siatkową oraz dyrekcja Zespołu Szkół nr 3 w Hrubieszowie, której był absolwentem.

W zawodach startują zaproszone drużyny składające się z 8 zawodników. Zostaną podzielone na dwie grupy. Mecz o pierwsze miejsce rozegrają zwycięzcy grup.

 

***

 

Regulamin:

Gramy według przepisów gry PZPS z jednym wyjątkiem – mecz trwa do dwóch wygranych setów.

Nagrody: Pierwsze trzy zespoły w otrzymają puchary. Ponadto wszyscy zawodnicy otrzymają pamiątkowy medal.

Wszyscy uczestnicy ubezpieczają się od następstw nieszczęśliwych wypadków we własnym zakresie.

Osoby uczestniczące w rozgrywkach wyrażają zgodę na udostępnianie podstawowych danych osobowych na potrzeby organizacji rozgrywek, umieszczanie zdjęć oraz imienia i nazwiska na stronie internetowej w celu informacyjnym.

 

Organizatorzy