Przed nami XL Grand Prix w Tenisie Stołowym

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” zaprasza wszystkich sympatyków na XL turniej Grand Prix Hrubieszowa w tenisie stołowym, który odbędzie się w niedzielę 22 lutego.
Rozgrywki odbędą się w nowej hali Zespołu Szkół Nr 2 przy ul. 3-go Maja 1.

Reklamy

 

Rozpoczęcie gier – godzina 11.00.

Poniżej regulamin rozgrywek.

 


XL GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM                                                   

Organizatorzy:

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” Hrubieszów

Termin:

Grand Prix Hrubieszowa w tenisie stołowym to cykl dziewięciu imprez (ośmiu eliminacyjnych turniejów rankingowych + turniej finałowy). Zawody są rozgrywane od września 2014 r. do maja 2015 r. z częstotliwością jednego turnieju na miesiąc.

Kolejny turniej nowego sezonu odbędzie się w niedzielę 22 lutego 2015 r., początek gier o godz. 11.00 (losowanie godz. 10.45).

 

Cel:

Popularyzacja tenisa stołowego oraz integracja środowiska tenisa stołowego.

 

Uczestnictwo:

Grand Prix w sezonie 2014/2015 rozgrywany jest w jednej kategorii otwartej – open (dla wszystkich uczestników bez względu na wiek).

 

Miejsce:

Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie ul. 3 Maja 1

 

System rozgrywek:

Zawody będą rozgrywane systemem pucharowym. W każdym turnieju gramy o wszystkie miejsca (każdy zawodnik rozegra minimum cztery gry). Rozstawianie zawodników w turniejach według zdobytych punktów rankingowych (w pierwszym turnieju obowiązuje ranking z poprzedniego sezonu).

Punktacja turniejów rankingowych:
M-ce – Punkty:
1.  – 100
2.  – 90
3.  – 80
4.  – 70
5.  – 65
6.  – 60
7.  – 55
8.  – 50
9.  – 48
10.- 46
itd do miejsca 50 > 1

Punkty zdobyte w turnieju finałowym mnoży się x 2.

W turnieju finałowym mogą wziąć udział zawodnicy, którzy wystąpili w turniejach rankingowych (przewidziane są tak zwane dzikie karty, czyli zawodnicy zaproszeni przez organizatorów, nie będą oni brani pod uwagę w końcowej klasyfikacji).

Do klasyfikacji generalnej zaliczane są punkty, z jakimi zawodnicy przystąpią do turnieju finałowego + punkty z turnieju finałowego.

W przypadku takiej samej ilości punktów w klasyfikacji, liczy się suma wyższych miejsc we wcześniejszych turniejach.

W przypadku, gdy dwóch, bądź więcej zawodników po turnieju finałowym sklasyfikowanych będzie z taką samą ilością punktów, o kolejności końcowej decyduje pozycja w turnieju finałowym.

 

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmowane są w miejscu rozgrywek, na godzinę przed turniejem. Zgłoszenia przyjmowane będą również pod adresem mailowym: krawczukz@o2.pl lub telefonem 695 731 658.

 

Sprzęt:

Turnieje rozgrywane będą na 9 stołach. Obowiązuje strój sportowy.

 

Nagrody:

Organizatorzy przewidują puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników końcowej klasyfikacji. Pula nagród zostanie określona oficjalnie przed turniejem finałowym (uzależniona od pozyskania środków finansowych od sponsorów). Poszukujemy sponsorów, którzy ufundują nagrody na poszczególne  turnieje.

 

Wpisowe:

Wpisowe do każdego turnieju wynosi 5 zł. od osoby dorosłej, 3 zł. uczniowie szkół średnich oraz 2 zł. pozostali.

 

Partner medialny:

Portal LubieHrubie – www.lubiehrubie.pl



RANKING GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM
SEZON 2014/15 (po sześciu turniejach)

lp NAZWISKO IMIĘ MIEJSCOWOŚĆ RAZEM
1 BEDNARZ PATRYK Werbkowice 570
2 PACHLA ANDRZEJ Hrubieszów 393
3 WYSKIEL PATRYK Podhorce 359
4 KRUPIŃSKI ADAM Zamość 319
5 MAJDAŃSKI IGNACY Wysokie 301
6 NIEDZWIEDŻ BARTŁOMIEJ Mircze 273
7 ŁUBKOWSKI ZBYSZEK Hrubieszów 255
8 JARZYŃSKI MAREK Hrubieszów 250
9 KUTERA SZYMON Teptiuków 245
10 SŁUPSKI TOMASZ Podhorce 238
11 GAŁAN ŁUKASZ Gozdów 230
12 HORNIAK KRZYSZTOF Podhorce 212
13 ŚRODECKI WOJCIECH Łuszków 209
14 POLAK ŁUKASZ Marysin 199
15 DACIUK DOMINIK Hrubieszów 193
16 KRAWCZUK EWELINA Hrubieszów 190
17 SMUSZ JAKUB Gozdów 184
18 KUTERA MAGDALENA Teptiuków 155
19 JASINA PAULA Hrubieszów 154
20 MASICZ PAWEŁ Gozdów 150
21 SZYMAŃSKI ROBERT Hrubieszów 146
22 KOROL JAKUB Hrubieszów 143
23 RAFALSKI PIOTR Werbkowice 141
24 HUKOWSKI ZYGMUNT Zamość 141
25 DĄBROWSKI DAMIAN Podhorce 141
26 HERDA MICHAŁ Hrubieszów 131
27 GRESZETA IGOR Hrubieszów 114
28 SKRZYŃSKI GRZEGORZ Czerniczyn 108
29 DACIUK KAMIL Hrubieszów 93
30 POWROŹNIAK JAROSŁAW Nielisz 93
31 KUTERA ALEKSANDRA Teptiuków 92
32 KOWALCZUK PATRYK Borne Sulinowo 90
33 DACIUK BRAJAN Hrubieszów 83
34 JASKORSKI KAROL Moroczyn 82
35 WESOŁOWSKI MACIEJ Gozdów 76
36 RÓŻYCKI MATEUSZ Zamość 70
37 MARTYNIUK JACEK Zamość 68
38 KOWALCZUK ŁUKASZ Borne Sulinowo 65
39 MAZUREK DARIUSZ Gozdów 65
40 KARPIUK KAMIL Gozdów 60
41 OLIWIAK BEATA Strzyżów 60
42 MISIARZ PAWEŁ Łysa Góra 60
43 KUDREL MARIUSZ Szpikołosy 55
44 KNYSZ RAFAŁ Werbkowice 51
45 KORDA RADOSŁAW Werbkowice 49
46 SACHARCZUK JERZY Holandia 48
47 HERBIN DANIEL Horodło 48
48 KORDA OLEK Werbkowice 47
49 GOCH DOMINIK Podhorce 44
50 SZELEPAJŁO KAMIL Mircze 41
51 KOWALCZUK WERONIKA Borne Sulinowo 41
52 SZEWCZYK JÓZEF Krasne 39
53 ŚLIWIŃSKI MIECZYSŁAW Hrubieszów 39
54 BIEŃKO MAREK Podhorce 39
55 SULIKOWSKI MARIUSZ Zamość 39
56 SŁUPSKI KAMIL Podhorce 38
57 KRUK ANDRZEJ Zamość 36
58 SKÓRZEWSKI ANTONI Zamość 32
59 BYLINA DAWID Gozdów 31
60 MULAWA Zamość 31
61 BORYS SERGIEJ Ukraina 30
62 MISIASZEK KACPER Hrubieszów 30
63 GREŃ PATRYK Hrubieszów 29
64 KOWALSKI PIOTR Hrubieszów 29
65 LEMIŃSKA PAULINA Horodło 29
66 CHORZĘPA DAMIAN Hrubieszów 28
67 JĘDRZEJEWSKI ŁUKASZ Werbkowice 28
68 KITLIŃSKI MAREK HUBERT Lubartów 24
69 KOWALSKI KORDIAN Hrubieszów 23
70 FLIS WIESŁAW Hrubieszów 21
71 FILA ARKADIUSZ Hrubieszów 18

 

 

Organizator:UKS Ogólniak

 

Hrubieszowski tenis stołowy wspierają: