Przed nami XLI Grand Prix w Tenisie Stołowym

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” zaprasza wszystkich sympatyków na
XLI turniej Grand Prix Hrubieszowa w tenisie stołowym, który odbędzie się w niedzielę w dniu 22 marca. Rozgrywki odbędą się w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 2 przy ul.3-go Maja 1.

Reklamy


Rozpoczęcie gier – godzina 11.00.

Poniżej regulamin rozgrywek.

 

 

XLI GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM                                                   


Organizatorzy:

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” Hrubieszów


Termin:

Grand Prix Hrubieszowa w tenisie stołowym to cykl dziewięciu imprez (ośmiu eliminacyjnych turniejów rankingowych + turniej finałowy). Zawody są rozgrywane od września 2014 r. do maja 2015 r. z częstotliwością jednego turnieju na miesiąc.

Kolejny turniej nowego sezonu odbędzie się w niedzielę 22 marca 2015 r., początek gier o godz. 11.00 (losowanie godz. 10.45).

 

Cel:

Popularyzacja tenisa stołowego oraz integracja środowiska tenisa stołowego.

 

Uczestnictwo:

Grand Prix w sezonie 2014/2015 rozgrywany jest w jednej kategorii otwartej – open (dla wszystkich uczestników bez względu na wiek).

 

Miejsce:

Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie ul. 3 Maja 1

 

System rozgrywek:

Zawody będą rozgrywane systemem pucharowym. W każdym turnieju gramy o wszystkie miejsca (każdy zawodnik rozegra minimum cztery gry). Rozstawianie zawodników w turniejach według zdobytych punktów rankingowych (w pierwszym turnieju obowiązuje ranking z poprzedniego sezonu).

Punktacja turniejów rankingowych:

M-ce – Punkty:
1.  – 100
2.  – 90
3.  – 80
4.  – 70
5.  – 65
6.  – 60
7.  – 55
8.  – 50
9.  – 48
10.- 46
itd do miejsca 50 > 1

Punkty zdobyte w turnieju finałowym mnoży się x 2.

W turnieju finałowym mogą wziąć udział zawodnicy, którzy wystąpili w turniejach rankingowych (przewidziane są tak zwane dzikie karty, czyli zawodnicy zaproszeni przez organizatorów, nie będą oni brani pod uwagę w końcowej klasyfikacji).

Do klasyfikacji generalnej zaliczane są punkty, z jakimi zawodnicy przystąpią do turnieju finałowego + punkty z turnieju finałowego.

W przypadku takiej samej ilości punktów w klasyfikacji, liczy się suma wyższych miejsc we wcześniejszych turniejach.

W przypadku, gdy dwóch, bądź więcej zawodników po turnieju finałowym sklasyfikowanych będzie z taką samą ilością punktów, o kolejności końcowej decyduje pozycja w turnieju finałowym.

 

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmowane są w miejscu rozgrywek, na godzinę przed turniejem. Zgłoszenia przyjmowane będą również pod adresem mailowym: krawczukz@o2.pl lub telefonem 695 731 658.

 

Sprzęt:

Turnieje rozgrywane są na 10 profesjonalnych stołach  firmy Tibhar. Obowiązuje strój sportowy.

 

Nagrody:

Organizatorzy przewidują puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników końcowej klasyfikacji. Pula nagród zostanie określona oficjalnie przed turniejem finałowym (uzależniona od pozyskania środków finansowych od sponsorów). Poszukujemy sponsorów, którzy ufundują nagrody na poszczególne  turnieje.

 

Wpisowe:

Wpisowe do każdego turnieju wynosi 5 zł. od osoby dorosłej, 3 zł. uczniowie szkół średnich oraz 2 zł. pozostali.

 

Partner medialny:

Portal LubieHrubie – www.lubiehrubie.pl

 


RANKING GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

SEZON 2014/15 (po siedmiu turniejach)

lp

NAZWISKO  IMIĘ

MIEJSCOWOŚĆ

RAZEM

1

BEDNARZ PATRYK

Werbkowice

670

2

PACHLA ANDRZEJ

Hrubieszów

441

3

WYSKIEL PATRYK

Podhorce

439

4

MAJDAŃSKI IGNACY

Wysokie

346

5

KRUPIŃSKI ADAM

Zamość

319

6

NIEDZWIEDŻ  BARTŁOMIEJ

Mircze

314

7

SŁUPSKI  TOMASZ

Podhorce

308

8

ŁUBKOWSKI ZBYSZEK

Hrubieszów

299

9

KUTERA SZYMON

Teptiuków

288

10

GAŁAN ŁUKASZ

Gozdów

285

11

POLAK ŁUKASZ

Marysin

264

12

ŚRODECKI WOJCIECH

Łuszków

251

13

KRAWCZUK EWELINA

Hrubieszów

250

14

JARZYŃSKI MAREK

Hrubieszów

250

15

HORNIAK KRZYSZTOF

Podhorce

241

16

DACIUK DOMINIK

Hrubieszów

228

17

SMUSZ JAKUB

Gozdów

220

18

SZYMAŃSKI ROBERT

Hrubieszów

185

19

MASICZ PAWEŁ

Gozdów

182

20

RAFALSKI PIOTR

Werbkowice

179

21

HUKOWSKI ZYGMUNT

Zamość

175

22

KOROL JAKUB

Hrubieszów

173

23

KUTERA  MAGDALENA

Teptiuków

155

24

JASINA PAULA

Hrubieszów

154

25

KARPIUK KAMIL

Gozdów

150

26

HERDA MICHAŁ

Hrubieszów

149

27

GRESZETA IGOR

Hrubieszów

145

28

DĄBROWSKI DAMIAN

Podhorce

141

29

POWROŹNIAK JAROSŁAW

Nielisz

139

30

SKRZYŃSKI GRZEGORZ

Czerniczyn

129

31

MAZUREK DARIUSZ

Gozdów

105

32

KUTERA ALEKSANDRA

Teptiuków

104

33

DACIUK KAMIL

Hrubieszów

93

34

KOWALCZUK PATRYK

Borne Sulinowo

90

35

OLIWIAK BEATA

Strzyżów

86

36

DACIUK BRAJAN

Hrubieszów

83

37

KUDREL MARIUSZ

Szpikołosy

83

38

JASKORSKI KAROL

Moroczyn

82

39

MISIARZ PAWEŁ

Łysa Góra

80

40

WESOŁOWSKI MACIEJ

Gozdów

76

41

RÓŻYCKI MATEUSZ

Zamość

70

42

KRUK ANDRZEJ

Zamość

69

43

MARTYNIUK JACEK

Zamość

68

44

KOWALCZUK ŁUKASZ

Borne Sulinowo

65

45

KORDA RADOSŁAW

Werbkowice

65

46

KORDA OLEK

Werbkowice

64

47

KNYSZ RAFAŁ

Werbkowice

51

48

JAROSZ ŁUKASZ

Werbkowice

50

49

SACHARCZUK JERZY

Holandia

48

50

HERBIN DANIEL

Horodło

48

51

FILA  ARKADIUSZ

Hrubieszów

45

52

GOCH DOMINIK

Podhorce

44

53

SZELEPAJŁO  KAMIL

Mircze

41

54

KOWALCZUK WERONIKA

Borne Sulinowo

41

55

SZEWCZYK JÓZEF

Krasne

39

56

ŚLIWIŃSKI MIECZYSŁAW

Hrubieszów

39

57

BIEŃKO MAREK

Podhorce

39

58

SULIKOWSKI MARIUSZ

Zamość

39

59

SŁUPSKI KAMIL

Podhorce

38

60

TEREBIŃSKI JACEK

Tarnogóra

37

61

KRUK ANDRZEJ

Zamość

33

62

SKÓRZEWSKI ANTONI

Zamość

32

63

BYLINA DAWID

Gozdów

31

64

MULAWA

Zamość

31

65

BORYS SERGIEJ

Ukraina

30

66

MISIASZEK KACPER

Hrubieszów

30

67

GREŃ PATRYK

Hrubieszów

29

68

KOWALSKI PIOTR

Hrubieszów

29

69

LEMIŃSKA PAULINA

Horodło

29

70

CHORZĘPA DAMIAN

Hrubieszów

28

71

JĘDRZEJEWSKI ŁUKASZ

Werbkowice

28

72

KITLIŃSKI MAREK HUBERT

Lubartów

24

73

KOWALSKI KORDIAN

Hrubieszów

23

74

SKRZYŃSKI BARTŁOMIEJ

Czerniczyn

23

75

FRYKOWSKI JACEK

Czerniczyn

22

76

FLIS WIESŁAW

Hrubieszów

21

77

TRYCH MIŁOSZ

Hrubieszów

19

78

SZELĄG PAWEŁ

Hrubieszów

15

79

SZAROWOLEC KRZYSZTOF

Mircze

14

80

FILA SEBASTIAN

Hrubieszów

13

81

OPSZYŃSKI MACIEJ

Hrubieszów

11

 

Organizator:UKS Ogólniak

 

Hrubieszowski tenis stołowy wspierają: