Przed nami XXXI Grand Prix w Tenisie Stołowym

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” i Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie zapraszają do uczestnictwa w XXXI Grand Prix w tenisie stołowym, które odbędzie się w niedzielę 16 marca 2014 r. w sali sportowej ZSM nr 3. Początek turnieju o godz. 11:00.

Reklamy

 

XXX GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM                                                   

Organizatorzy:

Reklamy

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” Hrubieszów oraz Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie

Termin:

Grand Prix Hrubieszowa w tenisie stołowym to cykl dziewięciu imprez (ośmiu eliminacyjnych turniejów rankingowych + turniej finałowy). Zawody są rozgrywane od września 2013 r. do maja 2014 r. z częstotliwością jednego turnieju na miesiąc.

Kolejny turniej nowego sezonu odbędzie się w niedzielę 16 marca 2014 r., początek gier o godz. 11.00 (losowanie godz. 10.45).

 

Cel:

Popularyzacja tenisa stołowego oraz integracja środowiska tenisa stołowego.

 

Uczestnictwo:

Grand Prix w sezonie 2013/2014 rozgrywany jest w jednej kategorii otwartej – open (dla wszystkich uczestników bez względu na wiek).

 

Miejsce:

Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie ul. Zamojska 16

 

System rozgrywek:

Zawody będą rozgrywane systemem pucharowym. W każdym turnieju gramy o wszystkie miejsca (każdy zawodnik rozegra minimum cztery gry). Rozstawianie zawodników w turniejach według zdobytych punktów rankingowych (w pierwszym turnieju obowiązuje ranking z poprzedniego sezonu).

Punktacja turniejów rankingowych:
M-ce – Punkty:
1.  – 100
2.  – 90
3.  – 80
4.  – 70
5.  – 65
6.  – 60
7.  – 55
8.  – 50
9.  – 48
10.- 46
itd do miejsca 50 > 1

Punkty zdobyte w turnieju finałowym mnoży się x 2.

W turnieju finałowym mogą wziąć udział zawodnicy, którzy wystąpili w turniejach rankingowych (przewidziane są tak zwane dzikie karty, czyli zawodnicy zaproszeni przez organizatorów, nie będą oni brani pod uwagę w końcowej klasyfikacji).

Do klasyfikacji generalnej zaliczane są punkty, z jakimi zawodnicy przystąpią do turnieju finałowego + punkty z turnieju finałowego.

W przypadku takiej samej ilości punktów w klasyfikacji, liczy się suma wyższych miejsc we wcześniejszych turniejach.

W przypadku, gdy dwóch, bądź więcej zawodników po turnieju finałowym sklasyfikowanych będzie z taką samą ilością punktów, o kolejności końcowej decyduje pozycja w turnieju finałowym.

 

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmowane są w miejscu rozgrywek, na godzinę przed turniejem. Zgłoszenia przyjmowane będą również pod adresem mailowym: krawczukz@o2.pl lub telefonem 695 731 658.

 

Sprzęt:

Turnieje rozgrywane będą na 10 stołach. Obowiązuje strój sportowy.

 

Nagrody:

Organizatorzy przewidują puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników końcowej klasyfikacji. Pula nagród zostanie określona oficjalnie przed turniejem finałowym (uzależniona od pozyskania środków finansowych od sponsorów). Poszukujemy sponsorów, którzy ufundują nagrody na poszczególne  turnieje.

 

Wpisowe:

Wpisowe do każdego turnieju wynosi 5 zł. od osoby dorosłej, 3 zł. uczniowie szkół średnich oraz 2 zł. pozostali.

 

 

Partner medialny:

Portal LubieHrubie – www.lubiehrubie.pl


RANKING GRAND PRIX HRUBIESZOWA po sześciu turniejach

 

lp

Nazwisko i imię

Miejscowość

RAZEM

1.

BEDNARZ PATRYK

Werbkowice

555

2.

PACHLA ANDRZEJ

Hrubieszów

455

3.

DĄBROWSKI DAMIAN

Podhorce

438

4.

KROPOP DAWID

Podhorce

390

5.

NIEDZWIEDŻ  BARTŁOMIEJ

Mircze

332

6.

WYSKIEL PATRYK

Podhorce

318

7.

KRUPIŃSKI ADAM

Zamość

270

8.

KUTERA SZYMON

Teptiuków

268

9.

GOCH DOMINIK

Podhorce

262

10.

ŁUBKOWSKI ZBYSZEK

Hrubieszów

221

11.

SŁUPSKI  TOMASZ

Podhorce

220

12.

BIEŃKO  MAREK 

Podhorce

219

13.

JASKORSKI KAROL

Moroczyn

197

14.

GRENIUK KRYSTIAN

Chyżowice

187

15.

SKRZYŃSKI GRZEGORZ

Czerniczyn

181

16.

ŁUSZCZ ANDRZEJ

Werbkowice

180

17.

ZAREK WERONIKA

Chyżowice

172

18.

HOŁUBOWICZ NATALIA

Chyżowice

171

19

JARZYNSKI MAREK

Hrubieszów

170

20.

SZELEPAJŁO  KAMIL

Mircze

157

21.

KUTERA  MAGDALENA

Teptiuków

149

22.

RÓŻYCKI MATEUSZ

Zamość

144

23.

POLAK ŁUKASZ

Marysin

141

24.

GRENIUK ADRIAN

Chyżowice

137

25.

GARDYNSKI EMILIAN

Hrubieszów

132

26.

CHODOROWSKI  RAFAŁ

Podhorce

128

27.

MAZUREK DARIUSZ

Gozdów

115

28.

GĄSKA DAWID

Hrubieszów

114

29.

KRASUSKI REMIGIUSZ

Hrubieszów

113

30.

CIESIELCZUK MIROSŁAW

Hrubieszów

112

31.

CAPIUK  PAWEŁ

Hrubieszów

102

32.

KOWALCZUK ŁUKASZ

Borne Sulimowo

100

33.

HERDA MICHAŁ

Hrubieszów

94

34.

HORNIAK KRZYSZTOF

Podhorce

94

35.

JASINA PAULA

Brodzica

91

36.

KOWALCZUK PATRYK

Borne Sulimowo

90

37.

CHORZĘPA DAMIAN

Hrubieszów

87

38.

TRYCH DOMINIK

Hrubieszów

86

39.

PRZEWORSKI  MICHAŁ

Hrubieszów

80

40.

POWROŹNIAK JAROSŁAW

Nielisz

80

41.

KUTERA ALEKSANDRA

Hrubieszów

79

42.

KRACZKOWSKI  KRZYSZTOF

Hrubieszów

76

43.

PIETRUSIEWICZ FILIP

Hrubieszów

60

44.

CIESIELCZUK WIKTORIA

Hrubieszów

54

45.

KOPERA SZYMON

Hrubieszów

53

46.

POLIKOWSKI ADRIAN

Podhorce

50

47.

KSIĘŻYK MIKOŁAJ

Hrubieszów

50

48.

ŁUCZKO KONRAD

Michalów

50

49.

MAJDAŃSKI IGNACY

Wysokie

50

51.

FLISIUK ŁUKASZ

Hrubieszów

49

52.

DĄBROWSKI KAMIL

Podhorce

48

53.

KURZAWA MARIAN

Gozdów

48

54.

NOWOSADOWSKI KAROL

Telatyn

48

55.

GIERSZON KAMIL

Gozdów

45

56.

RAFALSKI PIOTR

Werbkowice

45

57.

POMARAŃSKI NIKODEM

Zamość

45

58.

SZELĄG PAWEŁ

Hrubieszów

44

59.

ZYBURA CEZARY

Hrubieszów

42

60.

NOSEK MARCIN

 

39

61.

SKÓRZEWSKI ANTONI

Zamość

39

62.

WANARSKI KACPER

Hrubieszów

38

63.

ŁOPOCKA KAMILA

Hrubieszów

37

64.

DORMAN DANIEL

 

36

65.

SKWAREK DOMINIK

Hrubieszów

36

66.

SKOTNICKI MATEUSZ

Podhorce

35

67.

PSZENICZKA MIECZYSŁAW

Michalów

35

68.

BLICHARZ MICHAŁ

Hrubieszów

33

69.

TRYCH MIŁOSZ

Hrubieszów

32

70.

KOWALSKI  KORDIAN

Hrubieszów

27

71.

LIPNICKI KAMIL

 

27

72.

KUŻNIARSKI SEBASTIAN

Michalów

27

73.

WANARSKI SZYMON

Hrubieszów

25

74

ŚRODECKI WOJCIECH

Łuszków

23

75

WINIARCZYK PATRYCJA

Zamość

22

76

ŚLIWA BOLESŁAW

Strzyżów

21

77

KASPRUK KACPER

Hrubieszów

20

78

BLOCK KRZYSZTOF

Hrubieszów

20

79

GROSMAN ŁUKASZ

Hrubieszów

19

80

KOZAR ROBERT

Dziekanów

19

81

ŚLIWA KACPER

 

18

82

LITKOWIEC KONRAD

Telatyn

18

83

SOLARSKA OLIWIA

Czerniczyn

16

84

SOLARSKI HUBERT

Czerniczyn

13

85

OPSZYNSKI KAMIL

Hrubieszów

7


 

Hrubieszowski tenis stołowy wspierają: