Przed nami XXXII Grand Prix w Tenisie Stołowym

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” i Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie zapraszają do uczestnictwa w XXXII Grand Prix w tenisie stołowym, które odbędzie się w niedzielę 13 kwietnia 2014 r. w sali sportowej ZSM nr 3. Początek turnieju o godz. 11:00.

Reklamy

 

XXXII GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM                                                   

Organizatorzy:

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” Hrubieszów oraz Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie

Termin:

Grand Prix Hrubieszowa w tenisie stołowym to cykl dziewięciu imprez (ośmiu eliminacyjnych turniejów rankingowych + turniej finałowy). Zawody są rozgrywane od września 2013 r. do maja 2014 r. z częstotliwością jednego turnieju na miesiąc.

Kolejny turniej nowego sezonu odbędzie się w niedzielę 13 kwietnia 2014 r., początek gier o godz. 11.00 (losowanie godz. 10.45).

 

Cel:

Popularyzacja tenisa stołowego oraz integracja środowiska tenisa stołowego.

 

Uczestnictwo:

Grand Prix w sezonie 2013/2014 rozgrywany jest w jednej kategorii otwartej – open (dla wszystkich uczestników bez względu na wiek).

 

Miejsce:

Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie ul. Zamojska 16

 

System rozgrywek:

Zawody będą rozgrywane systemem pucharowym. W każdym turnieju gramy o wszystkie miejsca (każdy zawodnik rozegra minimum cztery gry). Rozstawianie zawodników w turniejach według zdobytych punktów rankingowych (w pierwszym turnieju obowiązuje ranking z poprzedniego sezonu).

Punktacja turniejów rankingowych:
M-ce – Punkty:
1.  – 100
2.  – 90
3.  – 80
4.  – 70
5.  – 65
6.  – 60
7.  – 55
8.  – 50
9.  – 48
10.- 46
itd do miejsca 50 > 1

Punkty zdobyte w turnieju finałowym mnoży się x 2.

W turnieju finałowym mogą wziąć udział zawodnicy, którzy wystąpili w turniejach rankingowych (przewidziane są tak zwane dzikie karty, czyli zawodnicy zaproszeni przez organizatorów, nie będą oni brani pod uwagę w końcowej klasyfikacji).

Do klasyfikacji generalnej zaliczane są punkty, z jakimi zawodnicy przystąpią do turnieju finałowego + punkty z turnieju finałowego.

W przypadku takiej samej ilości punktów w klasyfikacji, liczy się suma wyższych miejsc we wcześniejszych turniejach.

W przypadku, gdy dwóch, bądź więcej zawodników po turnieju finałowym sklasyfikowanych będzie z taką samą ilością punktów, o kolejności końcowej decyduje pozycja w turnieju finałowym.

 

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmowane są w miejscu rozgrywek, na godzinę przed turniejem. Zgłoszenia przyjmowane będą również pod adresem mailowym: krawczukz@o2.pl lub telefonem 695 731 658.

 

Sprzęt:

Turnieje rozgrywane będą na 10 stołach. Obowiązuje strój sportowy.

 

Nagrody:

Organizatorzy przewidują puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników końcowej klasyfikacji. Pula nagród zostanie określona oficjalnie przed turniejem finałowym (uzależniona od pozyskania środków finansowych od sponsorów). Poszukujemy sponsorów, którzy ufundują nagrody na poszczególne  turnieje.

 

Wpisowe:

Wpisowe do każdego turnieju wynosi 5 zł. od osoby dorosłej, 3 zł. uczniowie szkół średnich oraz 2 zł. pozostali.

 

 

Partner medialny:

Portal LubieHrubie – www.lubiehrubie.pl


RANKING GRAND PRIX HRUBIESZOWA po sześciu turniejach

lp

Nazwisko i imię

Miejscowość

RAZEM

1.

BEDNARZ PATRYK

Werbkowice

645

2.

PACHLA ANDRZEJ

Hrubieszów

520

3.

DĄBROWSKI DAMIAN

Podhorce

518

4.

KROPOP DAWID

Podhorce

460

5.

NIEDZWIEDŻ  BARTŁOMIEJ

Mircze

392

6.

WYSKIEL PATRYK

Podhorce

361

7.

KRUPIŃSKI ADAM

Zamość

320

8.

SŁUPSKI  TOMASZ

Podhorce

320

9.

KUTERA SZYMON

Teptiuków

314

10.

GOCH DOMINIK

Podhorce

303

11.

BIEŃKO  MAREK 

Podhorce

267

12.

ŁUBKOWSKI ZBYSZEK

Hrubieszów

265

13.

JASKORSKI KAROL

Moroczyn

235

14.

GRENIUK KRYSTIAN

Chyżowice

227

15.

SKRZYŃSKI GRZEGORZ

Czerniczyn

217

16.

HOŁUBOWICZ NATALIA

Chyżowice

205

17.

POLAK ŁUKASZ

Marysin

183

18.

KUTERA  MAGDALENA

Teptiuków

181

19

ŁUSZCZ ANDRZEJ

Werbkowice

180

20.

ZAREK WERONIKA

Chyżowice

172

21.

JARZYNSKI MAREK

Hrubieszów

170

22.

GRENIUK ADRIAN

Chyżowice

170

23.

GARDYNSKI EMILIAN

Hrubieszów

163

24.

SZELEPAJŁO  KAMIL

Mircze

157

25.

GĄSKA DAWID

Hrubieszów

149

26.

RÓŻYCKI MATEUSZ

Zamość

144

27.

RAFALSKI PIOTR

Werbkowice

131

28.

CHODOROWSKI  RAFAŁ

Podhorce

128

29.

HERDA MICHAŁ

Hrubieszów

121

30.

CHORZĘPA DAMIAN

Hrubieszów

117

31.

MAZUREK DARIUSZ

Gozdów

115

32.

TRYCH DOMINIK

Hrubieszów

114

33.

KRASUSKI REMIGIUSZ

Hrubieszów

113

34.

CIESIELCZUK MIROSŁAW

Hrubieszów

112

35.

NOWOSADOWSKI KAROL

Telatyn

103

36.

CAPIUK  PAWEŁ

Hrubieszów

102

37.

KOWALCZUK ŁUKASZ

Borne Sulimowo

100

38.

KUTERA ALEKSANDRA

Hrubieszów

95

39.

HORNIAK KRZYSZTOF

Podhorce

94

40.

JASINA PAULA

Brodzica

91

41.

KOWALCZUK PATRYK

Borne Sulimowo

90

42.

PRZEWORSKI  MICHAŁ

Hrubieszów

80

43.

POWROŹNIAK JAROSŁAW

Nielisz

80

44.

KRACZKOWSKI  KRZYSZTOF

Hrubieszów

76

45.

ŚRODECKI WOJCIECH

Łuszków

62

46.

PIETRUSIEWICZ FILIP

Hrubieszów

60

47.

TRYCH MIŁOSZ

Hrubieszów

57

48.

CIESIELCZUK WIKTORIA

Hrubieszów

54

49.

KOPERA SZYMON

Hrubieszów

53

51.

POLIKOWSKI ADRIAN

Podhorce

50

52.

KSIĘŻYK MIKOŁAJ

Hrubieszów

50

53.

ŁUCZKO KONRAD

Michalów

50

54.

MAJDAŃSKI IGNACY

Wysokie

50

55.

FLISIUK ŁUKASZ

Hrubieszów

49

56.

DĄBROWSKI KAMIL

Podhorce

48

57.

KURZAWA MARIAN

Gozdów

48

58.

LITKOWIEC KONRAD

Telatyn

47

59.

GIERSZON KAMIL

Gozdów

45

60.

POMARAŃSKI NIKODEM

Zamość

45

61.

SZELĄG PAWEŁ

Hrubieszów

44

62.

ZYBURA CEZARY

Hrubieszów

42

63.

NOSEK MARCIN

 

39

64.

SKÓRZEWSKI ANTONI

Zamość

39

65.

WANARSKI KACPER

Hrubieszów

38

66.

ŁOPOCKA KAMILA

Hrubieszów

37

67.

SADOWSKI MARCIN

Strzyżów

37

68.

DORMAN DANIEL

 

36

69.

SKWAREK DOMINIK

Hrubieszów

36

70.

SKOTNICKI MATEUSZ

Podhorce

35

71.

PSZENICZKA MIECZYSŁAW

Michalów

35

72.

BLICHARZ MICHAŁ

Hrubieszów

33

73.

KOWALSKI  KORDIAN

Hrubieszów

27

74

LIPNICKI KAMIL

 

27

75

KUŻNIARSKI SEBASTIAN

Michalów

27

76

SKIBA ŁUKASZ

Hrubieszów

26

77

WANARSKI SZYMON

Hrubieszów

25

78

FILA SEBASTIAN

Hrubieszów

24

79

GRESZETA IGOR

Hrubieszów

23

80

WINIARCZYK PATRYCJA

Zamość

22

81

FILA WOJCIECH

Hrubieszów

22

82

ŚLIWA BOLESŁAW

Strzyżów

21

83

KOROL KUBA

Hrubieszów

21

84

KASPRUK KACPER

Hrubieszów

20

85

BLOCK KRZYSZTOF

Hrubieszów

20

87

FILA ARKADIUSZ

Hrubieszów

20

88

GROSMAN ŁUKASZ

Hrubieszów

19

89

KOZAR ROBERT

Dziekanów

19

90

DACIUK DOMINIK

Hrubieszów

19

91

ŚLIWA KACPER

 

18

92

WYŻYN MACIEJ

Hrubieszów

18

93

SKIBA DAMIAN

Hrubieszów

17

94

SOLARSKA OLIWIA

Czerniczyn

16

95

SOLARSKI HUBERT

Czerniczyn

13

96

OPSZYNSKI KAMIL

Hrubieszów

7

 

 

Hrubieszowski tenis stołowy wspierają: