Przegrana i remis

W miniony weekend unihokeiści GRZESIA spotkali się w dwumeczu o Mistrzostwo I Ligi w unihokeju juniorów starszych z JEDYNKĄ Orzysz.

Reklamy

Przed rozpoczęciem sobotniego meczu Burmistrz Zbigniew Dolecki wręczył goszczącym w naszym mieście: wiceprezesowi Polskiego Związku Unihokeja – Markowi Dancewiczowi i trenerowi reprezentacji Polski dziewcząt U19 – Piotrowi Augustyniakowi oraz II trenerowi Hrubieszowianinowi – Mirosławowi Dąbrowskiemu, pamiątkowe statuetki „Za szczególne osiągnięcia w upowszechnianiu unihokeja w Polsce i na świecie”.

Niestety, w pierwszym sobotnim meczu nasi zawodnicy ulegli gościom 4:7. Kluczowy w tym pojedynku był moment, kiedy dwóch zawodników GRZESIA wylądowało na ławce kar (2 i 5 min.). Gracze JEDYNKI wykorzystali przewagę, zdobyli dwie bramki i uzyskanej przewagi nie dali sobie wyrwać już do końca.

W niedzielnym pojedynku padł remis 8:8. Grześki prowadziły już kilkoma bramkami… Brakło im jednak zimnej krwi i boiskowego doświadczenia i korzystnego rezultatu nie udało się utrzymać.

zobacz zdjęcia >>