Przegrane Unii Hrubieszów i Płomienia-Spartan Nieledew. Jedynie Kryształ wygrywa

Seniorzy Unii w 12 kolejce rundy jesiennej 2012 Zamojskiej Klasy Okręgowej zmierzyli się w meczu wyjazdowym w Różańcu z miejscowym Gromem. Niestety przegrali 1:2. Płomień-Spartan również przegrywa, jedynie Kryształ wygrywa.

Reklamy

Wygląda na to, że seniorzy Unii nie pozbyli się jednak kompleksu „obcego boiska”. W rozegranym dzisiaj (niedziela, 14.10) w Różańcu, meczu 12 kolejki KO ulegli  piłkarzom Gromu 1:2. Jest to już piąty przegrany mecz na wyjeździe w rundzie jesiennej – 2012.

Kolejny przegrany mecz oddala nasz zespół coraz bardziej nie tylko od szansy na walkę o awans ligowy, ale chyba także o czołowe miejsce w KO.

Dla kibiców Unii jest to niezbyt miła niespodzianka i duże rozczarowanie wynikami naszej drużyny.

Z zespołem tym dzieje się coś niedobrego. Trzeba to przyjąć do wiadomości i poszukać przyczyn tego stanu rzeczy.

– Mecz walki, ale sprawiedliwszy byłby remis. Zabrakło nam skuteczności, bo niezłe okazje mieli: Krystian Oleszczuk, Maciej Bronicki i Paweł Kucy. Niestety, nie udało się strzelić drugiego gola – wyjaśnia trener Unii Marian Cisło. 

 

 

Grom Różaniec – Unia Hrubieszów 2:1 (0:0)

Bramki: Wojtowicz (48), Kaproń (71) – Bronicki (55).

Skład Unii: Mac – Lebiedowicz (66 Zając), Białacki, Mossurec, Kondrat, Stefaniak, Kucy (46 Krygiel), Borys, Kawarski (60 Szatan), Oleszczuk, Bronicki.


Płomień-Spartan Nieledew – Olimpia EB Wojan Miączyn 1:3 (0:1)

Bramki: Nieradko (90) – Markiewicz (45), Kołodziej (76), Sobczak (82).

Płomień: Koszel – Łysiak, Kondratiuk, Oleszczuk, Strycharczuk, Poterucha, Nieradko, Bobak, Podgórski, Błaszczuk (70 Raczyński), Szopiński.


Kryształ Werbkowice – Piast Babice 1:0 (0:0)

Bramka: Tyrka (88).

Kryształ: Suchodolski – Nocal, Krupa, Karpiuk, Juszczuk, P. Kaczoruk, Kleban, Tyrka, Piotr Musiał, Podolak, Brzozowski (90 Kulig).


Czytaj więcej…

Grom Różaniec – Unia Hrubieszów 2:1 »Źródło: dziennikwschodni.pl. MKS Unia Hrubieszów